Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
4. sep 2009

lily ja viazem sacik na uzol a puer = 100% perkarbonat sodny cize aktivny kyslik 😉

dudri, ja periem v orechoch vsetko a super poslem ti vzorku?

emmka3
4. sep 2009

oli a robila si niekedy aj sliz? ak ano, vedela by si porovnat pranie v slize a orechoch? a mozno aj v Lovele? 😅

aaluska
4. sep 2009

Kočky, dobrý večer!

Spravila som prvú objednávku na plienky. Ja periem všetko prádlo v Lovele alebo Persile. Myslíte, že tým niečo pokazím? Sliz zarábať nebudem a tie orechy, tiež nič pre mňa.

standu
4. sep 2009

aaluska ja periem v loveleee

sissik
4. sep 2009

ja som prala v orechoch, slize, lovele aj ecoveri. poradie spokojnosti je u mna:
orechy, ecover, sliz, lovela.
sliz ma velmi neuchvatil, minula som ten, co som mala zarobeny, ale dasli uz robit nebudem.
rozmyslam, ze zacnem pouzivat orechy na vsetko. len sa bojim, ako bude vyzerat biele pradlo po dlhodobejsom prani. ale plienky su ok, nezdaju sa mi zasednute

ludmilabb
4. sep 2009

ja som dnes dala malej zavazovaciu Disanu vnej socikovsky stvorec, BL maly stvorec a na vrch SWB pul gate a kym som jej to davala plakala ale potom v poho, ked som ju ale prebalovala druhykrat spustila taky rev ze som to vzdala, je to dost objemne ale tak nieco na vsiaknutie medzi nozkami tam mat musi

emmka3
4. sep 2009

no ked u nas uz konecne otvoria DM, tak sa chystam na ten Ecover ... dik sisik za recenziu 🙂

emmka3
4. sep 2009

ludka, mne sa nezda, ze by to bolo takeobjemne viazanie 😕 mozno mala malá len slabu chvilku ... a stvorec davas len tak na obdlznik alebo na novosklad?

ludmilabb
4. sep 2009

dala som klasicky obdlznik ale vidis spravim novosklad co na to povie 😉

emmka3
4. sep 2009

no skus ten novosklad, je predsa len uzsi a ked tam davas aj vkladku, tak savost by mohla byt ok 😉

ludmilabb
4. sep 2009

zajtra vyskusam a dam vediet 🙂

dudri
4. sep 2009

odkial sacok na mydlove orechy, sama usite vrecusko?

miruss
4. sep 2009

Ahojte.
Môžem sa k Vám pridať?
Už dlhšie čítam Vašu diskusiu, je plná užitočných info. 🙂
Inak ja som si otvorila ten nový internetový obchod ekoplienky.sk
Pripomienky na jeho zlepšenie uvítam. 🙂

dudri
4. sep 2009

uz mam novu plienku CT vlnky
Teraz perie v pracke.

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sissik
4. sep 2009

dudri ja som dosala sacok spolu s orechmi. ale fakt ho nepouzivam. velke balenia ecover maju aj niekde na nete, vyjde to vraj vyhodnejsie ako v dm. skusim to pohladat v IP, raz mi tu niekto poslal link.
ludmila urcite vyskusaj novosklad. ja som tak balila odkedy som zacala latkovat, dovnutra som supla jeden BL stvorec 30x30 a flisovu separacku. je to menej objemne ako AIO alebo BL bamboo

matja
4. sep 2009

dudri, daj potom vedieť, ako si spokojná s CT. Čítala som tu totiž na ňu rôzne názory.

tamka84
4. sep 2009

baby a ten tee tree olejček ste spomínali že sa má pridávať do prania? lilly čo je ten puer? 😨

tamka84
4. sep 2009

a ked už o tom predpieraní pokakaných plienok...ja dávam papierovú separačku ktorá mi to zachytí a len to šupnem do záchoda, a ešte dávam pod to flísovú separačku takže plienočka vôbec nie je pokakaná 🙂

lilly
4. sep 2009

tamka, puer vysvetlovala olinka na tejto strane hned prvy prispevok.. ja som ho mala pri tej vzorke orechov, inac jeho zlozenie som nevedela..
http://latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyber=2...

