Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
28. jan 2010

minka, to su blueberry minky, najdes ich tusim na teeheebaby.co.uk

linnetka
28. jan 2010

nasla som plienky dost podobne blueberry minky http://www.greenkids.com.au/store/pc/Minkytimes...
len su z Australie 😒

etuska
28. jan 2010

neurologia-ty si vynaliezava 😀 -tiez som pozerala nieco podobne-no radsej asi kupim nieco s ruckou-lebo my mame pracku v garazi-musim teda to vedierko prenasat

minka21
28. jan 2010

kocky diik...pokukam to🙂inak ked idem skusit balit novoska do stvorcov,objednala som si bambusky dam dva stvorce a na vrch PULky,len som jedny PULky objednala velkost S druhe M,myslite ze to na to natiahnem?

inak objednala som si aj Gro baby,ako ste s nimi spokojne,ktore ich mate? myslite ze bude novorodenec mat v tom siroke balenie? ja sa len toho bojim,az ma nezdrbe doktorka ze to mam zle,

linnetka
28. jan 2010

minka, ja mam gro baby pulky a su dost siroke podla mna, mala ma necele 3 mesiace, inak ja som na siroko nebalila vobec a balit mi kazali do 1 mesiaca

diocka
28. jan 2010

baby, mate plienku z materialu ze "tencel"? ako ste s nou spokojne?

minka21
28. jan 2010

linnetka ved ten prvy mesiac asi budeme musiet isto balit,uz len preto aby som raz nemala vycitky ak sa nieco stane,ze by to bola moja vina ze sa jej nieco zle vyvíja,a to by som uz pocuvala tie reci ze co som to za matku bla bla,viem si to predstavit,tak cakam kedy mi pridu ze si ich kuknem,no hadam to nejak doriesime🙂

emjee
28. jan 2010

neviem z coho mat dnes vacsiu radost - ci z blueberry minky co si nasla cestu k nam 🙂 alebo z M. nakladu do nocnika 🙂 😀

minka21
28. jan 2010

emjee 😀 zo mna zo mnaaaa!!! 😵 a ako ide ucenie na nocnik??? ako to prebieha take ucenie?

labutka
28. jan 2010

ja sa nemozem dockat gro baby, miruss dufam ze zajtra dojde..... nevydrzim na nu cakat cely vikend.....
minka, myslim ze vecsina jednovelkostnych plienok ti zabezpeci siroke balenie. teda, ak nemas nejake velke babatko... 🙂

minka21
28. jan 2010

a ako kukam album ved je este taky malinky,to uz take male deticky vedia do nocnicka?no parada,samozrejme sa vytesuj z maleho najviac,toto je velky uspech🙂

minka21
28. jan 2010

labutka no nasa mala hadam nebude nejaka moc moc,zatial ma miery podla tabuliek,tak to si ma potesila,musim to nacvicit ked to pride,ze ako sa to bude balit,joj len uz to tu fakt mame,tiez sa tesim,ze budeme mat take paradne plienocky)

juju
28. jan 2010

baby ktore separacky su najlepsie? co dobre a vela saju

minka21
28. jan 2010

no to by aj mna zaujmalo,som objednala popoliny separacky,ale neviem ci su naj,poradte🙂

linnetka
28. jan 2010

minka, ja som nebalila preto, ze na klbiky sa chodi v 3 tyzdnoch a uz vtedy mala klbiky dobre, no a mesiac mala o tyzden. Na kontrolu ideme az v 4 mesiacoch.

minka21
28. jan 2010

linn no dufam ze tiez budeme mat klbiky v poriadku a dlho nebudeme nasiroko,len uvidime co na nas pride🙂

miruss
28. jan 2010

Ja som najspokojnejšia s Popolini.
Labutka, dúfam, že dorazia, to už záleží na rýchlosti pošty. 🙂

labutka
28. jan 2010

separacky nesaju - separacky ti nieco odseparuju - celulozove ti odseparuju stolicu, flisove odseparuju vlhko.
ja som na novorodenca objednavala Disany.
miruss, ak to nebola prva trieda, tak dojde najskor v pondelok, a jak poznam nasho postara, tak si zase najdem listok v schranke, ze som nebola doma a pojdem si pre to pekne na postu. 😖

