Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
15. júl 2009

mozes dat spolu kludne 😉

no a ten clanok......ocividne poznaju latkovky iba ako stvorce zlozene na osminy a igelitove gate navrch 😀

crysmile
15. júl 2009

babenky, co som vam objednavala z brany, tak konecne mi odpisali na mail a koncom tyzdna by mal balik dorazit, tak sa tesim, buduci tyzden mate plienocky a podobne vecicky doma.. s peniazkami sa vyrovname potom, ked budem vediet akym kurzom to prepocitavali, ok?

vladkaz1
15. júl 2009

jaj baby prave so dotepovala som mokra jak mys mala je uplne bez plienky ibva v noci mala a cez den holanko tak idem teraz do drogisky a rozmyslam ci je ju dat alebo nie.. ved ked sa pocurka tak na zem idem iba sem oproti,,, 😀 😀 umyju v obchode nie?

labutka
15. júl 2009

1. hasihanulka, dik za navod.
2. mam teraz 3 rozne navody na lanolinovanie..... 😕 jak mam lanolinovat?
- v navode ktory som dostala k swb je lanolin velkosti hrasku do pol pohara vriacej vody s troskou samponu, schladit a a lanolinovat 15-30 minut
- na ulrich lanoline je navod 15-20 ml vosku rozpustit v 1 l vody, vychladit a lanolinovat 4-6 hodin
- hasi zase namaca 15 minut... tak neviem...

co sa stane ked namocim kratko? len mi mozu skor pretekat?
a nove vlniaky mam najprv oprat alebo staci rovno nalanolinovat?

inak ten clanok - no vidno ze tu stranku roby novy cas. fuj. 😝

standu
15. júl 2009

labutka staci lanolinovat hodku...prvy raz som neoprala vlniaky a rovno som impregnovala ale pretiekli tak som ichdala zasa. podla mna treba 2x. a uzby som ich najprv oprala, ususila, nalanolinovala, ususila a zas. oba navody su ok.

potulka
15. júl 2009

standu, dakujem pekne. myslim, ze idem rovno objednavat. 🙂 na noc budem davat skor babylucy + vlniaky od disany.

labutka
15. júl 2009

vlnaky su konecne v kybli z lanolinom, sice mi to najprv pripadalo take "slabe", ale potom som do toho strcila ruku a nejaky lanolin mi na nej ostal. som zvedava co s toho vznikne.

emmka3
15. júl 2009

baby, dnes ake zadostucinenie ... sme boli doobeda vonka, hic .. si asi viete predstavit ... maly mal len IB a tricenko ... ked sme prisli domov IB neprevlhnuta a co lepsie, po rozbaleni prdka nebola vobec horuca, skor len taka pochladnejsia 😵 no som spokojna, lebo vcera na po plavani som mu dala hnusku a tie paraky co mal v plienke, no hruuuuza, cely bol horuci 😖

tamka84
15. júl 2009

baby, nemáte niektorá odskúšanú tú AIO z plienky.sk? Nieže by som ju chcela len som zvedavá, aká je ked sme tu nad ňou toľko lamentovali 🙂

Dnes je poriadne teplo...malá mi zle spí, asi jej je teplo malinkej ☹ a to len v tričku a naťahovacích vlniačikoch je. Mali by v teple chladiť ale neviem neviem... 😕

vladkaz1
15. júl 2009

baby tak dnes mi bola kamoska svedkom ,ako sa mi nadherne sama od seba vycika Lucinka do serblika ..
A po obede .. sa mi vykakala na valandu hlavna vec ze som ju rano tepovala .. jaaaj asi musim byt trpezliva ale som nasrata ,,, 😠 😅 teraz ma plienku nemamna to dnes nervy

standu
15. júl 2009

my sme dosli z kupka.....som uvarena 😖 mam nafotenu novu CT, hodim do albumu vecer...este je neocikana, asi curalla do bazenu 😖 😖 😖 mala plavky a najprv kupaciu plienku...myslite, ze taka kupacia plienka je na daco dobra?? podla mna to u nej aj tak vytecie.....hm?

crysmile
15. júl 2009

standu, ono tam asi v podstate ide o to, aby nepresla cez tu plienku kaka.. takze ked vidim tie male bazeny, celkom sa hrozim toho, v akej koncentracii moču je moje dieta.. zatial sa preto kupeme len na dvore... a uz sa tesim na foto novej CT, ja som tiez hodila jednu fotku do albumu, ale viacmenej su tam hlavne itti bitky..

