Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
15. nov 2009

Ja dávam octu plný vrchnák od aviváže a dávam do tej nádobky na aviváž.

wwcko
15. nov 2009

miruss plny vrchnak? to ja som nedala ani polovicu a Martin to hned citil....

dudri
15. nov 2009

uplne staci 3-4PL octu do avivaz.priehrady...

jaandy
15. nov 2009

ocot do priehradky na avivaz, kolko sa zmesti...ocot neutralizuje pachy, preto s nim aj vymyvas chladnicku aby nesmrdela...ked pradlo vyschne tak ocot necitit, pre tych co im vadi octovy smrad(ja ho mam teda rada 😀 ) odporucam do toho octa 2 kvapky eterickeho oleja-po vyschnuti to nebude citit tiez ale ked to vyberas z pracky tak to vonia za tym et. olejom

ked mi dochadzal ocot a setrila som s nim, tak mi plienky smrdeli ☹

jo a este radsej mam kokosove mydlo, vonia za mydlom, to jadrove smrdi ako zatuchlina

no a najsamlepsie bolo, ked som do slizu zakomponovala jeden vrchnak tekutej lovely 🙂 mala som vonavy sliz(a lovelova vona je mnam mnam)

wwcko
15. nov 2009

Ja som prave ten ocot necitila, ale Martin ma na to asi citlivejsi nos 🙂 jaandy a aky et. olej si davala? asi nie taky co sa dava aj do vonnych sviecok 😅

snikol
15. nov 2009

vdaka za info a napady 🙂 🙂 .ten suchy sliz sa mi pozdava asi lepsi.potom ho vyskusam.

jaandy
15. nov 2009

wwcko ano taky et. olej ako do sviecok, kvapnes 1-2 kv do toho octu do nadobky na avivaz...ale ako hovorim vonia iba kym je pradlo mokre

matja
15. nov 2009

ahojte dievčatá, aké máte skúsenosti s PUL nohavičkami Tots FlexiWrap?

matja
15. nov 2009

a aké s Bummis Super Whisper Wrap? Páčia sa mi kvôli obrázkom, ale sú aj dobré?

husle
15. nov 2009

Ahojte mamicky ! Ak by ste mali niektora zaujem, predavam sadu latkovych bavlnenych Bio plienok znacky Popolini. Inzerat najdete v rubrike bazar - spodne pradlo, plienky 😉

dudri
15. nov 2009

PUL nohavičky Tots FlexiWrap som spokojna. uz dlho prebalujem 6mesiacov 🙂

wwcko- len etericky olej -cajovnik alebo levandula... lebo obsahuje antibakterialne...

matja
16. nov 2009

a ešte sa chcem opýtať, farbili ste niektorá doma upletené vlniačiky z prírodnej vlny? Ako?

matja
16. nov 2009

dudri ďakujem.
wwcko, aj ja dávam 100 % čajovníkový olej.

inka04
16. nov 2009

ahojte, v tehotenstve son si kupila latkove plienky presvedcena, ze ich budem pouzivat, avsak po narodeni (kolotoc okolo babatka) som si to velmi rychlo rozmyslela ☹ Ak by ste niektora mali zaujem predam, mam nakupene BL, Popilini, Bambino mio (kuk inzerat)... su uplne nove, ani raz nepouzite... mne stoja v skrini...som ochotna na cene sa dohodnut, lebo nam su zbytocne... a nikto v mojom okoli sa nechysta ekoplienky pouzivat

matja
16. nov 2009

dudri (alebo aj niekto iný), tie tots flexiwrap sedia aj na širšie plienky, napr. BL organic alebo bamboo?

