Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zajaciq
21. feb 2010

dahlia tak pises o tom nadstandarde, ze urcite bude volny, ked ty budes rodit. ci to tam mate tolko nadstandardnych izieb? ale ja ti prajem volnu 😉 my tu az 2 v Starej nemocnici.. no tak sa modlim a prajem si, aby vsetky sli rodit do novej nemocnice v polke marca 😀

izabelkak
21. feb 2010

dahlia ber nadštandard, hlavne ak tam je normoš postel, ja som z tých vysokých postelí bola na prášky, uff už nikdy viac, len neviem aké postele mali na nadštandarde... ja keď som prišla domov z porodnice pripadala som si ako v interhotely🙂 a to nie som nijako náročná, šak sme doteraz namiesto na dovolenky k moru chodili na psie akcie, si viete predstaviť do akých zariadení pustia bandu magorov s ešte vačšou bandou psov...

emjee
21. feb 2010

iz ano mam MaM bodynko 🙂 je uplne super a je velke 😀 a ten spodok sa da uplne odpojit, cize je z toho aj tricko, plus ma ten spodok dve moznosti zapinania, takze aj podla velkosti plienocky sa to da regulovat 😀

jaandy ktore su to tie cinaky?

ad extendor - ja mam doma dva samovyrobene (nie mnou, ale verulkou) no a nepasuju mi na vsetky body - kazde body ma ine cvocky (velkost) a ine vzdialenosti medzi jednotlivymi cvockami

dahlia23
21. feb 2010

emjee, mne hentie mam extendory pasujú na všetky body. možno okrem 1-2 nejakých slovenských podivných, lebo tie mali iný rozmer patentiek. ale inak aj tie, čo mali len 2 patentky v pohode sedeli na extendor. a aj tie odstupy patentiek na bodyčkách to nejak zvládalo.... teda, ja som vynálezcovi extendoru fakt veľmi vďačná 😀

zajaciq, u nás je práve len 1 nadštandard, tak sa už vopred modlím, aby bolo voľné... ale zas si hovorím, že nie každý dá 20€ za noc, tak sa tak trošku na to spolieham 😀

izabel, mne tie vysoké postele práve nevadili, skôr naopak. ja som dosť dlhá a mne sa tam super kojilo - kojila som posediačky s kojacim vankúšom, doma som sa potom hrbila, takže sme to museli riešiť stoličkou v spálni 😅

izabelkak
21. feb 2010

hmm emjee tak dík za podporu🙂)) ja mám také body biobavlnené akurát pri bavlne je velkost 6 m - 12/18 m, a tu už od 3 mesiacov zato váham či to fakt vydrží do 18 m, ale ak píšeš že je dosť velké?)

kočky len kukajte čo objednávate - myslím skladovú dostupnosť, ja ak by som vzala to body dodávka je do 4 dní, inak ostatné skladom...

ten manymonth nepasuje na body H and M a ešte tuším na dajaké, na tesco a antony v pohode...

izabelkak
21. feb 2010

hmm dahlia tak si asi mala to šťastie a nebola si zašívaná? 😒

už som ale velmi zvedavá na tvoje zážitky z porodky z látkovkami 😅

dugyna
21. feb 2010

zajaciq a si chcela len jeden kus toho extendoru? ci vyslovene farebny?lebo ak by si chcela len jeden..tak si mozme zobrat spolu to dvojbalenie 😉

dahlia ok cakam 🙂

crysmile
21. feb 2010

inak aj tie biele extendory sa daju na kusy kupovat na brane..

dugyna
21. feb 2010

izabelka tie manymoth nepasuju aj na tesco body? myslim extendor..lebo nad nim rozmyslam

izabelkak
21. feb 2010

práveže tesco o.k. a ešte slovenské antony - som mala inak radšej ako tesco, lebo majú u krku cvočky na zapnutie... tesco mám všetko podedené a okolo krku rozgajdané....

nesedí H and M a tuším next...

crysmile
21. feb 2010

ja som mala body next, co sedelo.. myslim ze C and A mi nesedelo..

dahlia23
21. feb 2010

iazbel, bola som... mala som nástrih a zvnútra som bola na franforce - príliš rýchly pôrod. ale už večer po pôrode som večerala posediačky pri stole 😀 a to som padavka, čo sa týka bolesti 😀

a s tými H&M body ma netráp, pre malého som ich nakúpila až až... idem to vyskúšať. na next sedí v poho aj na cherokee aj na C&A...

crysmile
21. feb 2010

asi to nezalezi na znacke, ale asi ake patentky kedy maju 😅

zajaciq
21. feb 2010

dugyna ja radsej biely cize to dvojbalenie je OK, 10kc usetrime. my mame same svetle vecicky. a ten vak zriesim asi popolini no - este mi napiste deadline dokedy mozem kumstovat uvazovat a kedy uz musim napisat obj 😀

miruss
21. feb 2010

Ahojte.
Plienky BG boli v piatok v Nemevcku, tak zajtra, poprípade pozajtra čakám konečne ich dodanie. Každej vám pošlem mail, že som Vám plienky poslala. Aj ja sa ich neviem dočkať. 😀
A už pripravujem podobnú akciu na Bum Genius flip. 🙂

mneme
21. feb 2010

tak sa nas tu nazbieralo uz tolko, ze urcite to bude objednavka vyse tisicky. dugy, kedy sa chystas objednavat? lebo ja budem schopna dat dokopy co chcem az v utorok vecer ked budem vediet, co a ci vobec nieco mi donesie sestra z ciech. dufam, ze ani pre ostatne dievcata nie je problem pocat 2 dni, vsak?

