Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dudri
21. júl 2009

toto??????????????

standu
21. júl 2009

tami mio je 750g plus ten umelohmotny obal ja neviem 800g 😕 😕 😅
ano, nove chlpatice pridane ale bez ceny zatial....mne sa viac pozdava CT 😉 sisa, aka vlastne je BBH??? sisa kde si?? aj vladka mi tu chyba.... 😕

takze sa dohodnite kto ide objednavat JA CHCEM DENIMKU 😵

odchadzame 31. v noci, vraciame o tyzden 😉

tamka84
21. júl 2009

topzuzana objednaj ty, lebo teraz neviem či ja nepočkám do augusta, možno sa mi pošťastí a budú mať ružový maskáč....ešte rozmýšľam. Veď keby som sa predsa len rozhodla pre niektorý iný vzor tak dám vedieť. Kedy chceš robiť objednávku???

standu
21. júl 2009

zuzka chcela asi v piatok objednavat...dobru nocku 😵

tamka84
21. júl 2009

aj ja som akurát myslala na vladku a sisu že kde sú... 😅 Baby nespite 😀 😉

Ahhha takže to je tá BBH, no čo všetko sa nové človek nedozvie 😅

dudri
21. júl 2009

poslala som jednej mamicke mio fresh 750g+balik =vazi 0,9kg

tamka84
21. júl 2009

Akurát mi manžel hovorí že možno vo štvrtok pôjde do Brna, tak by som mohla ísť s ním a plienočky by sme mali extra rýchlo... 😵 Ale je to zatiaľ len na takých 80%, zajtra dám vedieť. A ked áno tak kufor máme velký 😀

dudri
21. júl 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vladkaz1
21. júl 2009

😀 jaj baby chybam vam ? 😵 ste ma potesili serblikujeme za dnes len jedna nehoda nemala som cas mala som dnes 3 objednavky na obocko tak som makala troska som ostrihana uplne na kratko bez ofci a som blondinka 😀 moj ma dorazi som jak chlap 😀 😀 inak ani neviem co napisat kedze nepsielnkujeme dnes iba jedna nehoda aj to vonku doma 100 perc uspech aj kakala sama od seba 😉 🙂 tak len plienok mi je luto ☹ a tych rad a nakupovani 😀

standu
22. júl 2009

super vladi, ze sa vam to opat "opravilo" 😀 😀 😀 daj foto ucesu 😵

tamka...no dufam, ze ma potesis dnes, budem tu striehnut 😀 😀 😀

brinzulka
22. júl 2009

sis...ja uz mam mio fresh doma....kurier ide k Vam... 😵 😵 taky chutny vyskereny chalan 😀

topzuzana
22. júl 2009

ahojte, vcera som musela rychlo koncit, adamko zacal plakat a uz som pri nom zalomila aj ja

..tamka ak by ste isli, to by bolo skvele, ja by som si prisla pre plienky aj osobne, ideme cez vikend do V. Ulan. Si priamo zo Sale?

topzuzana
22. júl 2009

stanka, uz ti z brany odpisali? mne este nie

standu
22. júl 2009

nie...cakam 😖 najsuper riesenie by bolo, ze by tam tamka sla a vzala nam vsetkym 😵

lilly
22. júl 2009

juj baby, ta denimka laka aj mna.. som zvedava, co vam odpisu.. ale neviem ci odolam.. muzovi to ani povedat nemozem, sak ma dorazi 🤐 😔

tamka84
22. júl 2009

ahoj baby, aj ja už som naštartovaná do toho Brna, tak dúfam že dnes MM príde dobrou správou. Už aj s mamou som sa dohodla, že mi postáži malú, nechcem ju zbytočne ťahať v tom teple tak ďaleko. Určite vám dám vedieť, a ak pôjdeme tak zajtra až okolo obeda, takže ešte dnes a zajtra doobeda to vieme všetko zosumarizovať. 🙂

tamka84
22. júl 2009

zuzka, bývame ešte u rodičov, asi 15km od Šale. Ale to by nebol problém, to by sme sa dohodli. 😉

topzuzana
22. júl 2009

prave mi pisal pan Pilka, ze mi poslal AIO (objednavala som siedmeho), som zvedava aka bude. ak este aj tamka pojde do Brna, od pondelka budeme mat styri nove plienocky...juj sa tesim...

standu
22. júl 2009

tami kedy mozeme cakat spravicku? nech t nesedim cely den nazhavena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudri
22. júl 2009

Tamka, mozem pridat ?
2 vlnene priadze Maxi
http://www.branakdetem.cz/vlnena-prize-maxi.htm.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19409

1.ruzovo-fialova sedobezova
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19410

2.ruzovo-zeleno-oranzova
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

chcela by som CT vlnky-nemaju 😔 , pockam 😎

matja
22. júl 2009

tamka, mozem sa aj ja pridat? Bola by si ochotna poslat mi plienky potom domov postou?

macocha
22. júl 2009

Baby ja idem zajtra-pozajtra objednavat z plienka.sk
Tak ked niekto nieco chcete, napiste mi do IP 😉

matja
22. júl 2009

baby a ktore CT vlnky spominate?

standu
22. júl 2009

mati toto su vlnky:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
sissik pozicala som si fotku 😉

sissik
22. júl 2009

standu v poho
konecne volal kurier, ze je na ceste s mio freshom. a to som vstavala rano o :30, ze co ked dojde okolo 8
kamoska chce latkovat s novoskom, ma sa narodit v septembri, tak sa pytala, co odporucam. normalne to cloveka potesi, ked chce niekto latkovat. poradila som jej zacat so stvorcami a ked bude vediet, ake velke bude babo, potom nech dokupi par nhavickovych BL bamboo na noc. a rozmysla aj nad BL clasic cotton, ja som s mojou color spokojna.

meliska
22. júl 2009

ahojte,
aj my by sme chceli latkovat s novoskom, tak sa chcem opytat, ake stvorce mam nakupit a co davat na vrch...(postolky?) a este aky rozmer
...BL nakupime bamboo a organic, tie som si vsimla, ze ste celkom chvalili, no a potom uz uvidime, co budeme potrebovat dalej...

standu
22. júl 2009

stvorce.....asi naj su Mam happy squares, kikko bambusove, kikko eco lux...treba pri nich pozerat gramaz. pripadne aj viacvrstvove, ako vkladacky do stvorcov alebo daju sa dat aj samostatne...snapi sponku.

navrch nejake PULky (postolky netreba 😉 ) neviem napr Imse:
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
alebo:
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
Sko, podla velkosti dietatka mozno vydrzia len par tyzdnov 😉

tamka84
22. júl 2009

Tak baby už je to na 100 %, zajtra idem do Brány, tak mi prosím píšte radšej IP aby som tu niečo neprehliadla.
A jasné že pošlem poštou. 😉

tamka84
22. júl 2009

Stanka tebe ešte neodpísali? Neva. ja sa spýtam tam na tú denim, poprípade mi napíš či by si chcela aj iné keby denim nebola tá modrá.

snikol
22. júl 2009

ahoj babenky.20.jula som objednala mio-fresh a zyjtra ho mam doma!!suuuuuuuuuuuupeeeeeeeerrr!!!! 🙂 🙂 🙂 tesim sa ako mala 😀 😀 😀