Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
23. feb 2010

http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/plena-pop-in

takze tu je hodnotenie na pop inkto chcel....

my sme mali IV Mko zvieratka a teraz som kupila fox Lko podla mna super gate, jemne, makke, prijemne, sadnu na kazdu plienku.....napr SWB pulky som musela nove predat....tvrdy suchac, tvrdy matros....este gate s ktorymi som fakt spokojna su tots bots flexiwrap....

itti bitti???????? NAJplienka....ale su aj ine skusenosti, su deti, ktorym preteka...nam teda este ani raz, sava stihlucka....

emjee
23. feb 2010

kto chce IB pouzite? nam nesedia, kuk bazar (vcera sa ma niekto na ne pytal mailom, ze ci este su, ale odvtedy sa neozval)

mneme
23. feb 2010

julia, IB vezmi urcite L-ka. moja krpata ma nieco pod 8kg a L-ka jej pekne sedia, z M-ka podla mna velmi rychlo vyrastie. cierna plienocka je inak stylova, ale ja by som ju asi len na chalana brala, pre babu sa mi to moc nepozdava 😒
baby, ja som chcela vlniaky, ktore su do 4 dni, ale tie BI Manymonths Wool shorties - take pekne cervene ako ma Iz 😉
Bamboo Hour vkladky mi dnes doniesla sestra, vyzeraju uzasne - su makkucke, krasne tvarovane a pritom nie su objemne. tiez som dostala IV Organic, tak uvidim, ci ma svagrina Crysmile pravdu - ta moja buchta je totiz pohybliva ako motorova mys

mneme
23. feb 2010

emjee, ale ked vsetky len kremove 😝

julia30
23. feb 2010

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0007...
aha co som nasla ze ovcia vlna podla mna to je blbina to ma byt ze nieco ine?

emjee
23. feb 2010

mneme 😀 no a nemoze mat kremovu ritku? 😀 dokupis si farby na textil a prirobis si puntiky 😀

dugyna podla mna si zle kukala ten kurz 1gbp = 1,14137eur

emjee
23. feb 2010

julia:

popis vyrobku: 100% polyester 😀 😀 😀

emjee
23. feb 2010

julia z tej deky irmy robi myslim jaandy flisove vkladacky

standu
23. feb 2010

emjee ved ked to, ze kremove...kremovu mame...ja som na farbicky, Mka sme mali fialovu a oranzovu, Lka kremovu a hnedu... preco vam nesedia??? tecu?

julia30
23. feb 2010

ano sak to mam aj ja len sa mi to nezdalo 🙂 lebo mne to tam vyhodilo ze ovcia vlna btw. ze neviete mi niekto poradit kde by som mohla objednat microflees ???? cez net neviem nidke zohnat a potrebujem na tie prsaky co robim 🙂

emjee
23. feb 2010

standu pretiekli nam len raz, po 2hodinovom pobyte v satke, odvtedy ich do satky nedavam - no kedze sa vela nosime, zbytocne mi tu zavadzaju
ale ked ich nebude nikto chciet, tak si ich necham, mozno ked zacne krpec chodit, tak budu dobre

izabelkak
23. feb 2010

aha mneme no super výber, ja sa ešte chvílu zdržím a potom prikúpim ďalšie, len mne sa lúbia hnedé ale na leto budú asi praktickejšie zelené 😝

presne tie M-ka IB sú malinké, nám teda fakt nikdy nepretiekli ani kaku čo sa tohto týka max.spokojnosť, no možno sa fakt namotám na to L-ko, lebo ten semiš Iz vobec nevadí, včera mi ju otec doniesol v kočíku totál prepotenú vobec jej neodopol fusak a dekel od kočára 😠 za krkom bola normoš trochu zaparená.... v IB naložené a ritka o.k. 😀
dnes v MMT naložené a ritka nie úplne o.k. 😒 ale zase žiadna trága tak jej možno dám ešte šancu keď do nej dorastieme...

