• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
zajaciq ja by som Sko...radsej nech su vacsie, ako keby ti malo babo z nich vyrast za dva mesiace, hm?? to je ale tazko odhadnut, ako ti bude dietatko rast....moja krpana je taka drobna, ze IB Lko pouzivame len par mesiacov...takze my by sme aj XSko upotrebili do polroka minimalne...

no, musim si ja tie peluchy postudovat ale nejaku fajnu AIO aj tak chcem....
23. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iz IP

staci mi odpoved aj zajtra vecer dobru noc emoticon
23. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajaciq, ja som IV kupovala aj newborn, mala je stihlunka, tak nosime dodnes emoticon

ale v pohode kup S-ko, vyuzijes urcite este dlhsie. IV sa daju velmi dobre pozapinat tak, aby sedeli aj na male mimi. Vyuzijes min. do polroka emoticon
23. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ste mi vazne pomohli, ze vyuzivate xs a ze mate stihle babatka: -D joj veru nevjem nevjem. Moje je v brusku a nepovie mi veru,ze aka bude opica jedna!!!
23. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vezmi S-ka, fakt tym nic nepokazis emoticon tie foxky su predsa len trosku drahsie, tak si ich uzijete dlhsie emoticon
23. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jou to teda su, a ja dufam, ze Rory bude po mne 3500 gr babatko a rz dva budeme mat 5kil emoticon
23. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky akurat som odoslala branu..vam poviem my sme sa teda nazbierali skoro na 4 baliky s postovnym zadara emoticon emoticon emoticon
24. feb 2010 o 03:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dugyna mozno nam daju aj mnozstevnu zlavu :D inak ze jaky cas tak to klobuk dolu to uz som druhy krat kojila v noci :D
24. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julia, toho jedného sa nebojím emoticon
no, ja ešte prebimbám dnešok a možno zajtra už budem kojiť aj ja emoticon
24. feb 2010 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon julia mna mala zacala kopkat ked som si lahla do spotele emoticon
to ja som sa najprv este pasovala s mojim zoznamom..lebo bol moc velky najpr..tak som ho okresavala..a potpm som sa pri okresavani zasekla nejak a neslo to ..ale nakoniec sa mi to podarilo do tej sumy co som chcela...
inak by sme mali na vyse 4 baliky emoticon
ale ja dufam ze este sa do juna dohodneme na brane emoticon
juli od 3 som nahadzoval do kosika nakup emoticon
24. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, dugy, dohodneme emoticon
ja som objednávala v januári. takže o nejakých 5-6-7-8 týždňov je to tu znova - bránové šialenstvo emoticon
do júna určite emoticon

ja sa teším, dneska mám svoj comp, tak sa od neho asi nepohnem. emoticon
mala by som upratať, lebo tajne dúfam, že zajtra sa už z kontroly v nemocnici domov nevrátim, ale zas sa mi nič nechce.... emoticon
24. feb 2010 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dugy to sme objednali za 16 tis.? či ako myslíš tie štyri balíky?

julia tak to si dobrá to ja som už mala za sebou asi 6 kojo/dudlanie, ja nechápem čo tá mala túto noc stvárala....
24. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
izabel, vy ste mali kojo-dudlanie... to, čo sme mali my, to je bez komentára. bolí ma v bruchu asi všetko, čo bolieť môže, tak ma ten krpec dokopal. a keď som konečne ako tak zaspala, prišla Lenka a vyhodila ma z postele emoticon
24. feb 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pekne sme sa teda vyspaliemoticon

o tretej som vlastne druhý krát prebalovala, nevedela som či sa vrtí koli tomu, ale potom už bolo až do 7 hod. sucho.... bežne mi malá vstáva inak okolo pol piatej, takže evidentne bola tiež z tej noci unavená... musím kuknúť či nám nejde dálší zub, ale dala som jej aj jakoubka z nobilisu a na ďasienko sajrajt z lekárne a asi nepomohlo...
24. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja som včera so zdesením zistila, že mne ide zub emoticon osmička. a to mi pred rokom a pol robili RTG, že osmičky vôbec nemám, že mi nikdy nenarastú. a tu to máš. emoticon asi si aj ja budem natierať jakoubka emoticon
24. feb 2010 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
izabelka objednali sme za 15.193 Kc
ale keby sa nekrotim a neskrtam tak by bolo este o 2-3 tic viac emoticon takze ked sa bude organizovat dalsia brana pocitajte so mnou emoticon

dahlia ja by som sa vymenila emoticon ja by som uz mala aj chcela mat pri sebe..a sup plienocky na nu emoticon
a asi ti tie tehu hormony vytvorili zaklady zubu emoticon
24. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dugy, to vazne?!!! emoticon to kolko sa nas nazbieralo? tusim sme to mohli fakt rozdelit na viacero balikov a usetrit na postovnom v ramci sr...
24. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dahlia, drzte sa emoticon
24. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no objednavali sme : julia, dahlia -cize to myslim trencin
ludmilabb - to je ak sa nemylim banska bystrica
a z BA - izabelka, barbyes/to je kamoska z konika/, mneme, a ja
a zajaciq je kosice
a crysmile, jablonka33/tusim tiez z BA ak si dobre pamatam/,henushka ...este nemam napisane ze odkial su kocky...
takze ono by to bolo tazke delit na regiony...
24. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dahlia ty ked si objednavala poslali ti z brany aj email s prepoctom na eura? a zapocitali alebo odpocitali tu konikovsku zlavu emoticon ? a este balik si platila v eurach alebo ceskych korunkach?
aby som sa nachystala
24. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helou, tak v juni keby sa objednavalo teda aj skor, to by bolo idealne pre mna hehe, ja po prvom mesiaci-dvoch zistim co mi bude este chybat k mojej ratolesti emoticon emoticon emoticon a s nocou nejdem provokovat, ja len jedno wecko emoticon emoticon a spim jaq zarezana len ma to moje dieta hrozne hreje.

dahlia ved porod na 1.3., to je taky krasny datum emoticon emoticon emoticon hihi
24. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to nas je ozaj dost emoticon
neva, vsak ked balik dorazi, ja si aj tak pridem po svoje veci osobne, pripadne mozem vziat aj henushke, ona je tiez z karlovky.
a ako to urobime s peniazkami?
24. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som najradsej poslala na ucet dugyne emoticon je to najlacnejsie cez Ibanking a keby sme mali rovnaku banku tak aj v ten den ich uz ma. emoticon ja uz som aj zabudla co pekne mi pride emoticon
24. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mneme, to by bolo super emoticon
24. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajaciq ja si tiez chcem este potom poobjednavat vecicky do vybavy neda sa vsetko naraz emoticon
24. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Už prišli konečne BG plienky, tak idem baliť balíčky. emoticon
24. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hura emoticon emoticon emoticon
24. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrus a tu akciu na flip kedy chystas? nech sa mozem aj ja troska tesit emoticon
24. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miruss, tak super sprava, sa tesim..
24. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dugy spustím ju do konca tohto týždňa. emoticon
24. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš