Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
20. júl 2009

baby ten sliz mi tak zhustol jak zelatina uplne huste to ani nenaberem do tej odmerky akoze kolko mam dat teda do prania .. idem dnes kupit ten olej .. standu hovoris ze aj ten hroznovy ci aky si mala? vonal dobre?

standu
20. júl 2009

vladi cierne hrozno sa to volalo a mne to vonalo peeeerfektne 😵
naberies ho, neboj 😉 alebo odkroj 😀 zo 2dl staci

vladkaz1
20. júl 2009

oki pojdem do darcekoveho ale to som tam mzno mala dat uz ked to MM zarabal ze?takze odkrojim a len tak dam do pracky ..no pojdem prat uvidime 😀

standu
20. júl 2009

neviem ci by sa to navzajom nejako neovplyvnilo keby bol olej rovno v slize 😕

vladkaz1
20. júl 2009

ja som citala nikde uz neviem kde a kocky tam pisali ze pridava priamo do slizu .. 😕 tak mozno aj nie.. nevadi supnem to do pracky ale mam pocit ze dnes uz to nesmrdi.. tak mydlovo ten pach sa stratil .. alebo mozno len vstrebal do slizu a ked operiem bude mrdet musim to ist kupit inak mne vonala aj ta ceresna .. uvidim co kupim .. 😀

dudri
20. júl 2009

etericky olej -levandula, cajovnik-
posobi dezinfikujuco, antibakterialne ucinky

vladkaz1
20. júl 2009

no to viem.. aj take mi minule ponukala ze je to velmi dobre aj natierat brusko

lilly
20. júl 2009

ahojte, ja davam na noc aj tu novu BL organic velurku, vacsinou tam pridam aj jednu BL bambusovu vkladacku a v pohode to vydrzi na noc a k ritke davam tu umelinkovu cast, nie tu velurovu /skusala som obe/ a ta umelinka robi pekne sucho..
vladka, no som zvedava, co povies na ten sliz v akcii.. ked je taky tuhy, skus ho este zamiesat, mne zvykol potom zrednut, trosku lepsie sa naberal potom.. ja ho v poslednej dobe davam uz len do predprania plienok, normalny praci cyklus je uz s normalnym arielom

vladkaz1
20. júl 2009

sak chcem oprat ale pojdem na nakup potom si zvazim ci kupim prach ale asi ano 😀 nasi idu do metra su akcie na persil aj ariel tak dam kupit ..

vladkaz1
20. júl 2009

baby tak uz mam oprate ale to nesmrdi mydlom ale skor s tej sody fuj to je zapach jak vacovka alebo co... neviem ci sa mi nedohukala pracka a dala som do bubna a do predpierania a predp. vobec nerozpustila 😕 🙄 mama to tam .. jak som to dala v buben pekne cisty inak sa leskne 😀 ale pradlo vypralo dobre len mi to fakt smrzi ako mocka .. alebo tak nie mydlovy puch .. to nie skor to som cakala .. nedala som tam moc tej sooody? 😝

deyna
20. júl 2009

ahojte. diskusia je uz riadne velka a ani neviem kde by som mohla najst info, mohli by ste mi poradit? chcela by som pri druhom babetku, resp. pri terajsej dcerke vyskusat latkove plienky, ktore by ste mi odporucili, tak aby aj moc nestali aj boli kvalitne a co vsetko si treba do vybavy nakupit?

standu
20. júl 2009

hlasim ze n brane maju uz BBH chlpatice a nove farby CT!!! aj ine ako predtym!!! aj krasnu modru denimku 😢 😢 😢

deyna myslim, ze uplne najlacnejsi variant su stvorce., viacvrstvovky a nohavickove lacne a dobre - Babylucy....

skus si nieco povyberat co by sa pozdavalo a potom tvoj zoznam adekvatnejsie posudime, skritizujeme, poradime....kazdej mamine aj babu vyhovuje nieco ine, tak popozeraj nase eshopy a napis, co je pre teba najprijatelnejsie 😉

topzuzana
20. júl 2009

tesim sa, ze uz su konecne CT....ak ide niekto objednavat rada sa pridam (budem brat 2 CT a este nejaku AIO) alebo mozem urobit objednavku aj ja

matja
20. júl 2009

AIO kushies máte niektorá? Sú dobré?
Tie CT sú fakt krásne, pridám sa aj ja k vašej objednávke 🙂

bihan
20. júl 2009

AIO Kushies by som neodporučila ani nepriateľovi 😉 Cena zodpovedá kvalite.

