Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lilly
24. júl 2009

ahojte,
mamacat, vacsinou su chvalene BumGeniusky, kapsy aj organic, aj SWB, tie sa casto pouzivaju, mam ich aj ja, spokojnost, s Fuzzi bunz su tiez spokojne, tie my nemame, tak neviem, Bummis poznam tuism len pulky, no nemam, neviem, Bumkins vobec nepoznam, asi sa tu nepredavaju a o Kushies tu v diskusii uz padlo, ze by ich neodporucali ani najvacsiemu nepriatelovi 😉

vladka drzim palce, ze by sa lucka rychlo odplienkovala uplne, sikovna je 😵 a pekne rychlo si popredavala zasoby plienok, super 🙂 nase Little Beetle One, velkost 2, oranzovu a zelenu nechce niekto kupit?

lilly
24. júl 2009

jaj a gDiapers neviem ci poznam, no aj tu su separacne vlozky, celulozove, ktore davas na latkovku k zadocku a po pokakani splachnes do zachodu aj s obsahom.. pocikane sa daju oprat niekolko krat a pouzit znova..
alebo flisove separacky, no tie su pratelne a robia pocit sucha

hasisihanulka
24. júl 2009

Ahoj mamacat, my mame Fuzzi Bunz jednovelkostne kapsy, BumGenius 3.0 a Swaddlebees jednovelkostnu velurku. So vsetkymi spokojnost, prve dve nosime na von, na navstevy a tak, ta tretia je nocna. Myslim, ze aj s inymi tipmi od tychto vyrobcov su baby spokojne. Z americkych sa mi pacia aj Loveybums, mam aj nohavickove sherpy, su fajn.

S hybridnymi nemam skusenost, ale pouzivam jednorazove separacky (to je len taky tenky papierik), ktore sa tiez daju splachovat. Idealne, kedze Simonova plienka sa este moc neda "vysypavat" do toalety.

standu
24. júl 2009

mamacat presne tak ako baby pisu.. 😉
Bumgeniuska (3.0) je super plienka, nevadi ani detom, ktore maju s flisom problem, tu organic si tiez chvalia, len dlhsie schne..
SWB mam AIO a econappi, obcas (hlavne na zaciatku uzivania) nam robili sarapatu - zaperiny paradoxne ale teraz uz nie, nepretekaju, dobre saju, AIO sa da dovypchat ale pekelne dlho schne 😉
kushies: citujem bihan - cenou zodpovedaju kvalite, takze tie EE
bummis som tu tiez videla len vrchniaky, fleesky a PULky

myslim ze bihan si tiez velmi chvalila LIO´s system od loveybums...loviky mame jersey a spokojnost

separacky uz nepouzivam, do plienok so "stay dry" vrstovou mi netreba a ani prirodne matrose uz nevadia..kaku sypeme do zachoda (lilly aj my gulky nahaname po podlahe 😀 😀 😀 😀 )

inak vcera som mala ostat som sa pobavila dnes rano....ta "sisina nehoda" je bomba 😀 😀 😀 😵 😵 😵

standu
24. júl 2009

tami si ma potesila ze budeme mat taku naaaadheru doma 😉 😉 😉

labutka
24. júl 2009

ste ma namotali s tymi cushie tushies denim, ale neviem ich nikde na obrazku nasjst, ako vyzeraju... ?

nsoci
24. júl 2009

Holky konecne som sa k tomu dostala, este doplnim
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sisa.b
24. júl 2009

standu, ja som sa tam moc nebavila 😝 ale vsetci naokolo asi ano 😀 no musela som si to poutierat, aby som nesla s pokadenym zadkom a stehnami do sprchy 😅

lilly, mna pobavili tie gulicky, co nahanas 😀 😀 😀 my stale moc prikrmom nedavame, takze mame kasu + nejake kusky prikrmov 😝

sisa.b
24. júl 2009

nsoci, tie shorties su fakt krasne 😵

sissik
24. júl 2009

nsoci uz balis na draka? ja davam este novoska a staci.
az sa tomu cudujem, lebo ked zmensim plienky na velkost M, tak ma okolo stehienok dost otlacene gumicky
sisa tak to bola ina nehoda 😉

labutka
24. júl 2009

ženy raďte prosiiiiiiiiiiim..... ja mám doma už zase šmirgle. skúšala som dávať Lotties (http://www.branakdetem.cz/lotties-odvapnovac-pr...) asi deci do avivážovej priehradky, a nič, len mi plienky po ňom boli cítiť... to mám dávať do práčky vždy štvrť litra octu aby som ich mala aspoň trošku mäkké? 😕 😒

brinzulka
24. júl 2009

niekde som citala, ze holky preperu raz pleny len v octe na jeden cyklus

standu
24. júl 2009

sissik novoskovsky sklad je aj nam dobry 😀 😀 😀
nsoci fakt pekne fotecky 😉

standu
24. júl 2009

sisa,ved nie v zlom..... 😅 😵

sisa.b
24. júl 2009

standu, ja viem 😀

pridala som dalsie foto, medzi nimi aj bbh 😉

standu
24. júl 2009

strasne je zlata mala 😵

ale ta cervena bittka vyzera doooobreee 😎
na bbh sa veru zlakat nedam 😝 keby si ju porovnala s CT?? ktora sa ti lepsie pozdava?

sisa.b
24. júl 2009

ct vyzera oproti bbh skor taka vychadzkova. ta bbh je fakt mega balik na zadku. akurat ma dost silne gumicky, aj hrube, takze preto ma ten volanik vzadu a to mava otlacene. no pre nas ideal bud na noc, alebo na dlhe cesty. vnutri matros ako v ittke, takze zadocek v suchu. to je jedina plienka, ktoru v noci nevymienam

standu
24. júl 2009

ja nevymienam ziadnu 😀
nam uz aj CT je niekedy prilis, na dlhe cesty a noc super, na von tu velku vkladacku ani nedavam...takze nam by bola uz vela. dik za infosku, aspon nemusim lutovat, ze ju nemam 😉

sisa.b
24. júl 2009

nemas zac 🙂 no dnes v noci som nevymienala ani ja, lebo mala tahala az do rana a potom som bola neschopna ju rozbalit, akurat som jej pusu prsom zapchala 😅 mala bl velurku len s original vkladackou a normalne nebola precikana, ani spolovice mokra 🙂

standu
24. júl 2009

ja ti neviem ale uz sa aj bat zacinam, moja je teraz na ATB a odvtedy cika tak 3 plienky na den plus v noci alebo v noci nic a cez den 4...vela sa poti sice, ale zeby sa jej cosi s oblickami nestalo 😖 😖 😖

ani kojit sa v noci nechce, len par krat potiahne ☹

sisa.b
24. júl 2009

joj, standu ☹ nech sa ti babulka rychlo vylieci.

standu
24. júl 2009

ale sak jej nic neni 😅 3x denne zakasle. to je cela jej choroba. prve tri dni bol des, spala, revala a cecala 😀 a teraz ma energie za troch 🙂
az na to, ze nas vsetkych nakazila a my traja sme tu viac chori ako ona 🙄
ale trochu ma to curanie znepokojuje.....a nemam co kazdy den prat 😀 😀

jaaaj aka je tamka zlata, ze stihla dnes postu, uz sa na denimku tesiiiiim 😉 a budem mat dve super plienky na cestu do auta 😎

tamka84
24. júl 2009

standu, ved čo by som nespravila pre to aby ste mali plienočky čo najskôr 😉

a dnes som vyprala CT denimku a predstavte si, že nezbehli tie vkladačky. Asi sa zbiehajú len tie čierne. 😨

labutka
24. júl 2009

no baby, ja sem asi prestanem chodiť. kukala som si tie cushies tushies a zistila som že jednu potrebujem. 😀 ešte zistím že akú. to je jednovelkostná, že? jedine to by ma zachránilo, že by bola viacvelkostná, tú by som nezobrala... 😀

tamka84
24. júl 2009

labutka je jednoveľkostná 😉 a fakt dobrá, vrelo odporúčam 😎

sissik
24. júl 2009

ja mam ct maskac aj vlnky, vkladacky biele a zbehli sa
a na ritke jej otlacaju pasiky 😒

standu
24. júl 2009

labutka ja som ju vobec nechcela ale nejak som sa k jednej dopracovala, ze skusim, no. a ked je jednovelkostna...tak teda hej. a uz budem mat dve 😀 😀 😀 😀 😀

nam je aj na noc, aj na dlhe cesty...a je makkulinka, nie ako IB, ktora ma tvrde vkladacky 😠

standu
24. júl 2009

na ruzovej sa mi zbehli velmi mierne, na ciernej velmi... neotlacaju 😉

labutka
24. júl 2009

no tak dobre teda, ste ma ukecali, tak idem kuknúť. už nech je srpen a na bráne majú všetky vzory. 😎