Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
16. júl 2009

vladi no tak mi bolo treba terigat sa na to kupko vcera....mala ma od rana teplotu, uz druhykrat spi, cely den polehava.....len sracku nastastie nema 😖

labutka
16. júl 2009

...ja tusim potrebujem nejake plienky na den, date nejake odporucania? 😀 😵

majkas
16. júl 2009

ahojte,

sa idem pochvalit, vcera aj predvcerom sme davali dvakart BL bamboo aj s IV papierovou separackou. pokial v nich nemala mokro, tak bola spokojna, som sa vytesovala jak mala. akurat ze to precikala dost rychlo, ani nie 2 hodky, takna noc si zatial netrufam kedze sa snaime spat co najdlhsie medzi papanim.
najblizsie chcem vyskusat stvorce na novosklad. uvidime co bude, drzte palce

hasisihanulka
16. júl 2009

Labutka, my na den doma nosime vacsinou stvorec na draka, ale mam obdobia, kedy sme vylucne v organic LIOs - kach a na stvorce ani nemrknem 🙂 LIO's su fajn, ked mas dieta, ktore sa nechce prebalovat. Len sa mi v nich uz viackrat prekakal az na vlniaky, tak to bolo od veci.. A mam rada aj nohavickove Loveybums Sherpa, super sadnu 🙂

Alebo ak sa ti chce investovat a netrvas na maximalnej priedusnosti, tak potom tie chlpatice IB, CT, Fuzzi Buns, Bum Genius.... My ich ale mame len na vylety..

Majkas drzime palce!!!

standu
16. júl 2009

majka, gratulujem...pekne sa vam to rozbieha 🙂

standu
16. júl 2009

labutka ja uz takmer stvorce nepouzivam...takze pouzivam kapsy a AIO a kedze som vytazena na chlpatky, tak tie 😎 IB aj CT vrele odporucam 😉

vladkaz1
16. júl 2009

Standu no to je mi luto ja som po tom incidente na kupku nebola kocky .. dnes mala vonku poacurala sa mi ale vravela ze kako .. ale ja som nestihla moja chyba .. a teraz vonku sa mi pokadila do Bl bamboo... komplet ale SWB nepustili .. vsetci na ihrisu sa domna pustili ze malej musi byt v bamboo teplo no vysvetluje niekomu je mi to jedno 😎

standu
16. júl 2009

hlavna vec ze v igelite nie je teplo 🤐

idem zajtra k doktorke, kleslo jej to po paralene ale teraz mala zasa 38,3 😖 dala som ju chudaka uz spat spala dneska 2x po 2h a furt je zdochnuta

matja
16. júl 2009

standu, je CT úzka medzi nožičkami? Alebo ktorá AIO je ešte úzka? Mám IB, kapsu SWB a BumGenius 3.0 a chcela by som ešte nejakú úzku plienočku, podľa možnosti nie kapsu.

standu
16. júl 2009

nieee...uzsia ako BG a sirsia ako IB ale tym, ze je makkucka hebucka cela je taka poddajna, nedrzi tvar tak ako BG ved pozri v albume

vladkaz1
16. júl 2009

baby som nasrata jak pes musim vam povedat tak som sa vytocila do nepricetnosti mala mi spi s cigosi pod oknom si tu hulakali a zadusili mi spak na okne!!! tak som sa vytocila a 10 MIn som vrieskala z okna na cele sidlisko .. normalne sa trasnem som musela vyfajcit cigaretu ked ma naseru tak idem volat policiu ... dufam ze mi neroztrepu okno .. viem ze to sem nepatri .. ale musim to zo seba dostat lebo z infarktujem .. mala plac mikla sa zobudila sa .. to neni normalne .. jaaaj penim 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tamka84
16. júl 2009

vladi tak takýchto incidentov sa aj ja trocha obávam, ked už budeme na byte bývať. To prízemie má nevýhody ☹ Chúďa Lucka, musela sa laknúť

vladkaz1
16. júl 2009

vies co ☹ ? ako plakala ☹ ? zasrani ja mam taku zlost 😠 dobre ze si tu 😵 mozem sa ti aspon vyzalovat no MM teraz prisel bol robit podlahu kamosovi teda pomahat .. ale ja som normalne tak vytocena ,ze ma zaludok boli a on ten cigos sa mi smial do ksichtu ze co ty puca jedna ... jaaaj akoze baby ja som vrieskala na cele sidlisko taka som bola nasrata som mu aj povedala ze ci ma MM ist von a vybavit si to snim rucne strucne .. jaj segra mi pise ze sa to musi riesit lebo raz sa mozu aj zakradat do bytu normalne sa zakradaju pod okno a kradnu spaky s popolnika ja som skoro infarkt dostala a minule aj suseda chcela volat policiu ze si myslela ze nam chcu vykradnut .. akoze nemam slov fetaci posraty 😠

tamka84
16. júl 2009

no ja by som na tvojom mieste určite zinfarktovala 😕 , ale hlavne že už máš doma manžela. Ja by som to určite riešila nejak. )Čo už si o sebe myslia??? !!!