matja
20. júl 2009

bihan dakujem 😀

brinzulka
20. júl 2009

bambulky...opytam sa este raz...uz niekto skusal od baby lucy AIO plienku? Ako sa paci?

bihan
20. júl 2009

Haha..tak dlho nebola, až všetci nakúpili iné 😅 😀

standu
20. júl 2009

hej a teraz ju uz maju aj na brane "len plienka.sk ju bude predavat" tu myslim padlo 😉

zifka
20. júl 2009

brinzulka, tak ja ju skusam, ale nemam s cim porovnat. Je stihla, to musim uznat a kedze prebalujem po kazdom precurani, staci nam aj ta jedna cast bambusoveho jadra (ono je z dvoch casti spojenych patentkami ). Kupila som na skusku aj nocne viac-sacie jadro, ale zatial je nepouzite - plienky pouzivam len na von. Ci plienka udrzi stolicu neviem, lebo kandime do kyblika, ale plienka pekne prilieha k stehienkam... Farby (mam duck-egg a pistachio) su pre mna dost nezvycajne, ale cim dalej sa mi viac pacia - asi sila zvyku. A ten vonkajsi plášť je sice jemny a tenky, ale vyzera tak, ako keby sa chcel zmolkovat (mam ich kratko) a trochu sa zachytava, ked ma clovek suchsiu (draplavejsiu) kozu na rukach alebo ako to napisat. No a co sa mi moc nepaci je, ze suche zipsy sa mi vzdy pri prebalovani zachytia o ten vonkajsi plášť. Chce to dlhsie testovanie 😅, a preto konecne zavery este nerobim... 😉 Moja mama napriklad povedala, ze sa jej viac paci klasicka kombinacia plienka + PULky ako AIO.

brinzulka
20. júl 2009

dakujem zifka

tamka84
20. júl 2009

standu majú nové CT na bráne, ale ružový maskáč nie, ani vlnky. Škoda že nemajú všetky farby, a už som chcela objednávať. A ktorá je tá denim, ktorá sa ti tak páči? Nové tam vidím iba 2. Tú oranžovú a bielu.

standu
20. júl 2009

no..modra. podla mna tato:
chcela som dat link ale uz ju ani na ich stranke nemaju ☹ uz som ju tu davala, taka riflovotmavomodra...mnam 😵

tamka84
20. júl 2009

☹ myslíš že tak rýchlo vypredali? asi sme si neskoro všimli že nabehli CT ... 😢

standu
20. júl 2009

nie zlatko, mali dovolenku takze urcite ich nahodili len dnes. take farby sa im usli asi uz len 😉 aj na stranke cushietushies uz maju asi len polovicu farieb a vlnky tam nemaju v ponuke uz daaaavno 😉

andrea12737
21. júl 2009

Dobre ranko prajem...zachytila som tu spravnu informaciu, ze sa tu bude robit objednavka z brany? 🙂 ak ano, alebo sa to chystaa s radostou sa pridam, teda ak smiem 😉 ...

snikol
21. júl 2009

ahoj babenky moje.kto ma skusenost s plienkou Fluffle??nasaje viac ako BL bamboo?? 😉 🙂

topzuzana
21. júl 2009

AIO z plienka.sk by mi mala coskoro dorazit, tak potom pridam aj moje skusenosti.

tamka, pisala som na branu, ze ci ta modra je denim alebo ina? ja by som asi brala zelene bodky a denim plus nejaku MMT AIO.

takze ak nikto iny nebudem brat viac tovaru, tak mozem urobit objednavku ja. tak mi mozete pisat do stredy vecera, vo stvrtok to skompletizujem a v piatok by som objednavala.

topzuzana
21. júl 2009

na tejto stranke uplne dole je vidiet tu denim:
http://www.bumpybuns.com.au/ModernClothNappies/...

standu
21. júl 2009

no ja myslim, ze je modra je denim. ale aku som tam (co si hodila link) nasla....taka nejaka ruzovkasta..mnam 😅 skoooda toho mojho cmeliaka....tak sa mi nepaci ☹