Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dugyna
20. feb 2010

zfidorka fuha jaky zoznamisko..tak to co mam ja uz pokupene je oproti tvojmu zoznamu nic

izabelka krasne fotecky princezna medzi dvoma strazcami 🙂

dugyna
20. feb 2010

kocky a co teda stou branou? ja budem tiez asi za tisic..
mate niekto skusenost zo satkou liliputi?

izabelkak
20. feb 2010

dugy dáme to dokopy, ja len v pondelok zistím čo tie kikko štvorce v DM aby som to zbytočne nebrala z brány...

asi by sme to urobili tak že to objedná jedna z nás balíčky podelíme každá pošle jeden a mneme si po vecičky príde, može to takto byť? Ty ale asi ešte chodíš do roboty že? tak to možem objednať ja...

izabelkak
20. feb 2010

kočky chápete túto fotku v inzerátoch na jednorázovky??? 😒 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mneme
20. feb 2010

jasne, ze si po vecicky pridem 😉
tu fotku som dnes pozerala a fakt neviem, co si o tom mysliet - ci je nechutnejsie davat na net obrazky malej pisulky alebo ta naloz smolky v tom 😢

zfidorka
20. feb 2010

izabelkak - vlniaciky by som chcela, ale sa bojim ze prazenica pretecie a znici mi ich... ☹ ktore by si mi odporucila na novoska?

viacvrstvove som chcela ako vkladacky do stvorcov, resp. do kaps... zavazovacky som si nedavala, no mozem prihodit nejake disany alebo popo (v diskusii si zavazovacky velmi nechvalili)...

tie vacsie by som kupila asi neskor... ked som si to spocitala, tak mi vysla dost velka palka naraz 😕
minuly rok bol na prelome aprila a maja tyzden latkovych plienok a mali rozne obchody cca 10 % zlavu, tak mozno pockam s nakupovanim, kedze babo sa ma narodit az v juni, resp. budem dokupovat ked budu mat niekde akcie... 🙂
teraz mam cas, tak citam diskusiu a pisem zoznam 🙂

zajaciq
20. feb 2010

hej nam do fora (marec 2010) dnes hodila spam ta 'wydata' - hned ju dala dolu adminka..zmazala, ze forum nie je pre firmy. debilita

zfidorka ja mam stvorcov len 20ks, vrchnych oridzo 2ks, ved budem pouzivat i gatky z SIO neee. a jednu snapku 🙂 a 7nohavickovych. ale ja budem perkat kazdy vecer alebo obden , mno 😅 ked budem mat v obehu 30 ks vsehovsudy, tak si myslim,ze v pohode - cca 10 pouzivas a zvysnych 20 peries.

zfidorka
20. feb 2010

zajaciq- tiez som myslela ze by sa dali pouzivat aj vrchy z SIO 🙂 neviem ci to niekto takto pouziva, pripadne ty potom napisem ked vyskusas v praxi... 😉
ja by som chcela vyskusat najradsej z kazdej plienky a typu 😀 to by bol potom ale ucet...

zajaciq
20. feb 2010

mne tu tak poradili dievcata. ked bude malo uvazujem nad vlniakmi, ale sa bojim,ze ked sa okakaju, tak su nepouzitelne a predsa pulka schne hadam hodinku. no idem si dat asi odpich od konika lebo som posadnuta a aj od plienok. ved ja este nemam dieta a uz riesim na tri mesiace dopredu "co- kdyby-proc-moznaaaa" 😠 😠 😠

labutka
20. feb 2010

zfidorka, k tvojej zostave:
pocitaj s tym, ze ked chces balit nasiroko, uzke plienky asi prve 2 mesiace nevyuzijes.
IB M-ko sme my zacali pouzivat asi po pol roku.
neviem ako chces skladovat pouzite plienky a ako casto ich prat, ale ak mas len 1 maly vak, asi ti to nebude stacit. to uvidis sama.
inak ziadne vyhrady, vsetko co tam ma byt, tam mas. 🙂

ja by som z brany tiez chcela, tiez som z BA... 🙂
jaj a ked budete objednavat, tak treba dat do poznamky ze sme z modreho kona, potom je 5 % zlava. 🙂

mneme
20. feb 2010

labutka, ja si tie ib s-ka ani neviem predstavit. moja martina nie je nijaky obrik, nema este ani celych 8kg, ale l-ka jej sedia super, kdezto to jedno m-ko mam pocit, ze jej uz velmi dlho nevydrzi. mne sa vobec tie ib zdaju take nejake mensie 😕

zfidorka
20. feb 2010

labutka - IB som tam dala M, lebo by som ich chcela pouzivat priblizne po tom pol roku (asi som ju tam ani nemala zatial pisat, lebo ju mozem dokupit aj neskor 🙂)
ten maly vak je len na prenasanie pouzitej plienky mimo domu, skladovat chcem vo vedre nasucho a v nom sietka na plienky (tu som tu nepisala)...

emjee
20. feb 2010

iz ja do satky / manduci davam najcastejsie TB a na to disany
IB predavam prave kvoli tomu, ze sa nam nehodia do satky 😔

dugyna
20. feb 2010

takze kocky z brany objednavame? izabelka, mneme, labutka, a ja ...este neviem kto pisal ze by tiez
a dhalia a julia ak si dobre pamatam

izabelka ja som na PN takze tiez som doma, ak by tie kikko mali mat v dm tak tiez na ne pockam..

dugyna
20. feb 2010

emjee vidim ze satkuje co si myslis o tej satke liliputti na branekdetem? dakujem

labutka
20. feb 2010

zfidorka, ptom nemam ziadne vyhrady. pekna zostava. 🙂

IB S-ka su malinke, ale moje dieta ma malu ritku. ale dodavam ze adam ma teraz 9 kg a za tyzden ma rok. 🙂

zajo, vrch z SIO sa v principe da pouzit, ale napr. IB su uzsie nez vacsina nohavickovych plienok, takze asi by nepasovali. ale vies do nich napr. poskladat obycajny stvorec. Gro baby su o nieco sirsie nez IB.
tazko sa to takto pise, najlepsie by bolo asi treba vyskusat konkretnu velkost SIO na konkretnu nohavickovu plienku, ci ti ju zakryje alebo nie. 😉

emjee
20. feb 2010

dugyna - neviem, ja mam skusenosti len s pevnymi satkami, elasticke mi moc nevonaju 😅 daju sa pouzivat len kratku dobu a musi byt uvaz s 3 vrstvami latky, ale zase znesu aj trosku nepresnejsie uvazovanie, no ja som zacinala s pevnym sama pred zrkadlom a myslim, ze som to zvladla dobre, stale nosime, ja som za pevne satky 🙂

emjee
20. feb 2010

Matejko ma 9,7kg a IB Lka zapiname na najuzsie, ale su to strasne "bokovky" 😀 proste mam pocit, ze ked si zaprdka, tak mu to vylezie az na lopatky

dugyna
20. feb 2010

emejee tak fuha..to som netusila ze su pevne este okrem elastickych..mna taujala totiz ta cena.. 😵

izablka inak ta foto na tom linku hruza..chudak to babatko

mneme
20. feb 2010

emjee, ib ti v satke pretiekli kvoli tomu ze su uzke?

labutka
20. feb 2010

mneme ja by som do satky /nosica volila sirsiu plienku, kvol tomu ze aj dieta je v nej posadene nasiroko.
nastastie adam nekadi cez den, vzdy rano to supne do serbla a tak mu dam hocico. ale je pravda ze raz nalozil taku kopu do IB (tusim po 2 alebo 3 dnoch, este sme neprikrmovali) ze to islo von plenou aj gatami. az tak, ze som nevedela jak ho mam chytit, aby som aj ja nebola od hovna.
kdo zorganizuje tu branu? 🙂

mneme
20. feb 2010

hm, doteraz sme ficali na hnuskach, ktore su uplne uzke a veselo sa nosili, tak preto sa pytam, preco ib nie... ozaj baby, ako siroke su tots easyfit? asi ako bum genius?

henushka
20. feb 2010

ja, ja, ja som chcela z brany nejake malickosti 😎

henushka
20. feb 2010

dugy, na mna si zabudla ☹

henushka
20. feb 2010

zfidorka, ja by som mozno radsej vzala BL bamboo patentkovu, lebo tie suchace su nie z najlepsich.

julia30
20. feb 2010

aj my aj my s Dahiliou chceme zopar drobnosti z brany nezabudnite na nas 🙂

etuska
20. feb 2010

vidim ze sa tu vo velkom objednava 🙂
Zfidorka-paradna zostava-moja mini-zostava sa este len pomalicky rozrasta 😀
Prave som na UK strankach opat cosi objavila 😅
Inac ta fotka....no comment-vsetko ma svoje hranice 😒

dugyna
20. feb 2010

henushka ja som vedela ze moja tehu demecia zafunguje a ze som niekoho zabudla..tak mi prepac 🤐
julia teba aj dahliu som pisala na zoznam neboj

idem si spravit zoznam veci z brany 😉 neviete kurz je 27,70 ?

mneme
21. feb 2010

dugy, kurz na www.nbs.sk je 25,7 , ja ratam orientacnych 26.