Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
10. júl 2009

ano mio pouzivam, pridavam do prania a CT kedze je cierna, tak ju zvacsa na par hodin namocim do mia a hotovo 😵
dam info po 8.aug ako sme budeme "miovat" na dovci 😉 a ten vikend...no hadam prezijeme 😖

vladkaz1
10. júl 2009

🙂 jasne ze ano 😉 ty si sikulka

majkas
10. júl 2009

ahojte,

sice oneskorene ale aj tak velmi pekne dakujem za gratulacie.

zatial este nelatkujem lebo som rada ze zvladam ten kolotoc aj ked jeden pokus uz mame za sebou. skusala som dat malej pandu tencel od popoliny, celkom jej sadla ale vrchne gate co mam Ska sa mi zdaju velke a asi z toho bola mala nervozna.
hej este som sa chcela opytat mam kupene IV sepracky tie papierove a na dotyk sa mi zdaju dost tvrde, nemate s nimi niektora skusenosti? obavam sa ze ked jej to dam do plienky tak ju to bude hryzt 😖

wendy62
10. júl 2009

emmka, BM su klasika viacvrstvove, ale na to su dost drahe, viacvrstvaky zozenies aj podstatne lacnejsie - napr. Kikko alebo Popolini. v kvalite nie je rozdiel, len BM sa robi v anglicku a tam je jaksi draha pracovna sila, preto su take drahe. ich pulky su take normalne, nicim neocaria, ak je niekto vyslovene zatazeny na maly zadok a pouziva iba viacvrstve alebo stvorce na rovno, tak su super, ale nohavickovu plienku do toho nezmestis, su prilis uzko vykrojene a trcala by. a mnohe ich pulky maju problem s tym ze suchac sa pretaca na brusko a otlaca, nie vsetky, ale zbytocne riskovat ked su aj lepsie pulky na svete 😵 a separacky uplne o nicom, tenulinke, takze zadrzia iba bobky, pritom dost draplave a aj nie zrovna suche.

standu
10. júl 2009

majka este raz gratulujem neboj, latkovanie sa krasne rozbehne, ked sa das dokopy 😉 vela sil prajem

dudri
10. júl 2009

emmka 😵 😵 😵
dakujem pekne za balik, hned som ich dala do pracky 60stupnov.
ale MMT pocka ked budem prat 40stupnov dokopy.
krasne plienky.
keby periem MMT (prat podla etikety 40stupnov), keby periem 60stupnov, potom co sa stane? zrazia alebo????

Bambino mio drahe a nikto neoslovia, dlhe mesiace precitam tu temu-nikto nespomina bambino mio-plienky...ani eshop latkove plienky, latkovky, plienocky ani nosime atd... neponukaju

standu
10. júl 2009

dudri ja periem aj MMT na 60 obcas a nic im nie je 😉

vladkaz1
10. júl 2009

tak baby postovne som vam odpustila neposielajte mi nic naco posielat par centov oki 😉 ? ked sa bude nieco objednavat hromadne date mi zlavu 😀

verus
10. júl 2009

Baby, dakujem za odpovede. Vsetky tri mi odporucate pre malu Itti Bitti Snap In one, pozriem. Odporucite mi dobry e-shop, kde su ochotni a schopni dobre poradit (nie ze by som vam nedoverovala, to len nech to nedomotam nakoniec :o)?

Este sa vratim k tym vrchnym nohavickam: co teda vsetky pouzivate – vlniaciky? Ja si to vazne nejako neviem najma teraz v lete predstavit, ved to je ako keby mali na sebe teply vlneny sveter, nie? Nechcem rypat, fakt som zvedava. Mne sa tie jedny vlniaky, co som mala, zbehli, ked som ich namocila do teplej vody. Proste som mala pocit, ze to musim preprat poriadne, nielen v studenej...

Wendy62: tie vrchne gatky si myslela vlnene? Co sa tyka uvedomovania si toho, kedy sa mlady vycikal, on ak je v bdelom stave, tak to uz velmi dobre vie. Teraz mavaju obaja vacsinou rano plienku suchu a na ranajsi nocnik si pockaju. Ak nie, tak to je tym, ze sa pocikaju v polospanku a tomu tazko zabranit. Takze urcite chcem co najsuchsie.

Nemate teda nikto nejake dalsie tipy, co na trojrocneho mladeho pana? Minimalne unho by som sa vlniacikom chcela vyhnut, nedostala by som ho do nich, tie uplne neznasal, chuda... aspon tie od Popolini... teraz, ked nosi cez den len slipy, by mu vadili este viac.

sissik
10. júl 2009

no dufam, ze sa na mna nejake mio freshe zvysia, objednala som 3

verus a 3r sa uz neodplienkuje? neboli by lepsie nejake treningove noaavicky? ale skusenosti nemam, to je len taky napad

sissik
10. júl 2009

jaj a co sa tyka debat o skladovani plienok - zajtra mame s babami stretko a ukazem im latkovky 😉

MMT periem na 60 ako vsetky ostatne plienky a zatial v poho

dudri
10. júl 2009

verus- vlniacky zohreje iba +1stupen, ovela horsie hnusky-velmi zohreje niekolko stupnov asi ako mat horucku

dudri
10. júl 2009

hm, uz neskoro za chvilu pojdem povesat plienky
na dalsi 2-3. den budem prat dokopy MMT na 60stupnov

dudri
10. júl 2009

sissik kde si objednala mio fresh?

