Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

hasisihanulka
13. júl 2009

Lenka, ja do kazdej plienky davam bambusovy BL stvorec.. Inac mozem po hodine, niekedy aj po pol menit.. Dnes napriklad vetrame, takze LIOsky prebalujem tak po 45 minutach..
Jedine, co vydrzi dlhsie (tak 2 hodiny) a bez vkladania je BG 3.0 alebo IB...

hasisihanulka
13. júl 2009

vetrame=nedavame bambusku 🙂

sissik
13. júl 2009

no mne bez avivaze aj s octom plienky hrozne tvrdli.
co robi avivaz zle gumickam? vsak v mojom pradle im nerobi nic.
a total smirgel na zadok davat nechcem.

vladkaz1
13. júl 2009

no baby tak ja sa tesim na tie IB Sisa kedy budes objednavat spominala si ze cakas nie? 😀 som ko idem sprsit malu aj seba

sisa.b
13. júl 2009

vladka, ked dorazia kravy 😉 😀

vladkaz1
13. júl 2009

😀 oki ved pockam .. 😀

standu
13. júl 2009

caute 😉 uz sme doma z tatier...tamka ako bolo? my sme to zvladli v pohodicke, plienky som skladovala v kupelni v igelitke 😖 teraz sa uz susia 😎

labutka
13. júl 2009

kde ste boli v tatrach? aj my by sme chceli ist vyskusat, samozrejme ze ja s latkami... 🙂
inak u nas mam uspech s tym, ze ked niekam ideme, manzel uz nehovori, ze nech pre istotu pribalim aj 3 pampersky. huraaa.
v piatok som si doniesla domov swaddlebees vlniaky, strasne ma prekvapilo ze su take tenucke. iidem si nastudovat lanolinovanie, nech mozeme vyskusat.

vladkaz1
13. júl 2009

Standu no neskutocne si mi chybala 😵 super ze ste sa mali fajn

verus
13. júl 2009

Ahojte, chcem sa podakovat este raz za rady o par stran dozadu a ze tie v IP.
Objednala som zopar IB z nappyparadise - dakujem za tip, naozaj su o dost lacnejsie ako inde, vlniaciky skusim tieto
http://www.babykind.co.uk/woolwrapsswaddlebees.htm
a pre drobca som nasla toto:
http://www.babykind.co.uk/bedwetterpants.htm

Sissik, no, trojrcne dieta sice necika x-krat za noc ako novorodenec, ale ak uz to pride, tak toho nemusi byt malo :o) Takze nejake minitreningove gatky asi nie. Skusim tie z toho linku hore a uvidime. Unho to ale naozaj nie je o treningu, ako som pisala, jednoducho niektore deti ani v tomto veku, ani neskor este v polospanku nemusia vsetko ovladat. Velmi nemam rada delenie, ze dvojrocny uz ma vediet to, trojrocny ono... aj toto je velmi individualne. Konkretne moj syncek robil velku potrebu vylucne do nocnika uz od desiatich mesiacov, bez prehanania. Pokakanu plienku som mala, len ak mal hnacky alebo len ozaj vynimocne. Ale s uplnym odvykanim od plienok to unho nic spolocne nemalo. Majte sa tu pekne!

standu
13. júl 2009

labutka v tatranskej lomnici...aj minuleho roku....len s hnuskami 😖 mm sa nic nechcelo, tak sme oddychovali v apartmane, prechadzali sapo lomnici a boli sme sa okupat v aquaparku. malabola super, ani nemukla, clapala sa jedna radost..chuda tak juto zmordovalo, ze zaspala posediacky v kocari 🙂

inak stretla som sa s tamkou 😎 skoro som odpadla, ked sa mi ktosi v obchode prihovara...a to tami!

vladka, aj ty mne 😉 ako ste sa mali? lucka je zdrava uz? ako sa vam chodi na kupko? ja sa chystam, ale sa trocha bojim tej vody ocuranej 😖

labutka tak potom daj info, ako funguju...podla obrazkov vyzeraju hrubsie 😅

idem dake foto hodit do albumu 😎

vladkaz1
13. júl 2009

Stadnu mala fajn sracky uz nemala , ale horucky ao nic nam nezistili bolo tu strasne pocko tak sme ani na kupku neboli ale chystame sa tento tyzd. ma byt neskutocne teplo diki za opytanie .. u nas nemu mat deti v bazene holu ritku je tam pristny zakaz musia mat plienku do vody! a dospely tam nesmu ist ale porusuju to ale minule som sa zozculila nad jednou ciganou cela exemova od hlavy k pate sa namocila do detskeho bazena a ten malinky bez plaviek nicoho tam pindura vetral a posral sa do vody este ze mala spala v kociku .. tak si sakra pozrem aka je voda ked pojde byvam hned vedla kupka ale mame este 2 takze pohoda

