• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
sisa tak teda na mna mysli, ked budes riesit branu, ja uz teraz nemam nan emoticon kalich fialovy (neviemakaznacka) Lko. dakujem emoticon
janka, hanka, katka...pisali mi z brany, ze najneskor 22.7 poslu balik, nejake moje veci nemaju, cakaju na ne, dufam, ze nevadi moc emoticon
8. júl 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
standu, ja budem branu riesit az po materskej emoticon
8. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa...keby som chcela teraz, priobjednala by som si teraz, ale nemam love emoticon 1.aug-8.aug sme v chorvatsku, tak ak by si pockala dovtedy s peniazmi....
teraz rozmyslam, ze poslu mi balik najskor 22.7....to uz mozno budu mat aj CT....
8. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved ja cakam na tie nove ct, dovtedy neobjednavam emoticon
8. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no napisali mi ze 2-3 tyzdne....
8. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby inak tie stvorce 30x30 su take male uz som poprala idem pomerat lebo sa mi to nezda 30 cm..
ZUzz som rada ze si spokojna ... chihci jak keby som na tom zarabala ze?
8. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zarabala som myslela tak este aby to niekto zle nepochopil emoticon ze sama pre seba a robime reklamu P. Pilkovi emoticon
8. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vladi ja mam jeden stvorec 30tku o 1cm z oboch stran mensi ako ostatne... emoticon
8. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este som to nemerala neozem najst meter .. ale 30tka to urcite nieje emoticon
8. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby takze moj stvorec akoze 30 x 30? ma 29 X27,5cm emoticon
8. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne uz trochu stvrdli aj stvorce
to mam davat kolko avivaze? som len trochu frkla, aby sa nahodou neznizila savost. ale tusim budem musiet davat tej avivaze viac. a kupila som aj sodu, mozno skusim sliz. teraz hned nie, musim minut aspon ten ecover praci gel.
8. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som este ten sliz nespravila hihi
8. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
8. júl 2009 o 21:15 • brinzulka
baby...prepacteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....to mala byt IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon co sa mi to stalo? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
8. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze strasidlo ty dorotka emoticon kocka si cmuk emoticon ocakavam ta paacko
8. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa ja by som išla do hromadnej tiež, chcem CT a vlniačiky, a aj mio asi vyskúšam. A tiež okukujem ten kalich, aj ked ma trocha prekvapila cena, ale nepozerala som na sk stránkach či nenájdem niečo lacnejšie. Ale ak by mi to vyhovovalo tak to nie je drahé, lebo ked už potom nemusím kupovať vložky a tampony tak by to bolo super...šetríme kde vieme, no nie? emoticon
8. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja sa dam asi tak isto nalakat na ten kalich .. inak dnes chodim len curat som aj snes rozmyslala ci som neni tehu ale asi nie ..neviem .. nemam z coho emoticon
8. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamka, cena kalichu lady cup je tam praveze super. tolko som ja minula na tampony + vlozky za nejake 3-4 mesiace emoticon kalich mas na par rokov. a ja uz som presvedcena, ze s kalichom mi bude lepsie ako s tamponmi a vlozkami, takze u mna nejde o setrenie, ale tak ako pri latkovych plienkach, som presvedcena, ze som si vybrala tu lepsiu moznost pre zdravie emoticon
8. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale veď jasné že ide hlavne o zdravie...veď ja ami na tých látkovkách asi moc neušetrím, ked už neprestanem kupovať.... emoticon emoticon ale čo už ked sú také krásneeeee emoticon

inak mne sa nejak BL bamboo nezdali ztvrdnuté ale dnes ked som chytila do ruky novú tak je to teda rozdiel.
8. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na brane je akcia na IB
muz mi zakazal kupit, ked som mu to ukazala.
ale priznavam, ze 11 IB by som uz neschasnovala
8. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamka, mne ani pri latkovkach nejde o to, aby som oproti hnuskam usetrila. bol by to bonus + , keby som nemusela mat kazdu novinku emoticon
8. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisik a to co je aka akcia ajstak sa mi to zda drahe ved Standu mi dala link za 10L IB ..
8. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa to zda tiez odveci akcia emoticon
9. júl 2009 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prezrela som akciu na brane a 1ks Ib vychadza na 17,66eur. ved na nasich strankach su za 16eur. emoticon
9. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky moje zlate,ktora z vas ma MMT ako sa ju,su vhodne na noc?? ake mate snimi skusenost??
9. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby ... ja tiez rozmyslam nad Miom ... do RK mame na skok a ideme na dovcu do Tatier, tak mozno by som skusila zobrat latkovky ... totiz ide o to, ze sme boli teraz na tom predlzenom vikende u svokrovcov a aj u svagrovcov, takze z hladiska "malo casu, vela cestovania" som zobrala hnusky a potom ste mali vidiet aj maleho ritku emoticon vyhadzany cely cas a to som peblovala kazde 2-3 hodky a kupili sme mu take drahsie bez pridanych tych sajrajtov, ale nepomohlo ... uz ste niektora to Mio aj skusali???

no a MMT minky su uzasneee, som ich brala z Brany pre dudri a normalne som sa do nich zalubila emoticon take makkucke a jemnucke emoticon Kocy, mate niektora uz deticky v jasliach? Myslite, ze by sa dalo aj v jasliach latkovat, keby som im pribalila AIO???
9. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emmka vdaka za info o MMT. emoticon
9. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snikol, a co sa tyka savosti, tak ja len z toho co som v nej videla, ma jednu velku vlozku a dve malicke, z toho jednu si pripnes kde chces zvysit savost ... vyzerala byt dost sava, ale zo skusenosti to neviem posudit emoticon
9. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a ake su to tie CT plienky?
9. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emmka ja som pozerala MMT AIO predava ho pepes tu na bazare.
9. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš