Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sissik
27. júl 2009

standu 😵

mne sa tiez najviac pacia IB, ale CT nie su na zahodenie. a strihovo velmi vyhovuje aj MMT.
len skoda, ze uz mam tolko plienok, ze viem, ze dalsie uz nevyuzijem.

sa mi pokadila do buretoveho hodvabu a nevyslo mi to zlcovym mydlom. tak som to namocila do slizu zriedeneho z vodou, som zvedava, ci to pojde oprat. inak ten hodvab celkom dobre zabral. este by sa zisli nejake 2-3 kusky. kto to mate - v com periete? a periete v rukach, ako je napisane na stitku? mozem do prania fuknut aj trochu mio-freshu, vsak ked sa mi do toho pokadi, nemozem to nechat spinave 😕

standu
27. júl 2009

dakujem 😵 😵 😵 😵

dudri moja sa narodila s hustymi ciernymi asi 3-4cm dlhymi vlasmi a aj ked mi tvrdili, ze do roka vypadaju, nevypadali 😀
nic si nerob z toho, ze ma Katka kratke vlasky ja som do 2 rokov mala 4 vlasy. naozaj 4 😔

sisa u nas tiez vedu bitky...ale tym, ze mojmu dietatu padaju gate velk 6-9mes vyhovuju nam viac "tucnejsie" plienky, hlavne na von, aby som jej nemusela obliect gate na 3-6mes, ktore su kratke 😀

a lepsie su CT preto, ze su cele makke, aj vnuto 😉

sisa.b
27. júl 2009

tak MMT u nas absolutne, lebo su cele vykrutene, kedze okolo bruska musim viac utiahnut ako okolo noziciek 😒 takze sa mi to vobec nepaci, ako sa potom "tahaju". este tie easy clean ok, lebo tam si to zapnem do trojuholnika tie boky, ale aio vobec = 0 bodov. nemam moc v laske tu plienku.
ct su sice makksie ako ib, ale maju omnoho viac nedostatkov, takze ib u nas neprekonaju 😝

sisa.b
27. júl 2009

aj ked, brala by som dizajn ct na ittkach 😀 no kto nam vyhovie 😀 😀 😀

vladkaz1
27. júl 2009

takto je ta denimka velmi pekna na modelke 😵

standu
27. júl 2009

tak nejak sisa 😉

vladka dakujeme 😵 ake ste kocky obe ostrihane 😎

dudri
27. júl 2009

Uz maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam balik 2vlny od Tamky.
cudujem tak rychlo, obycajna posta, bez 1.triedy... uz sa tesim

sissik
27. júl 2009

dudri prosim ta od akeho vyrobcu je ta vlna?

topzuzana
27. júl 2009

dakujem stanka, pozerala som Tvoje foto a ty to tam mas nafotene na tej ruzovej...cize ju vlastne zapinam do tych vnutornych cvockov, vsak?

vladkaz1
27. júl 2009

Stani dakujeme 🙂 neviem si na to zvyknut 😕 😀

standu
27. júl 2009

nahodou, super Vladka 😉 moj muz by mi asi aj nohy vybozkaval, keby som sa takto zjavila..ale zatial nie, mozno v zime pojdem nakratko

ano Zuzi, do tych vnutornych 😵 paci sa mi tento system, lebo si tu plienku prehnes kolko potrebujes, 1, 2, 3 cm....

topzuzana
27. júl 2009

aj mojmu muzovi sa velmi pacia kratke vlasy, vladka a tebe to sekne...ja teraz rozmyslam, ze si necham trosku narast...uvidim ako dlho vydrzim

... zajtra idem otestovat AIO z plienky a aj CT...som zvedava

dudri
27. júl 2009

sissik
http://www.vlnap.cz/Default.asp?CatID=1248&TYPT...

chcela by som cervene- http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19407
krasne, dlho som vahala, tak nie, nedoverujem cervenu farbu-lahko pusta farbu..., tak som zvolila inu farbu
http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19410

maju aj ddjd
[XLS]
zde - ddjd.cz

New Zeland-farba tmava 😝 (cista vlna)

vladkaz1
27. júl 2009

jaj baby diki .. no moj mi povedal ze postava vlasy .. a ze som sem tam taka cudna ja ze jak chlap a on sa usmial ale nevadi 😝 ked sa namalujem da sa... pacim sa sama sebe 😀
no co sa tyka plienok tak pozeram ze tu ficia nove trendy 😀

dudri
27. júl 2009

vladka, si sikovna obchodnicka, ze rychlo si vypredali plienky...

tamka84
27. júl 2009

čaute baby, som rada že vám plienočky dorazili v poriadku. A prvá trieda tak isto ako obyčajná, 😕 sa čudujem.

