Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
9. júl 2009

julianka a ty kde byvas? by som sa pridala k objednavke, ak by sa dalo 🙂

juliankaaa
9. júl 2009

sisa v Dubnici, samozrejme, ale vies co uz chces, pretoze uz potrebujem len odkliknut 😉
inak to je riadna fuska vybrat plienky

sisa.b
9. júl 2009

ja by som chcela len ten miofresh jeden 🙂 a neportrebujes vacsiu objednavku, aby si mala postovne zadarmo?

juliankaaa
9. júl 2009

sisa nie, staci do 4000,-Cz a to uz mam, tak mam ti objednat tento dezinfekcny http://www.branakdetem.cz/dezinfekcni-prostrede...
alebo tento praci
http://www.branakdetem.cz/praci-prasek-mio-care...
? a si z Dubnice, alebo z okolia?

sisa.b
9. júl 2009

ten dezinfekcny. a som priano z dubnice, byvame na 105ke 😉

sisa.b
9. júl 2009

teda ja som sa len pristahovala sem, original som z tn 😀

juliankaaa
9. júl 2009

sisa ja som sa tiez pristahovala, original som z ts(Trstena) 😀
no a 105ka tak to neviem kde je, my byvame za kolajnicami, sak ked tovar dojde, dohodneme stretko 😉

sisa.b
9. júl 2009

je to pri hlavnej ceste. dufam, ze dovtedy este neporodis 🙂

juliankaaa
9. júl 2009

sisa, tak a uz je objednavka poslana aj s podmienkou 😉 az budem daco vediet ozvem sa, no a dufam ze este chytro neporodim, sak este si potrebujem vybavit cisarsky, mala potvora sa nechce otocit hlavou dole 😠

inak ja vas tu citam uz dlhsiu dobu a tak ste ma navnadili na tie plienky, uz teraz viem ze budem od nich zavisla....ked pride drahy domov, budem musiet byt mimoriadne dobra, aby som ho nesokovala ze som objednala plienky za 4 tisicky a pri tom to je len predobjednavka, ja budem chciet pokracovat dalej 😀

juliankaaa
9. júl 2009

inak sisa nebyvas niekde pri hlavnej kde je obchod pre male babatka? pretoze som tam bola a pytala som sa tam na tieto plienky a teta predavacka vravela ze nejaka mamicka tam v okoli pouziva tieto plienky, ze ich objednava z internetu, nebolo to nahodou o tebe 😉

sisa.b
9. júl 2009

julianka 😀 takto to vsetko zacina 😀
inak mne sa tiez mala nechcela otocit a kdesi som vycitala, ze pomaha plavanie. a presne viem, kedy sa mi v tom bazene otocila 😵 som rada, ze som rodila prirodzene, aj ked pri tych bolestiach som si nadavala 😀

vladkaz1
9. júl 2009

baby je normalne ze mala ma na sebe balboo plienku a nema ju este mokru uz 3 hod. neviem ci ju nemam prebalit ci to je hygienicke?hmm? este do teraz nikdy nemala plienku viacej nez 3 hodky

sisa.b
9. júl 2009

vladka, ja by som jej ju vymenila. teda ak je ciknuta. ak je uplne sucha, tak nie 😉

standu
9. júl 2009

vladi u nas bezna vec...rano cika ako o zivot (este do nocnej plienky) a potom ide o 10 spat velakrat este sucha...

vladkaz1
9. júl 2009

baby bola uplne sucha len ciknute som jej ju vymenila 😀 no ale este sa mi to nestalo ... teda zacala si stahovat plienky hnusky uz jej vobec nedavam lebo jej uuplne vadia aj dnes sme mali vonku latkovky a super troska sa precikala ale co by som chcela po 3 hodinach nakupovania som sa potesila kupila som si tricko nike hihi ..

vladkaz1
9. júl 2009

dala som vam ho do albumu 😀 pochvalte ma niekto mam strasne dobru naladu hahaha 😀 😀

brinzulka
9. júl 2009

vladka..inak sme Vas skoro zrazili autom..ako ste si vykracovali po chodniku....keby ste boli este 5minut v tescu...tak sa vidime...komplet 😀

vladkaz1
9. júl 2009

ano??? no debatovali sme a rehotali sme sa hihi to boal moja najlepsia kamoska s malym a je o 3 dni starsi nez moja Lucinka Brindzul sme cokoladu zozrali hihi 😀 diki nemuselo byt

luciabah
9. júl 2009

vladka... krasne tricko a este krajsia maminka v nom 😉

vladkaz1
9. júl 2009

Lucka dakujem 😵 som to potrebovala pocut no som zvedava co mi povie moj MM 😀 si zlatunka .. no maminka ked schudne este co ma na sebe hned bude spokojnejsia 😀 ale kupila som si M velkost L mi bolo velke tak sa tesiiiiim

bihan
9. júl 2009

Baby, mám otázku na BL velúrku.. včera som ju videla naživo ale teda ani trošku ma nenadchla.. celá vyzerá taká umelá. 😕 Ktorá časť vložky ide na zadok? tá farebná, či biela?

sisa.b
9. júl 2009

holky, nase nove pulky obciahnu UD nocnu 😎 😵

vladi, kocka si v novom tricku 🙂 ja sa dnes vytesujem z novej umyvacky riadu, juch 😵

luciabah
9. júl 2009

sisa... gratulujem k umyvacke, najlepsi a najsikovnejsi clen nasej domacnosti 😉 😉

vladkaz1
9. júl 2009

sisa super aj ja chcem pojdeme kupovat prosim napis mi do IP aku mas .. 🙂
Buhan mne sa ta BL velurka nepacila ja som bola nadsena z yuca plant zdala sa mi taka jemnucka na dotik ale to bude asi isty material nie ? aj to je tusim velur

bihan
9. júl 2009

Sisa, aj ja chceeem 😀

Vladka, Yucca plant je len farba.. to je tá organic velúrka.. a myslím, že presne tú som mala včera v rukách ale neviem...po prvé mi XS-S prišla dosť veľká, po druhé mi ten matroš nejako nesedí.. ale možno si už nespomínam, aký je velúr, lebo moje SWB si už svoje odslúžili 😀

vladkaz1
9. júl 2009

no mas pravdu ano je to to len farba a isty matros nebola som si ista ale mne sa to dost pozdavalo .. neviem nezdala sa mi nejak umela 😕

SWb je moja naoblubenejsia plienka jak som na nu frflala tak ju zboznujem neviem preco najlepsie sedi vypcham ju a super som s nou velmi spokojna rozmyslam ze este kupim ale zormyslam aj nad IB 😀

bihan
9. júl 2009

Ja som jednu one size organic predala, jednu som si nechala, ale u nás to bola nočná plienka a už pre Sáru nefunguje, ako by mala.. tak odkladám na ďalšie 😀

Idete teraz niekto niečo brať z nappyparadise? zase ma pokúša tigrovaná IB limitka.. jáááj.. ja sa idem liečiť!!!

vladkaz1
9. júl 2009

ja uvidim co pokupim este lebo mame dost velke vydavky ked este chceme dorobit byt ale chcela by som odtial IB ale este neslubujem uvidim ci to bude aktualne

topzuzana
9. júl 2009

vladka, plienky mi prisli, dakujem. a moje stvorce 40x40 su pred opranim 40x40, rano operiem a uvidim ci si udrzia svoje miery

vladkaz1
9. júl 2009

jaj som rada este sa mi niekto neozval ale teraz neviem ozaj kto tu mal rodit ??? uz tu dlho nebola nemozem prist na nick 😕