olinka, este by ma zaujimalo, puer a mio fresh maju rozne zlozenie, nevies? ked oba su aj na dezinfekciu 😕

sissik
4. sep 2009

prave som sa neudrzala a objednala som si este 3ks wonderosky
nejak som s tou jednou zacala byt velmi spokojna
dufam, ze to necita moj muz, lebo dnesok neprezijem

emmka3
5. sep 2009

sisik, 3 wonderotsky, no pekne 😀 a skus mi hodit do IP tu adresu na Ecover, pozrem ... dik

mirus, kludne sa pridaj a vitaj 🙂

tamka, co sa tyka kakaniciek, tak ja obdobne, ale davam len papierovu separacku alebo flisku - uz nam nerobi zleee 😵 a dokonca sme vyliecili za ich pomoci taky lisaj na ritke, takze teraz je uz vsetko OK ...

oli, to co sa pyta lily na mio a puer by zaujimalo aj mna 😎

miruss
5. sep 2009

Ahojte.
Sisik tebe vyhovujú wonderosky, mne sa zdajú veľmi široké, malej sa v nich nepáči. 😝

dudri
5. sep 2009

mirus, hej si odbornicka latkovky- preco pret MMT do 40. nemoze byt 60?

olinka6226
5. sep 2009

sisik a za kolko si objednala wonderoosky? mam na ne teraz akciu 😉

ja som pravala v slize ked som ho objavila a ked som objavila orechy (tie velke, nie tie male skrupinky) tak som zacala prat v nich dominala sliz a uz periem len v nich. tie male tmave orechy su nanic...

lilly puer a miofresh myslim ze maju o trosku ine zlozenie. nie som si ista. nemam ho doma (miofresh) mohli by napisat kocky co ho maju co je v zlozeni. tusim dudri pisala ze pouziva.

puer sa pouziva k orechom na pranie bieleho a velmi znecisteneho pradla (ekologicky vanish) tym ze orechy ako prirodny produk neobsahuju opticke rozjasnovace, tak aby biele pradlo nezasedlo.

tamka ja som nepridavala teatree do prania. a nikdy som nemala problem.

standu
5. sep 2009

matja v ramci neudrzatelneho smradu hamburgerov na noc som pouzila CT a super. ziaden zapach nos vykrucajuci ani nepretiekla. ale luto mi je davat ich na noc take parady 😉 takze u nas oblubene plienky na dlhsiu cestu autom, dlhsiu prechadzku a obcas na noc

dudri
5. sep 2009

oli, skoro kazde latkarky pouzivaju mio fresh.

Puer moze prat aj farebne plienky?
nebude vyblednut?

emmka3
5. sep 2009

oli, za eko vanish sa da povazovat aj zlcove mydlo, nie?

majkas
5. sep 2009

oli, sissik a su tie wonderousky s tou vkladackou dobre? chcem nejake AIO a tieto za atku cenu by boli super

Olinka pls dokedy mas tu akciu na ne?

miruss
5. sep 2009

Dudri stupne nakoľko sa môžu prať plienky udávajú výrobcovia. Podľa mňa podľa použitých materiálov. 😝
Majkas podľa mojej skúsenosti sú wonderoos s vkladačkou veľmi široké a netesnia dobre. 😒

betka1
5. sep 2009

ahojte, prave som sa vratila z prezentacie latkovych plienok, lebo ich zvazujem pre moje dalsie babo. Odporucili mi tam bamboo a microfibre plienky-Teddy Nappies. Zijeme v UK. Teddy Nappies mi odporucili, lebo rychlo schnu a tu je stale vlhko a v zime schne pradlo nemozne dlho a bamboo nappies, lebo robia mensi zadok, ale schnu dlhsie. Cize by bolo asi dobre mat take aj take a pouzivat podla prilezitosti. Mate s nimi niekto skusenosti?
Tiez zvazujem zacat pouzivat take tie latkove utierky namiesto kupenych vlhkych obruskov. Neviem, co stoji za to kupit a co nie.
Rada by som si precitala nejake skusenosti od Vas. Urcite sa v tejto teme na tolkych stranach uz o tom pisalo, ale tazko sa mi to bude hladat.
Dik za kazdu radu.