sissik
10. júl 2009

dudri objednala som na
http://www.babytrend.sk/prebalovacie-pomocky-c-...
dufam, ze ho poslu, lebo chcem prat na 40

ja davam zatial vlniaky na noc a spokojnost. raz som dala cez den a pokadila ich. na celodenne nosenie vlniakov chvilu pockam

standu
10. júl 2009

verus urcite nepouzivame len vlniaky...ja mam vlniaky dvoje a PULky troje....ak chces len nieco tenke, tak pozri flexiwrap od tots bots 😉

vladkaz1
10. júl 2009

vsetky obednavate ten mio fresh no teeda 😀

dudri
10. júl 2009

sissik, na buduci tyzden pojdem kupit mio fresh v obchode predeti 😵

sissik
10. júl 2009

dudri ja netusim, kedy sa teraz dostanem do ba a samej s malou sa mi po dialnici teda ist nechce.
kurier donesie az pred dom. za tu cenu by aj vyniest mohol 😀

vladkaz1
10. júl 2009

😀 sisik tak tak no mohol ze?moj dnes zas prebalil SWB sa mu asi paci ta plienka ostatne nie 😀

brinzulka
10. júl 2009

mania mio fres ruzomberok 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

😀 no tak to hej ja nemam ani ten sliz tak nespekulujem hihi vsetko nemusim mat 😅 😀

tamka84
10. júl 2009

čaute baby, hlásim sa vám z tatier...standu veľmi dobre si spravila že si išla do tatier s jednorázovkami. ja som zobrala látkovky, ale už lutujem ako pes, je tu zima, dnes mi malá precikala všetky AIO plienky po 1 a pol, 2 hod...ako naschvál ☹ vyprala som plienky ale určite sa mi neusušia, v nedelu ideme domov. asi s nimi nevystačim .... 😒

vladkaz1
10. júl 2009

Tamka super ze si sa ozvala sakris tak si nepochodila s latkovkami? ☹

sjuzocka
10. júl 2009

Ahojte, 150 rokov som tu nebola. Uz sa na trhu objavila nejaka konkurencia pre itti bitti? 🙂 ja inak uvazujem o nejakych plienkach do vlnakov. Ziadne umelinky - poradite? Uz dlhsie som to vobec nesledovala... Ani neviem ci sa objavili nejake nove zaujimave stranky s latkovkami z anglicka a pod..?

standu
11. júl 2009

tami este sme doma...predsa len beriem latku+hnusky-neperiem 😉
mm rano zahlasil, ked som polutovala malu, ze bude v hnuske, ze "no ale hadam beries normalne plienky???" normalne-latka 😀 😀 😀 tak mu vravim ze co ako ich operem, a on sak neper ale ich vezmi, operies doma 😵 nastastie vyorane dosychaju tak vezmem vsetky, dake stvorce a na pripad nudze hnusky ☹ dve latkovky som si nechala doma ako zalohu ked sa vratime....tak to hadam zvladneme

tami nestras ze je zima 😖

cawtw ozyvam sa v pondelok vecer 😉

sjuz Cushie Tushies- kukni branukdetem alebo ah BBH minkee tie tiez maju dostat na branu

www.nappyparadise.co.uk 😉 😉 😉

brinzulka
11. júl 2009

uzite si dovcu....standu 😉

emmka3
11. júl 2009

wendy dik za popis k Bambinu, uz som v obraze 🙂 ja mam vv Popoliny, Kikko a SWB a som spokojna, takze do BM by som aj tak nesla, ale dobre vediet ...

dudri, som rada, ze vsetko doslo OK, a ze sa pacia 😵 ta MMT je uzasna 😵

emmka3
11. júl 2009

pozeram, ze do Tatier sa nas chysta viac 😉

sisik, len babam poukazuj latkovky, mrknem potom do nasej diskusie, ake budu ohlasy a mozno niektoru zlanaris aj k nam 😉

sjuzocka, ja som do vlnakov spokojna so starymi dobrymi BL Organic ... mam aj Little Beetle, ale tie suchace na tom sa mi zdaju dost biedne, uvidim dokedy vydrzia 😅

vladkaz1
11. júl 2009

emka no ani nehovor teda ale ja sa na ne teda moc tesim dufam ze nieco vydrzia ,my nemame doma ani jednu hnusku a fungujeme mala ma okolo noziciek z bamboo take zacervenanie dufam ze to prejde s tesca stvorcou to nemala ani z bamboo plienok len zo stvorca mozno som ju nechala v noci viac nez je potrebne .. 😒
Ale tesim sa sthoho ze vydrzala celu noc v bamboo plienke aj so stvorcom mierne vlhke SWb na boku tak som spokojna .. mojho som namotala chudak ze Ib mam uz objednane davno z uk od kamosky tak ma nezradte dufam ze si to necita hihi a uz nam staci ...ja plienky predavat neplanujem takze je mi v podstate jedno ked sa aj pokazi suchac ved sa presije ale som prekvapeka velkostou strihom su pre nas najlepsie bamboo teda pelnuchy ani hambac sa mi nezda taky dobry savostou 🙂