Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

idris
18. sep 2009

Babulky je tu niektora co latkuje z okolia TV MI VT?? alebo priamo z Ke ??? ak ano alebo viete ktora je tak mi napiste do IP ja zatial studujem 160 stranku 😅 a tuto nestiham na konci 😠

standu
18. sep 2009

myslim ze do Lka budu lepsie 40tky bambusy..hm
idris lilly je od KE

sisa.b
18. sep 2009

tak uz mam vypredajove plienocky doma a vyzeraju perfektne 😵 skoda, ze som nevzala viac 😝 tri patentky nacvaknem nove a bude. akurat mi asi budu chybat vkladacky, tak zas pojdem na vv plienky 😀

lilly
18. sep 2009

sisa, aj mne sustia CT, aj IB, ale ja to pripisujem suseniu v susicke, kedze predsa len to je dost horuci vzduch, aj ked davam na jemne.. ale funkcnosti to nevadi..
standu, ja som od ke, ale 30 km smerom na roznavu 😉 idris asi hlada niekoho este blizsie.. no kebyze nenajdes nikoho blizsieho, kludne prid kuknut plienky ku nam 😉

idris
18. sep 2009

standu o lilly viem uz som jej pisala ja len skusam ci je niekto kto je este blizsie lebo uz sa mi s bruskom blbo cestuje male sa vrti ako vrtulka 🙂 ale aj tak dakujem ked nikoho nenajdem pojdem k Lilly xixxi 😉

standu
18. sep 2009

baby neviem ci je nekto blizsie...idris do he sa isto nepotrepes 🙂

idris
18. sep 2009

standu do He chodi vlacik a to je pohodlnejsie 😉 ako autickom za Lilly

ludmilabb
18. sep 2009

ja davam mojej stvorec na to BL bamboo stvorec alebo vv Popolini Mkové a na to Disanu, síce sú dlhšie ale nevedela som to odhadnuť, možno by nám teraz lepšie sadli menšie ale tak nevadí, malá ciká ako divá, takže ich striedam aj s jednorazovkami hlavne keď ideme von 😝

labutka
18. sep 2009

baby, ak chcete objednavat niektora itti bitti, tak dnes mi dosla tato ponuka...
http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Itt...
3 itti bittky za 33 libier, celkom fajn cena... ponuka plati do 9.oktobra.
ja uz nove nepotrebujem, len provokujem ktora z vas sa namota. 😀

standu
18. sep 2009

no tak prid budem rada ze sa mam komu chvalit 😵 😵 😵

jaandy
19. sep 2009

ja som z ke, s plienkami zacinam ale poznam latkovacie maminy tri...tak sa kludne ozvi-zastav

lilly
19. sep 2009

idris, alebo si urob vylet za plienkami a obloz cele vychodne slovensko 😀 urcite u kazdej by si nasla take druhy plienok, co ina nema 🙂
jej, jaandy, tebe niesol moj muz plienocku 😵 som ta spoznala podla fotky, mas taku istu na mmb 🙂

jaandy
19. sep 2009

ahoj, mo muzicka som hned spoznala ako si vykracoval som si povedala to bude isto on 🙂

plienka je fajn, len neverim ze je do 12kg, my mame 7.5 a jen nam ltt...ale je pekna skoda na nu vrchne gate

jaandy
19. sep 2009

lilly
odkial mas tie kravickove navleky? nam su navleky DS uz dost uzke tak nejake by som kupila co su sirsie

lilly
19. sep 2009

no ani podla mna ta plienka nebude do 12kg, ale to vsetky su take, ze do uvadzanej velkosti nevydrzia..
tie navleky mam z http://www.babykind.co.uk/huggalugs.htm
no nam su vsetky druhy uzke na tych patentoch

brinzulka
19. sep 2009

navleky som kupila z mmb za 7eur- dovezene z UK..co je super cena a pouzivam ich teraz vo velkom...body, ponozky , plienka a navleky...nemusim stuplovy obliekat dupacky...

chcem predat mix XS/S pienok-bl ,ll, tots bots..lebo drobec ma mozno uz aj 6kg...a su nam male...a dalsie babatko uz mm nechce ☹...sme ich nemali ani poriadne mesiac a pol na sebe...

jaandy- mame este navleky...ale tie su z takeho zvlastneho materialu a to je dobre mojmu 3rocnemu synovi...
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

jaandy
19. sep 2009

brinzulka
a nezmolkuju sa ti tie TB navleky? lebo niekde sa mi zda ze som citala ze sa ozmolkovali hned, a myslis ze takemu 8kg babetku by boli?

brinzulka
19. sep 2009

poslana IP 😉

miruss
19. sep 2009

Ahojte.
Mňa zatiaľ návleková mánia nechytila. 🙂

jankasz
19. sep 2009

Ahojte,chcem sa spytat ci nahodou nebude niekto objednavat z Brany...dakujem 😎

miruss
20. sep 2009

Jankasz a na čo máš zálusk z Brany?

idris
20. sep 2009

jaandy, lilly , standu babulky dakujem dohodnem sa s vami co a ako ale az o tyzden lebo este pracujem 😖 a nechcem si brat volno... Pekny vecer vsetkym
miruss a to o akej brane stale hovorite prosim posli linka ja sa pokukam co tam je dakujem

emmka3
20. sep 2009

idris mas IP

miruss
20. sep 2009
allisia
20. sep 2009

Ahojte, este by som sa chcela spytat ci je lepsie dat na noc vlniaciky alebo flisove vrchne nohavicky??? dakujeeem

idris
21. sep 2009

Pekne ranko zelam Babulky ktore zo stvorcových odporucate ? Ja mam zalusk na bambus 70*70 a Eko lux 70*70 ale aj viacvrstvove v tych sa zatial rozhodujem no a ako su na tom Mušelínová plienka 80x80, 100g ?? su dost save?? Dakujem

jaandy
21. sep 2009

pacia sa mi tieto boty http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_... nemate niekto na pedaj alebo typ na vyhodny kauf cez ebay? ups asi to nie je o latkovych plienkach 🙂 no ale uz ked to pisem sem...

brinzulka
21. sep 2009

idris...ja mam odskusanu len popoliny viacvrstvovu a tu mam rada...zatial ju pouzivam, ked mi dojdu nohavic.plienky s jednou vypchavkou...u nas su to kikko 30krat30 bambus. stvorce...a zapnem snapi sponkou a uz je

brinzulka
21. sep 2009

a kikko bambus 70 70mam stale ako prirucnu plienku...su stale makkucke...tak mame pod hlavu a na hlavu do manduce..a na cesty...
ostatne sa prasia a su na nich priesvitne miesta ☹

emmka3
21. sep 2009

idris, ja mam vela stvorcov kupovanych teraz ... Eco Lux - spokojnost, husto tkane, len mi troska vadi velkost, ja som skor na 80x80 plienocky ... muselinove mam IV ale len 90x90 a to su fakt velke, pouzivam ako osusky po kupani, ale kvalita je fajn, tiez su dobre save a stale makkucke a to som ich uz prala xkrat .... za vseobecne kvalitne sa povazuju MaM stvorce ... bambusove Kikko farebne sa dost rychlo zrazia na krasne obdlzniky ale ako sava vlozka su perfektne ... mam este aj klasicke Kikko - gazicky, ale tie pouzivam pod hlavicku a na novorodenecky sklad, do ktoreho vsak musi ist bud vv (mam Popoliny - super) alebo ta Kikko bambuska na osminy ... no a absolutne neber IV 80x80 67g, ak ich este niekde maju - su este horsie ako klasicke Kikko 😅