mamutka
16. nov 2009

baby a mate niektora babyidea wool vlniaciky? spokojnost?
mna by zaujimalo co davate velkym detickam, tak 12 kg a viac, dajak mi zo vsetkeho vyrasta...... ale pozeram ze mate mladsie deturence vacsinou

ludmilabb
16. nov 2009

ja uz mam problem davat malej novoska sklad, furt mi dviha nohy a napravam stale 😖
inak pouzivam Imse Vimse organic vrchnaky a su super, viac sa mi pacia ako SWB Pulky

ako citam, latkovky predsa len nie su take easy na pouzivanie....inka ja som zacala latkovat az od troch mesiacov lebo na zaciatku to bolo s malou o drzku

emmka3
16. nov 2009

inka IP

mamutka a mas aj loviky vel. L, lebo mne tie pridu doooost velke, a Mka su poddajne, takze aj Lka budu urcite

ludmila, ja uz mam problem prebalovat vobec 😀 maly mi neobsedi, takze niekedy behame - lozime aj naostro 😀

sissik
16. nov 2009

ludmila prebalovanie je aj u nas kovbojka. ale uz si zvykam za behu, v stoji je to v pohode 😎

roboty s latkovkami nie je velmi vela. len kaknutu plienku zaprat, hnusku by som vyhodila. ale je pravda, ze latkovat som zacala cca od 4 mesiaca, zo zaciatku by to bolo o drzku, vsak som sa nevedela zonut a dvihnut padnutu vec zo zeme.

diocka
16. nov 2009

baby, neporadite mi nejake extra save plienky na noc? podla moznosti aj nie velmi drahe, najlepsie aj s odporucanim kde kupit🙂 mam bambusku little lamb a BL bamboo ale hladam nieco viac save.
daaaaakujem!!!

reva
16. nov 2009

Ahojte, kde sa da zohnat Couture Cushie Tushies na SVk?? Strasne sa mi pacia 🙂 ... viem ze su na brane
Ak by ste mali porovnat s Itti Bitti, ktore su lepsie ??
Dakujem.

miruss
16. nov 2009

Diocka ja používam Bum Hugger, malá spí aj 13 hodín a nepreciká sa.
http://www.ekoplienky.sk/product/bum-hugger-158/

Dobrá je aj One ize organic velour SWB, len drahá.

Diocka IP.

miruss
16. nov 2009

Reva mylím, že na Svk sa nepredávajú a porovnať neviem, nemám s nimi skúsenoti. Ale IB SIO mám a som pokojná. 🙂

dudri
16. nov 2009

matja,
ano
tots flexiwrap sedia aj na širšie plienky, napr. BL organic alebo bamboo aj stvorcove plienky s vkladackou 🙂

sisa.b
17. nov 2009

reva, my mame aj IB aj CT, ale ja som jednoznacne za IB. CT nam hned zozmolkovali a ten flis sa na nich zvlnil, co ma dost sklamalo, navyse sa v nich precika rychlejsie ako v IB. takze ja by som obe nase hned vymenila, ale myslim, ze dievcata tu s nimi boli aj spokojne. na kazdu ritku sadne ina plienocka.
my mame plienok tolko, ze staci, ked periem kazdy 2-3 den, no este by som rada nejaku 😀 pozeram, ze na brane maju moju vytuzenu IB kravickovu, len sa mi nechce objednavat jednu plienku 😒

hasisihanulka
17. nov 2009

Vrchniaky na velke dieta odporucam LoveyBums, velkost L, my mame organic. Funguju skvele.

Baby, a mam na predaj plienku Little Lamb bamboo, Size 2 a skoro nepouzite vrchne gatky Little Lamb, Size 1. Piste IP, ak by ste chceli 🙂

miruss
17. nov 2009

Reva moja naj plienka je Bum Genius onesize v 3.0, schne krátko a veľa nasaje.
Mám rada aj Imse AIO.
A IB SIO. 🙂

mamutka
17. nov 2009

emmka dik za radu, uz aj kukam na ne 😉

wwcko
17. nov 2009

uz sa mi susia nove plienocky 😵

zatial u nas su jednoznacne naj IB SIO 🙂

wwcko
18. nov 2009

Baby cistite rucne aj ked sa babo vykaka na separacku, ale ta hnedost sa dostane na plienku?