ad mam extendory - mne sedia na vacsinu body - tesco, c&a a ine, bohuzial na moje najoblubenejsie h&m nie 😠

dugyna
21. feb 2010

zajaciq tak ok zoberiem teda ten manymonth co su 2ks a si to podelime? 😉 supis.
ja ratam ze nejake kocky este poslu zajtra,
co ja viem do UT vecera? povedzet vy

mneme
21. feb 2010

miruss, mozes mi tu flipku prosim nejako predstavit/popisat, nech sa zase na cosi namotam? 😅

crysmile
21. feb 2010

miruss aj ja sa uz velmi na ne tesim.. aj na flip? neprovokuj, ja som uz s nakupovanim dufam skoncila.. 🤐

dahlia23
21. feb 2010

no, tak ja som to vyskúšala - vyhádzala som bodyčká zo šuflíka - a tu je výsledok:

máme dvojpack extendorov manymonths (tieto: http://www.ekoplienky.sk/product/manymonths-ext... ) a sedia nám na všetky body, čo máme: Tesco, Cherokee, H&M, Gemini, nejaké dvojpatentkové poľské, Next... na C&A som ich používala v poho pri Lenke a aj na Marks&Spencer.

takže bez obáv. 🙂
neviem, čím to je. ale nemyslím si, že by výrobcovia menili rozmery patentiek na bodyčkách... 😒

miruss, už si začínam šetriť... 😵 len dúfam, že to zas nebude nejaká ružová farba 😀

miruss
21. feb 2010

Dahlia v akcii bude modrá, zelená a ružová. 🙂
Už žiadna diskriminácia chlapcov. 🙂

dugyna
21. feb 2010

mirrus tak napis nieco blizsie o tych plienockach vsetky sa tu na tu tvoju akciu strasne tesime..podla mna je modra pekne farba aj pre nasu princeznicku..nakolko jej maminka je zatazena na modru 😉 😉 😉

dahlia super ze si vyskusala ten extendor 😉

mneme mne je to jedno takze vklude mozem pocakat do stredy 🙂

zajaciq
21. feb 2010

tak potom dufam, ze niekto so mnou vymeni jednu ruzovu za zelenu nech nemame dve ruzovky 😅

miruss
21. feb 2010

Bude to táto plienka, aj v týchto farbách.
http://www.cottonbabies.com/product_info.php?cP...
Strih bam genius, systém výmeny savého jadra, savé jadro sa pripína patentkami. Savé jadrá buú materiál sty dry alebo organic.

dahlia23
21. feb 2010

zajaciq, ja to nebudem, ale snáď sa niekto rovnako zlatý, ako Ty nájde 😉

miruss, inak, tiež by som chcela vedieť niečo viac o tých Flip 😉

dahlia23
21. feb 2010

takže som si to dobre vygooglila a prečítala 🙂 sa mi to pááááči 😀

a poslala som Ti IP 😉

dugyna
21. feb 2010

kocky ja viem ze som uz asi otravna s tymi satkami..ale co si myslite o satke mazon a loties? ak som pochopila spravne tak su to tie pevne satky..

julia30
21. feb 2010

my mame tie popoliny na 4 az 5 a narvem ich tam mojich HD aj 7 🙂 ale to som len skusala ;) a mam dve ked jeden schne po oprati nech mam nahradu a kupila som si od popoliny aj ten velky ked ideme k nasim na vikend ten je v pohodicke tiez 🙂

dahilia ty burzuj nadstandartny 🙂 inak dahilia rodi u primara takze asi jej ho aj daju 🙂

postele su v TN vsetky rovnake vysoke, ale ked si vypytate maju k nim somlicky 🙂 ale su polohovacie aj pod nohami aj pod hlavami a to je super 🙂

mne tiez nevadi ak sa to az v utorok objedna ;) boze kym stihnem vzdy vsetko docitat co ste tu popisali to je strasne 🙂

mneme
21. feb 2010

takze deadline na zaslanie objednavok z brany dugyne je utorok vecer, ok?

crysmile
21. feb 2010

dugy, ja nemam skusenost s tymi co pises, iba so storchenwiege inka..
julia, tak to je fajne to vrecko potom, ked 7 HD.. 😨 normalne kukam.. ved to mi na mojej mini komode co mam na latkovky zaberie jeden suflik.. tak to este jeden asi zoberiem.. hii.. pockajte, dieta sa mi odplienkuje a ja si tu takto veselo nakupujem..
ale da sa odolat? ked kadejake vychytavky su k dostaniu..
ani mne utorok nevadi..
dahlia.. uplne ta s tym nadstandardom chapem, ja som sice nemala, ale latkovky - neviem co by na to povedali.. tam sa ti nikto do toho starat nebude.. a zober si aj latkove vlozky a pred vizitou si daj jednorazovu.. aj Ivuska - anavy vraj si nevie vynachvalit..