Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
18. júl 2009

standu...nas maly mal v stredu? 38,5cely den...najprv bol ako mucha...spal...potom sa prebral k zivotu..na druhy den 37 a potom uz klud...nevieme preco, same to preslo...Snad aj Vam sa postasti...

krasne plienocky, len chodim okukavat...ak sa osvedci IB SIO...tak od 6mesiacov dokupim asi uz len tie...a ostanu nam jednovelkostne...
BL, tots bots, little lamb uz budu potom asi malinke...sa s nimi rozlucim...Ale este casu dost...

vladkaz1
18. júl 2009

jaj kocky dne ze skusimbez plienky no spravila som hlupost motem tepovat teda uz to mam vydrhnute mala sa komplet pokakala ,. budila ma a ja nic .. akoze MM isiel skoro rano do prace a mala mi vseetko okadila novy koberec navlecky na koberci ako pochodovala same kako .. tak uz hodinu pucuem no na noc budem davat jednoznacne plienku .. no to ma ani nenapadlo ze sa nezobudim a mala kak az po ranajkach nevadi no co uz idem pozicat tepocat a este to pre istotu aj vytepujem nie len rucne aby tam nezostali na novom koberci nejake flaky.. konecne periem 😀 po 3 dnoch hahaha stava sa no 😅 😝 😀

sisa.b
18. júl 2009

vladka 😀

standu
18. júl 2009

ahojte dnes sme na takych 37,7....ATB som zatial nezacala davat...uvidim ako vstane a kuknem do hrdla, si ma nastrasila sisik 😒
ti tvoji su sikovni sisa celkovo...moja zvacsa cika do plienky az ked ju rozbalim....zeby som skusila nocnik???ked ja sa tych peknych plienok neviem vzdat... 😀 😀 😀

sisa.b
18. júl 2009

standu, to moze byt len mamina latkarka smutna z toho, ze sa jej dieta ma odplienkovat 😀
no starsi dvaja boli sikovni, ale mozno sa najmladsia odplienkuje o rok neskro 😅

snikol
18. júl 2009

sisa uz vies kedy budes objednavat?? dosli uz tie kravy?? 🙂 😉

standu
18. júl 2009

ved prave..najvhodnejsie obdobie na odplienkovanie sa mi vidi leto. ale teraz je skoro este podla mna..na nocniku reve.. 🙄

sisa.b
18. júl 2009

snikol, este nedosli ☹ no uz som pytala od nej stav skladu, lebo jej prisli klasicke farby, tak by som sa kravy a vkladaciek vzdala a vzala ine.

snikol
18. júl 2009

sisa tak uz si objednala??

sisa.b
18. júl 2009

este nie

vladkaz1
18. júl 2009

baby tak dnes sme normalne latkovali rano zacalo katastrofalne som to vcera prechvalila a po obede hlasila ze chce cikat cikala na zem aj nezahlasila tak som jej nacapila bamboo a potom uz nechcla ist na serbel ani plienku no proste na zem chce curat som zufala asi to este potrva neviem si rady lebo ani na serbel ani plienku .. ☹ 😅

brinzulka
19. júl 2009

vladi...my sme malemu davali akoze body za to, ze sa vypytal, alebo vycikal sam do nocnika a za 5bodov bola odmena-1zele cukrik...a normalne sa snazil..za kakanie mal 3body....Tak nejak sa nam ho podarilo odnaucit...a ako male babo necikal celu noc..tak sme plienky nedavali ani na noc..len sme museli rano vstat a utekat na nocnik, aby vylozil celonocny naklad...Len kazde dietatko je ine a na kazde zabera nieco ine...
A mal serblik s hudbou, iny v Senci vtedy nemali..tak sa tesil, ze ked tam nacural..tak mu "zaspieval"

sisik...ako si na tom s mio fresh?

brinzulka
19. júl 2009

a bambulky ma niekto plienku AIO od BL uz odskusanu? Co na nu hovorite ? Oplati sa tam kupit aj tu extra vkladacku?