ludmilabb
28. jan 2010

nejaky text o nasej vybave som vypotila do fotoalbumu ale neulozilo mi to v odstavcoch tak je to neprehladne 😠

miruss
28. jan 2010

A tvoj Adamko má dnes presne 11 M. Gratulujem. 🙂
Tak to máte blbého poštára, mne našťastie nosia malé balíčky domov. Veľké nie, keďže bývame na dedine a tu nie sú balíkoví doručovatelia. 🙄

emjee
28. jan 2010

mne viac vyhovuju flisove, ale ja mam uz vacsie dietko 😀

no to s tym nakladom je tak, ze M. tlaci vacsinou v jedalenskej stolicke alebo v stoji - to mam odsledovane, no a ked si tak dnes pekne zcal tlacit tak som nelenila, rozbalila, posadila, on 2 x potlacil a bolo 😀 tak dufam, ze to uz budeme robit takto - ma krasny nocnicek za nehorazne prachy, tak nech ho pekne vyuziva 😀
este musime natrenovat cikanie, len ked ja som leniva rano vstavat 😀 dnes mi buntosil od 7 (zvycajne vstavame tak o 9), na striedacku cuckal mliecko a skakal po mne 😀

matja
28. jan 2010

diocka, ja mám z materiálu tencel plienočku od popolini. Nie je zlá, ani nejako extra super, taká v pohode nočná plienka. Ale dovypchávam ju malým bambusovým štvorcom.

zajaciq
28. jan 2010

mne dosiel dnes doobedu balik od miruss a gro baby v nom 🙂 uz su aj odfotene. tie PULky su dost velke jo. som si dovnutra strcila konopnu a je to fajne tazke taky jeden balik, chuda moje dieta, takyto naklad a este ked do toho nacika 🙂

a zlcove mydlo zamrznuteee hehe ale uz odmrzlo a hrozne to smrdi 😨 dufam,ze vsetko vyuzijem, lebo fakt, ze vela prachov islo na tie plienocky 😔

ludmilabb
29. jan 2010

ja tiez pouzivam fleesove separacky ale uz mam tiez starsie babo a co sa kakania tyka to na 100% odchytavame do lavorika 😉

emmka3
29. jan 2010

zajacik, neboj, ono tie plienocky na ritke nie su take tazke 😉 a maju este dalsiu vyhodu oproti pamperskam, ked sa Jr. teraz zdokonaluje v chodeni a zavse bacne na zadok, tak ma paradne makky naraznik 😉

wwcko
29. jan 2010

caute 🙂 baby mam dve otazocky. Prave som naimpregnovala GB a ako dlho ich mam fenovat? Pokial to mastne nezaschne? alebo to bude mastne az do vypratia? A este som sa chcela spytat na ako dlho vystaci jeden orech? az pokial sa nerozpusti, alebo je obmedzeny cca na 10 prani? Diky moc 🙂

ludmilabb
29. jan 2010

zajaciq vybavu mas veru slusnu 😉 neboj vyuzijes urcite

baby a tieto Kikko poznate? vylepsene farebne bambusy? ale su vacsie a drahsie http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/0/0/5/7...

etuska
29. jan 2010

emmka-ze naraznik 😀 😀
baby,mam otazku-co si mam este dokupit pre novorodenca?
Zatial mame:

10ks Baby Lucy S +3ks vrchne nohavicky
12ks muselin. stvorce +3ks snapky
2ks BG Flip Stay Dry(one size)

-napada ma este dokupit:

*kyblik
*tie vrecka na plienocky
*separacky

+nieco na pranie

-pouzivate sliz,alebo nieco ine???
zlcove mydlo +sol na skvrny,ocot-zabudla som este na nieco???

dakujem 😵 😵

etuska
29. jan 2010

..a tiez dnes cakam na postara 😀 😀 😀

ludmilabb
29. jan 2010

myslim, ze tych klasickych stvorcov aj viac ale zase mas dost nohavickovych, mozno nejake vkladacky do plienok na zvysenie savosti, urcite separacky.... ja pouzivam zlcove mydlo, sol na skvrny a Batole prasok.

a postara tiez rada vidim 😀 , len ked mi zvoni akurat ked mala spi tak som na ihlach ci ju nezobudi