standu
15. júl 2009

ved to....a milion cigosov v gatiach slipoch 😖 fuuuj .....ale chcela som to tam omrknut a este som kamoske sluvbila zajtra a asi DOST 😠

standu
15. júl 2009

crys kraaasne fotecky, aj plienocky aj babula 🙂 kukam ze mate babybanzky? ako to, ze si ich necha?? ☹ moja taha vsetko dole 😠

sissik
15. júl 2009

joj take clanky mi dvihaju tlak, zlc a adrenalin 😠 🤐

emmka3
15. júl 2009

crys, maly ja zlatucka babika 😵

standu aj my mame Babybanzky a maly ich zatial celkom dobre znasa, sice prvyraz si ich chcel zosklbnut dole, ale potom som ho pred zrkadlom presvedcila, ze je fesak 😀 takze zatial v poho ...

a som zufala z kapsovych plienok, som si nechlala jednu Baby Idea Growhour ale uz nemam nervy, idem ju predat 😔

standu
15. júl 2009

no my skusame hocico a nic...musi mat dioptricke ale uz som to vzdala 😠 a uz z principu taha dole aj banzky...a ked sa nudi aj gumicku, sponky..atd 😠 😠 😠

no a tie kapsy...preco??? ja som ich na zaciatku vooobec nechcela a teraz ich mam vacsinu 😎

labutka
15. júl 2009

nove pikcre adama v latkovkach... 🙂

sisa.b
15. júl 2009

labutka, krasne fotecky 😵 😵 😵

snikol
15. júl 2009

emmka preco nie si spokojna s baby idea plienkou??

sisa.b
15. júl 2009

emmka, ja mam kapsy tiez velmi rada, ale BI growhour kapsu nemam, tak neviem porovnat.

ja teraz stale beham ku susiaku obdivovat nasu novu jahodu 😅

standu
15. júl 2009

my sme sa paradili dnes na kupku v ruzovej CT.... 😎 sisa, tvoje ake su?? lebo moja cmeliakova ma aj na dlzku cca 3cm mensie vkladacky, aj na sirku asi 1,5-2 cm...nechapem to 😕

labutka no ten tvoj model...no tfuj na neho aky je parados 😉 to je dobre, ze milkagate 😵

sisa tak ked ususite, tak vies co 😉 😉 fooootooo 😵

snikol emmka nie je kamoska so ziadnymi kapsami...netusim preco 😅

labutka
15. júl 2009

my zase sušíme vlniaky SWB, som zvedavá jaké budúúúú, už nech je ráno.

inak baby, adam je ešte volnýýý. 🙂

a stále nechápem, jak som naňho mohla navliecť hneď prvý deň doma tie maskáče velkosť M. veď ešte teraz sú mu velké... 😀 😀 😀 no ale matka musela vyskúšať. 😀

zifka
15. júl 2009

tie plienky AIO z plienka.sk majú už aj na bráne... volajú sa Pop-in a mne sa práve sušia na sušiaku. Ale aj keď ich malému dám, nemám s čím porovnať... sú to naše prvé AIO 😵

vladkaz1
15. júl 2009

baby ale ste sa rozkecali naherne nove penuchy 😵 😵 😵 😵

tamka84
15. júl 2009

krásne fotečky babenky.... 😵 😵 😵

labutka
15. júl 2009

standu jaké dobré pikčre, hlavne tá posledná; baby čo máte baby, záááávidíííííííím že im trčia plenuchy spod suknííí... adam asi bude musiet byť len v tričkách aby bolo niečo vidieť.... 😀

vladkaz1
15. júl 2009

😀 daj len triko a ides 😀

sisa.b
15. júl 2009

standu, nechapem, ako mensie 😕 myslis, rozdiel medzi jednotlivymi plienkami CT? ja ich mam rovnake a uz by som ani nevedela, ktora kam povodne patrila, kedze su rovnakej farby 😅

fotecky mate nadherne 😵 😵 😵 este rada by som videla tu ruzovu rozlozenu, nafotis? 😀 bihan mi nafotila oranzove vnutro (skoda, ze aj nas cmeliak nie je taky ☹) a ty by si mohla ruzove 😅

my sme dnes tiez hviezdili s ruzovymi sateckami s fuchsia bittkou 😵 krasne ladila

vladkaz1
15. júl 2009

Sisa kravy uz dorazili? 😀 😀 😀