Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

verulka
16. okt 2008

quika, loviky mam tusim z latkovky.sk a SWD sa daju kupit na MMB 😉

sjuzocka
17. okt 2008

tak dorazil mi dalsi balik a straaasne sa mi pacia bummis polar flisacky 🙂 objednala som si M-ka a v pohode ich zapnem svojmu 4 a pol kilovemu mesacnemu chlapovi. to iste plati aj o L-kach od loveybums. je pravda, ze su akoze velke, ale pozapinam, nic po bokoch neunika a to nemam tlste dieta 🙂 tiez mnoho dalsich plienok co su L dokazem prisposobit malemu. Napriklad konopku Ellas, ale aj BE vyzera tak ze to pojde 🙂 rovnako tots bots... disany natahovacie mam 74/80 a sice su velke, ale ucel splnia, komu nevadi ze ma babo vlnaciky od bradaviek po kotniky tak kludne moze pouzit tuto velkost od narodenia, nam to teda neva 🙂) no co je nam velke, to su imse vimse organics M. na tie si este pockame. Softky S zapnem uplne po kraj, takze je tam pekna rezerva.

to fluffle je inak hunata plienka.. 🙂

nejak sa mi zda ze dlhsie teraz schnu plienky :(

kili
17. okt 2008

baby, možno to aj vás bude zaújmať, tak napíšem aj sem. som včera na trhu v Petržalke pri červenej pošte kúpila vlnené podkolienky /80%vlna 20%PA/ za 70,- a ušila z toho vlňáky. sú super hrubé (takže by dúfam nemali prevĺhať), mäkké a pružné. ešte ale nie sú vyskúšané, malí spia. Spodok som spravila odklápací kôli bkm

kili
17. okt 2008

zabudla som, tu je fotka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
sú tam aj ďalšie fotky tých podkolienok a odklopených vlňákov

bambusko
17. okt 2008

kili, dobre 😀 to je sranda, ze sa dieta vojde do ponozky 🙂 aby si tu nebola sama za frajerku 😀 my mame svetrove 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

venonna
17. okt 2008

kili, super, stale som nevedela, ako si to predstavujes, ale vyzera to fakt dobre 😉

kili
17. okt 2008

bambu, to sú dve ponožky zošité do hromady, čiže zadok z roztrihnutej jednej a predok z druhej. ale už som to musela zúžiť 2x o 1cm po každej strane 😀 /a to som to zatiaľ robila pre toho širšieho/

bambusko
17. okt 2008

este som zvedava, ci nam to bude aj fungovat 😉

kili
17. okt 2008

bambu, aj tie tvoje vyzerajú fakt super, úplne profi. len teda ja som chcela najmä ten odklápací spodok.
a teba sa spýtam, možno budeš vedieť, či sa predáva taká guma ako do ponožky, taká tenká nitka, lebo keď som si minule pýtala ponožkovú gumu, tak ma vysmiala. jáááj, ale ako to tu tak píšem, tak som si spomenula, že toto mi ponúkala, len ja som vtedy chcela to v celku. no nič, tak to kúpim, tuším je to tá klobúková guma. lebo jak som to roztrihla, tak som roztrihla tú gumu, tak to síce pruží, ale nech to už je poriadne 😎

bambusko
17. okt 2008

a ten nas sveter stal 60,- a este jedny gate z neho vyjdu a rukavy mi zvysia. zeby navleky??? 😀

kili
17. okt 2008

bambu, nemachruj, tie moje podkolienky 70,-, jáj, však som to tu písala. no ale je to nové a kúpim si koľko chcem. a tiež je to hrubšie ako ten sveter, asi ako or. naťahovacie popolini.

bambusko
17. okt 2008

kili, viem len o klobúkovej, tá tenučká býva v detských náramkoch, už sa nám ich zopár potrhalo.

bihan
17. okt 2008

Teeda, vy ste dobré šikulky 😀

My máme teraz nejaké divné obdobie, Sári mi bojkotuje nočník a jej moč nejako viac zapácha.. nechápem 😕

bambusko
17. okt 2008

kili, asi je to tensie, hrube vlniaky mam strikovane. ale som rozmyslala, ze usijem aj dvojvrstvove, mam este jeden sveter 😀

bambusko
17. okt 2008

bihan, nejedla nieco nove? lebo my odkedy sme na prikrmoch, tiez to smrdi 😖

bihan
17. okt 2008

Bambu, ani nie nové, ale skôr sama.. mixované už odmieta, tak sa kŕmi sama, ale je to fakt sila. 🤐

venonna
18. okt 2008

bihan, nieco podobne tu pred casom riesila dahlia, ale neviem, ako to dopadlo... 😒