mneme
23. feb 2010

vsak to, na kremovych by sa vynimali bobkove puntiky a tak by z toho bola takmer kravickova limitka 😀 mne sa proste biele plienky nejako nepacia 🤐

emjee
23. feb 2010

provokacna otazka: objednavka hotova? lebo ste tu pisali o tych merino boteckach - tak ja take mam a vrele odporucam 😉 😀

henushka
23. feb 2010

caute, som bola cely den prec, tak nestiham vsetko docitat. tie, co sa chystate objednavat z brany, pocitali ste potom sumu s tou 5% zlavou, ci celkovu?

julia30
23. feb 2010

inak vidite mam doma nevyuzite fixky na textyl jedine ze by som si na tie smotanove porobila bodecky :D

mneme
23. feb 2010

inak aj take merino pyzamko je super vec 😀

standu
23. feb 2010

podla mna sa vam este pridaju....ja som teda max spokojna a ked ti bude maly behat tak -ako pises- problem v satke odpada...

izabelka podla mojich skusenosti skor zavisi od kaky a inych mne neznamych okolnosti 😀 😀 😀 ako od plienky....(ale my este nie ste na prikrmoch..)

mali sme obdobie ked mala mala strasidelny ekzem z bambusu BL az som latkovanie chcela vzdat...a teraz nam vobec nevadi....niekedy vadi flis...niekedy nie....

standu
23. feb 2010

ze vy este asi nie ste na prikrmoch iz

emjee
23. feb 2010

inak sa chcem spytat - neviem, ci som taka lava alebo co, ale nech dam separacku akokolvek, vzdy ale fakt vzdy ide kako aj mimo (mimo separacku cize na plienku) 😝 tak furt len zapieram 😝

standu
23. feb 2010

to tak byva ked dietka hopaju v kakach 😀

emjee
23. feb 2010

no on vacsinou kadi v jedalenskej stolicke, kym ho stihnem vybrat, uz je to kdekade 😝

izabelkak
23. feb 2010

standu som najprv myslela že máš druhé mimi?) si tu inak pekne dlho nebola, ja som čítala diskusiu snáď od 80 až po aktuál, a keď som potom zistila že sem už kopec báb nechodí bolo to trochu sklanie, a vida🙂))

teraz sme začali s príkrmami tak je to o 100% s kaku lepšie, hneď je to vidno aj na pokožke keď nemáme praženicu....

no ja som BL musela poslať všetky ďalej, nemuselo to byť jednoznačne len z nich, ale na nožičky nám dobre nerobili...

hmm tak to je sila tiež to neviem pochopiť, že niekedy vadí flees, niekedy nie, rovnako aj PUL...

izabelkak
23. feb 2010

kočky nechcete niektorá niečo od Ivušky - Anavy
http://www.flickr.com/photos/ivuskah/

ak máte záujem, viac podrobností IP

standu
23. feb 2010

teraz v poho ficime na pulkach aj v noci a ok.....
neriesila som dlho plienky....az teraz, lebo mala sa s odstavenim a prechodom na UM straaasne rozpila tak som musela nieco dokupit...no, uz by sme mali riesit odplienkovanie 😀 😀 😀 😀

nechce mi sediet na serbli ani za svet tak ju nenutim a necham odplienkovanie na leto....

tak ma strasi este blueberry....taku este nemam 😀

mneme
23. feb 2010

u nas vsetko zostane pekne v separacke a to je martina velmi pohybliva.

standu
23. feb 2010

baby to co su za novinky??? iz??? ake plienocky ta mamina robi?? ma niekto???

izabelkak
23. feb 2010

tak to ja vám separačky závidím, ja radšej s nimi nepokúšam a radšej "žlčákujem" plienky🙂))

inak píšem ako tatár... sa ospravedlňujem....

crysmile
23. feb 2010

standu, ta baba sije krasne plienky, na ceskom MK aj vlniaciky len chvalia, aj flisove nohavicky, aj materialy.. krasne..

zajaciq
23. feb 2010

uz sa doobjednavalo? este ma furt hryzie svedomie kvoli tym IV organif fox, ci vziat XS ci S . joj 🙄