vladkaz1
13. júl 2009

Standu velmi pekne foto mala je nadherna a ty kocka teda ti poviem 😉

standu
13. júl 2009

fotky su tam 😉

my mame len jedno kupalisko...ved prave, cigosov smradlavych sa obavam 😠 ale sak co otocim sa na pate a pojdem domov. my sme mali kupaciu plienku (nasla som stare...velkost XS este stale ich zapneme 😀 ) a aj plavky zeby bola kocka 😉

vladkaz1
13. júl 2009

no teda jasne bude kocka 😀 no ved ja nemam nic proti cigosom aj staremu dedovi som vynadala si tam macal rit v bazene 😝

standu
13. júl 2009

ani ja nemam nic proti cigosom ked su cisti triezvi a slusni 😝

vladkaz1
13. júl 2009

no ved mam super kamosku romku a nemozem ani krive slovo na nu povedat a je taka kocka jak slak 😀

dudri
13. júl 2009

pridala som fotky plienky z Brany-MMT a SWB organic
vcera som prala plienky, dnes sme boli vonku, Katka mala u sebe saty a plienku z MMT

sissik
13. júl 2009

dudri pekne, pekne.......no co uz, musime mat aj nejaku uchylku. kym su to len plienky pre drobcov, tak je to dobre, nie? 😉

vladkaz1
13. júl 2009

Duri tie Minky su naozaj pekne aj liliputky a mala je poklad 😵

dudri
13. júl 2009

dakujem, uz som maniak latkovky,
vzdy som prisahala to su posledne plienky 😎
hadaj mam dost plienok 😝
16 nohavick. plienok
6 aio, kapsa...
12 vv+4BL bamboo do stvorc.plienok

vladkaz1
13. júl 2009

no super ja sa ani z daleka nepriblizujem 😀 nevadi ja nezavidim .. aj my raz mozno budeme mat asi sa dam nahovorit na tie AIO nejake ale budu IB 😀

standu
13. júl 2009

pekne fotecky dudri 😉 ja to mam naopak....5nohavickovych plienok, aio a kapsy- asi 13??ks a 2 na ceste 😉

vladkaz1
13. júl 2009

no ved keby som boal taka zapracovana do toho ako ked som kupovala prve tak inak rozmyslam a nakupujem .. nevadi pri druhom vynahradime 😀

sisa.b
13. júl 2009

standu, ake dve si objednala? 🙂

vladkaz1
13. júl 2009

Standu ved si prisahala MM ze posledne 😀

tamka84
13. júl 2009

ahoj Stanka, my sme sa tiež mali dobre, ale Vám sa aj nakoniec vyčasilo, nie? Už bolo pekne ked sme v nedelu odchádzali, tak som na Vás myslela, že si aspoň vy užijete slniečka a tepla v tatrách. 😉

vladkaz1
13. júl 2009

tami ani mna nejko neoslovila ta stranka a zda sa mi tam vela plienok naddrazenych neviem ci iba moj pocit okrem tych bumis by som si tam nic nenaslana kupu

tamka84
13. júl 2009

ja som ceny ani nejak neporovnávala, k tomu som sa nedostala. Mne sa nepáči, že som kukla napr. MMT. Píšu, že 14 krásnych farieb, ale ani jedna neni vyobrazená, a človek si ešte vie predstaviť farby, ale je tam napr. že Sea spray, alebo burgundy.... no neviem ako ostatným ale mne to nič nehovorí...neviem si to predstaviť ked to nevidím.Najviac mne vyhovuje stránka latkoveplienky.sk, tam je to také prehľadné. Ale ved každému niečo iné vyhovuje, no nie? 😉

standu
14. júl 2009

tamka vycasilo....mm bol vsak lenivec tak sme sa len prechadzali, boli okupat...
seaspray je taka bleduckomodra a burgundy vinova 😉

ved hej, dve posledne su na ceste 😀 ruzovebiele gulky CT a kravicka UD onesize, patentkova s modrym flisom vnutri 😎 ale uz je to takmer mesiac a nic... ☹

mne sa stranka celkom paci ale neverim, ze maju vsetky farby vsetky vzory velkosti z kazdeho druhu...