Krásne fotky máte 😵

vladka, no úplne super jednotkový účes 😵 😵 Ako keby som seba videla ked prídem od kaderníčky. Aj Lucke to svedčí

Dudri, ozaj, dobré odtiene tej vlny som ti doniesla? je to ono čo si chcela? lebo všetky sa mi zdali také rovnaké, že som mala obavy či donesiem správne

My sme mali dnes prvý krát denimku na sebe a pretiekla. 😒 Vždy ked mám novú plienku a dávam ju prvý krát tak pretečie. Neviem prečo. Vlastne mne veľmi často pretekajú plienky... 😢

vladkaz1
27. júl 2009

vies co zostali mi len bambooo ja nechapem ze nikto ale mala som 3 kupujuce a uz sa neozvali tak co ja viem mozno si to este rozmyslia a SWB a wondwroos si nechavam ako treningove gatky .. a baby ak by ste chceli niekto tie tesco stvorce dajte vediet mam ich 9 vet posunieme ich ... 🙂

dudri
27. júl 2009

tamka, viem malo byt druhe, nevadi, no mohla som pisat cislo-kod
chcela by som toto cislo 10054
http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19409
v skutocnosti je ine 10057
http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19412

nevadi...O.K

sisa.b
27. júl 2009

dudri, ale to je superwash uprava 😕

sisa.b
27. júl 2009

vladka, uces super 🙂 na mna moc odvazny. a moj by ma asi opustil, kebyze sa dam ostrihat 😀 kamaratke-kadernicke, ktora ma strihava, sa vzdy niecim vyhraza, ze max. 2mm 😀 😀 😀 najkratsie vlasy som mala po plecia a teda nic moc (nie ze by to bolo teraz lepsie 😝 ). experimenty som robila s farbami, kazdy mesiac ina, 2farebne s melirom atd...
aj na fotke v pase som bola blondavo-ciernovlasa 😀

vladkaz1
27. júl 2009

baby ale kebyze vam hodim foto ake som ich mala biele vlasy jak albin tak sa namne sulate .. vazne som bola jak debil ... 😅 😅 to som prefbena na hnedo .. bola som uplne biela az koza mi bola ...

tamka84
27. júl 2009

juj dudri to fakt? a ja som tak dúfala že donesiem správny odtien. ☹ Je mi to fakt lúto. Ja som sa aj predavačky pýtala a ona že nevie ktorý odtieň je ktorý... 😠

sissik
27. júl 2009

kocky a co presne je ta superwash? tusim ste pisali, ze to horsie izoluje tu vlhkost alebo co? uz sa nepamatam 😔

dudri
27. júl 2009

sissik, ano slabo odvodzuje vlhkost
co mam robit
sisa vie presne napise
najlepsie neupravene 100%ovciej vlny

hasisihanulka
27. júl 2009

caute baby, uz nefunim len za kompom.. tak som sa zase namotala, nech mam o akej plienke snivat. mate niekto skusenost s Blueberry Bamboo one-size pocket nappy? Co je to zac?
http://www.babykind.co.uk/blueberrybambooonesiz...

dudri
27. júl 2009

blueberry-niekto miluje, druhe nie-casto precika...kazde inak
a podobne ako SWB kapsa-dobre a druhe casto precika...

labutka
27. júl 2009

hasi, ja ju mam, sice nie tu bambusovu, tu vtedy este nemali. zvonka je to chlpate na sposob itti bitti a velke asi ako bum genius, ku riti ide flis. moja sa zapina na suchy zips a vnutri ma taky asi 1 metrovy insert, 1/3 je mikrovlaknovy a zvysne 2/3 su konopne. aj by som ju odfotila do albumu, ale je ocurana a prat idem az v stredu vecer. je fajn. 🙂
dnes som druhy krat lanolinovala vlniaky, zajtra vyskusam ze ci su lepsie. 🙂

dudri
27. júl 2009

mam loviky trikrat som lanolinovala za sebou-nanic, ked sediet, alebo lezat- mokre vlniacky-hnevam sa-drahe vlniacky-

labutka
27. júl 2009

mne pretecu skor pleny na patentky nez suchozipsove. suchace viem presne utesnit, patentky niekedy ujdu... 😵 blueberry mi nepretiekla. a da sa aj viac vypchat, ta kapsa je dost velka, akurat bude mat krpate poschodovu ritku. 🙂