vladkaz1
16. júl 2009

no ved doma nebol bol vedla vo vchode u kolegu pomahal mu s podlahu to ma len v tom okamihu napadlo a som to zo seba povedala ja som nevedela co mi ide s huby len som mlela take argumety vrieskala som jak najata .. bojim sa ze mi rozbiju okno..Jaj Tamka diki hned mi je lepsie MM uz je doma idem hajat lebo som unavena .. chuda mala taky trhany spanok ved to je na nervy vsetko

vladkaz1
16. júl 2009

Tmka krasnu noc ti prajem zlatko ..

vladkaz1
16. júl 2009

Tamka uz ani neviem co pisem .. 😅

tamka84
16. júl 2009

dobrú noc vladi.

andrea12737
17. júl 2009

Dobre ranko zienky..mam otazocku. Nemate skusenosti s objednavanim zo stranky nosime.sk? 😠 a este p. Pilka mi minuly stvrtok posielal obj.no stale listok v schranke nemam, neviete mi povedat ako to s tou slovenskou postou chodii? 😠

brinzulka
17. júl 2009

andrea...posta si dava na balik den podania +3-4dni...K nam chodia baliky najprv do BA a potom do Senca...Cakame aj cez tyzden..Ak mam cislo balika...niekedy idem na postu, a pozru mi ho...a najde sa...Alebo im zavolam...a ak su ochotne..tak im brnknem neskor a pozeraju to v PC, ci je tam zazanamenany.

z nosime sk...trvalo dorucenie asi 2tyzdne...zavolala som im...povedali, kedy mi to poslali+dali cislo balika a po tyzdni od odoslania som ho ocakavala...

Tento tyzden mi prvou triedou poslali z Trebisova zasielku-pondelok...prevziat som si ju mohla az vcera.. pise sa, ze prva trieda: den podania +1den...teta na poste povedala, ze 1-2dni...Aj tak to prislo neskoro...

Ak sa posiela zasielka z BA-nie je problem mat ju na poste na druhy den...

No tak rozumej celemu systemu slovenskej posty 😖

vladkaz1
17. júl 2009

No ale nam isliel balik 3 tyz. od p . Pilku baby ked to tak prepocitavam ..
brindzul ako sa citis? este stale kinderko? kedy ides na poradnu do TT? mohla by si sa satvit u nas poklebetit hihi 😀

andrea12737
17. júl 2009

No tak to s tou postou je nekonecny pribeh, uz ma to ozaj nebavi takto dlho cakat, a neviete z ktorej stranky sa objednavka riesi najrychlejsie? cakam kedy mi dojdu veci aby som ich mohla vyskusat,a dalej objednavat, ale za pomaly mesiac sa nie a nie balicka dockat, strasne mi to lezie na city! 😠 tak dakujem zatial velmi pekne. Krasny den vam prajem.

standu
17. júl 2009

andrea to zavisi od skladovych zasob toho ktoreho eshopu...no a posta to je samostatna kapitola...ja co som brala z latkoveplienky.sk do tyzdna dom to mala doma. myslim, ze na nosime maju malo veci skladom aj ked v ponuke, ale zvacsa dodaciu dobu pri produkte pisu....

lenka138
17. júl 2009

ja som zatiaľ s poštou nemala problém. objednávala som aj z plienka.sk a tam mi to raz prišlo tak, že v pondelok mi to poslal a v stredu som mala balík a z plienocky.sk mi to poslala v piatok a sa mi zdá, že v pondelok som to mala, ale všetko mali na sklade

lenka138
17. júl 2009

ešte som chcela vychváliť tie tesco uteráky, no proste super. Aj vkladačka BL bamboo 30x30 sa môže schovať.
normálne rozmýšľam, že si kúpim aj väčší a ušijem z neho plienku na spôsob pastelky 😉

hasisihanulka
17. júl 2009

Mne najlepsie sedi osobny odber, ale to je len vyhoda Bratislavy a okolia asi.. Ale vzdy sa da pred odoslanim objednavky zavolat, co maju skladom a podla toho sa zariadit. Najdlhsie sa asi caka na objednavanie. A potom cesta postou trva cca 8 dni, ci uz je to z Presova alebo z UK...

brinzulka
17. júl 2009

mne sa vyplatili latkoveplienky.sk.....ako najrychlejsie dodanie a spokojnost

brinzulka
17. júl 2009

na jasne, ze som 2v1...ved neponosim v teple maleho lenivca? Vladi..ja budem rada, ak prejdem smer Modranka, nemocnica, modranka a o 12stej snad uz ziadne slnko. maly este asi caka na mio fresh z Ruzomberka 😀 buduci tyzden...

som rada, ze sme vybavu plienociek spravili este pred narodenim, lebo keby som sa mala nervacit, ze nieco nebolo mesiac az dva...tak ma asi vsetko popri detoch aj prejde..Takto je to uz oprane, uskladnene a snad nam to pekne pojde...DUFAM.

hasisihanulka
17. júl 2009

Brinzul, no citim s tebou... A utesujem sa tym, ze malej je asi lepsie v brusku ako v nasom vyteplenom byte... Hotova sauna..

standu
17. júl 2009

baby vobec vam nezavidim teda...v takejto horucave...dufam, ze sa vam ochladi 😵