sissik
19. júl 2009

brindzulka zatial nic neprislo. na strnake je stale objednavka v stave spracovavane
uz by si mohli pohnut

vladkaz1
19. júl 2009

jaj kocky diki brindzul sak to by sa moja nedojedla sladkosti...teeda ..
No akurat som zarobila sliz teda MM mi ho zarobil .. dnes cely den az na nejake 2 hodky latkujeme lebo herecka nie a nie sa vycikat do serbla .. nemam na to nervy este nech si polatkuje som to zakrikla ale najhorsie je ked sa zabudem a mala plienku dole a vycura sa na zem.. a klame ma ze nema kako a pokaka sa .. akoze ja neviem ako mam teraz pokracovat .. jednoducho bude mat plienky kym sa nepohneme ale zas spat sa nechcem vartiti ked uz sme boli uplne bez ja fakt neviem...
ten sliz teda riadne smrdi baby .. no som zvedava ako to zhustne ...ale smrad je to sakris dobry 😝 MM struhal kokos palmu, zlcove ,lanzu...mam toho 25 L 😝

brinzulka
19. júl 2009

vladi mozes predavat...
vies, nam to vyslo 2-3cukriky denne 😀

standu
19. júl 2009

vladka ved kvapni pri prani do pracky vonny olej a mas 😉 a co sa mu stalo, ze spolupracuje??? 😕 ono ked pradlo vyschne, tak z toho slizu vlastne nema "nijaku" vonu...len sa ti mozu "objavit" nejake stare flaky lebo sliz nema tie opticke zjasnovace..ale po nieklolkych praniach zmiznu 😵

sissik
19. júl 2009

vadi ste teda nastruhali do toho slizu. ked som zarobila sliz, tak bol uplne riedky, o 24h zhustol len trochu, ale teraz je hustejsi. mam ho asi 2 tyzdne. a perie dobre. zatila periem iba plienky.
no a lcuka pride na to, co je dobre. len na nu netlac

vladkaz1
19. júl 2009

jaj baby on do teraz nevedel kolko stoji persi,l tak som mu povedala ze nam dosiel prach a ze kolko stoji 6kg a skoro ho porazilo tak mi povedal ved si nakupila na ten sliz daj zarobim ti to cista spolupraca skor lakomost kupit prach hahahaha 😀 😀 je vychcany no co uz...
Ja sa uz nestazujem lebo prebali aj bamboo plienocku ale pulky davam ja .. zistil ze je to jednoduchsie nez hnuska ze nic nemusi stelovat aby sedelo .. som spokojna ... a nedovoli kupit hnusky to je pokrok co... hihi

lucku netlacim len som bola stasna ze jej to nadherne ide .. a sme sa vratili o krok spat nechce ani plienku ani na serbel .. stale si susuru natahuje a sucha o podusku 😅 .. ale ma ju velmi peknu bez alergie...ale nejak skoro prisla na to co je dobre 😔 😅 😕 😕

vladkaz1
19. júl 2009

sisik mam to huste uz teraz take polo huste ale riedke to teda neni 😉 musim kupit tej olej lebo som uz minula 😀

tamka84
19. júl 2009

sissik a kde si objednávala ten mio fress?

sissik
19. júl 2009

tamka tusim z babytrend.sk
vladka ak je sliz riedky, vraj ho treba dat viac. mne zhustol tak po tyzdni
a davam ho 2 odmerky. ale postupne znizim davku, len mu musim uverit 😉

baskaj
19. júl 2009

holky, znovu mám nejaké otázky:
- ktorú plienku odporúčate na noc: BL bamboo alebo BL organic velour? bamboo vypije viac ako organic?
- kde sa dajú kúpiť najlacnejšie snapky?
- keď máte okakanú plienku, zlezie vám to dole aj na 60tke? lebo mne jeho žlté kakance idú dole väčšinou len na 90tke...

(zostavujem si sadu, nalomili ma naše marcovky 2009 🙂 )

matja
19. júl 2009

baska - ja iba k 3. otázke - riadne pokakané plienky sa mi vyperú maximálne na 3. raz, väčšinou aj skôr. Periem na 60-tke. Ale z čisto bielych štvorcov to trvá dlhšie. Pokakané plienky vždy opláchnem v rukách a trochu preperiem žlčovým mydlom z DM drogérie.

baskaj
19. júl 2009

matja - 😉 a ten strúhaný zákusok mi včera zhorel 😠 😀

matja
19. júl 2009

asi si sa venovala plienkam a nie rúre 😀

baskaj
19. júl 2009

😀

standu
20. júl 2009

baska na noc radsej bamboo, aj ked tym, ze organic ma o vkladacku viac by sa jej mohla vyrovnat...mne nepretiekla ani jedna, ani v noci 😉 (moja mala dost malo cika)

dudri
20. júl 2009

uplne staci na noc BL organic + vkladacku-viacvrstvovu plienku 😉

standu
20. júl 2009

dudri nam uplne staci na noc aj BLbamboo bez vkladacky navyse 😵