quika
18. okt 2008

kili, skvely napad! funguju aj ked to nie je uplne 100% vlna?
Bam, ja som tiez dlho zhanala sveter, ale nepodarilo sa 😠 porad zdroj ak mas nejaky spolahlivy 😉 do petrzalky na trh mi je daleko 😕

bambusko
18. okt 2008

quika, v pp je novy obrovsky sekac a mam kamosku-sekacovu maniacku, ta sa vyzna 😀 s nou ked idem, radsej ani vela penazi neberiem, vzdy daco vykutre. este som zvedava, ci gate nebudu prepustat, lebo ustrikovane z farbeneho merina nefungovali 🙄 len biele a natural su ok

verulka
19. okt 2008

kocky,ste vazne sikovne 😕 ja som na tieto veci totalne lava 😀

kili
19. okt 2008

quika, to zatiaľ netuším. dala som ich mame zošiť, tak som ich ešte nelanolinovala. potom dám vedieť. ale myslím, že by to mohlo byť OK, lebo sú fakt hrubé a tých 20% budú asi len tie gumičky alebo neviem.

quika
19. okt 2008

bambusko, tak pp je trosku daaaleko 😀 a to vazne farebne nefunguju? 😲 tak to som este nepocula 😖
kili, ja som na anglickych strankach citala ze vlnaky funguju ked je aspon 70% vlny, ale na ceskych sa tvarili ze musi byt 100% 😠 ale u tych ponoziek je fakt mozne ze ide len o gumy, pripadne nejaku mini primes a to by asi nemalo vadit. som zvedava ako budes spokojna, napad je to jednoznacne skvely 🙂

bihan
20. okt 2008

Ja som taká nabrúsená! zbehala som tu všetky lekárne v okolí a pozerajú na mňa ako na debila, keď poviem, že chcem lanolín.. až na jednu, tam mi rovno ponúkli kilové balenie alebo nič. 😠

A asi som fakt závislá a nechám sa zlákať na každú debilinu.... práve som začala pokukovať po Itti Bitti...plyšové AIO s organickou bavlnou... slintám 😝

bambusko
20. okt 2008

bihan, tak uz ti zostava jedine nakup cez net, napr.

http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=250293...

ty si fakt strateny pripad 😀 hod aspon link, nech vidime, nad cim slintas 😉

bambusko
20. okt 2008

inak mne ta lanolinova kura od disany stuhla, vzdy pred pouzitim ju musim nechat v horucom vodnom kupeli, aby sa dala naliat. stalo sa vam take? 😕 som netusila, ze kura bude taka kupaniachtiva 😀

bihan
20. okt 2008

Bambu, na eBay som to skúšala hneď 😀 ja tú disaniu kúru nechcem, mám skvelé skúsenosti s lekárenským lanolínom, skvele to drží a veľa nestojí....štvrť kila z USA za 6 dolárov, ale 11doláčov poštovné 😝. Tak som poprosila maminu.

A volila.. itti bittiky.. austrálske.. http://ittibitti.com.au/index.php?main_page=ind...

martina46
20. okt 2008

Neviete prosím poradiť?
Máme vrchné gaťky IV soft a tie suché zipsy T. skrabú stehienka aj bruško. Zaobliť rohy nepomohlo, preto rozmýšľam, že ich vypáram a našijem tam patentky. Neviem ale, čo to spraví, či to bude funkčné. Nerobili ste niekto podobnú operáciu? Ďakujem 🙂

quika
20. okt 2008

bihan, a to kde byvas? a kde chodis na tei exoticke plienky? 😀 ja stale dufam ze uz ich tu nebude viac k dispozicii, lebo by som mala zase dilemu...po inych ako sk a cz strankach preto radsej ani nechodim 😕

bihan
20. okt 2008

Martina, nepomôžem, ale možno by pomohli nové gaťky 😅

Quika, ja vo FR, ale itti bitti je novinka na bráne aj na mojej obľúbenej fr. stránke...ale kvôli jednej plienke sa mi asi nebude chcieť platiť poštovné 😒

marcelka11
20. okt 2008

bihan, ako zavisla sa obcas citim aj ja. Tiez skusam vselico nove, co si viem zaobstarat. A uz sa velmi tesim na SWB a dnes mi dosiel Bum Hugger - no plienka vyzera na zjedenie, zajtra dam prat a neviem sa dockat aka bude v praxi.
Niekedy mam pocit, ze moja mala bude musiet plienky kvoli mojej manii nosit minimalne dokial pojde do ZS 😀

martina46 - myslis patentky "babka a dedko"? Neviem ci sa to pri pohybe nebude rozopinat.