Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
23. feb 2010

zajaciq ja by som Sko...radsej nech su vacsie, ako keby ti malo babo z nich vyrast za dva mesiace, hm?? to je ale tazko odhadnut, ako ti bude dietatko rast....moja krpana je taka drobna, ze IB Lko pouzivame len par mesiacov...takze my by sme aj XSko upotrebili do polroka minimalne...

no, musim si ja tie peluchy postudovat ale nejaku fajnu AIO aj tak chcem....

standu
23. feb 2010

iz IP

staci mi odpoved aj zajtra vecer dobru noc 🙂

henushka
23. feb 2010

zajaciq, ja som IV kupovala aj newborn, mala je stihlunka, tak nosime dodnes 🙂

ale v pohode kup S-ko, vyuzijes urcite este dlhsie. IV sa daju velmi dobre pozapinat tak, aby sedeli aj na male mimi. Vyuzijes min. do polroka 🙂

zajaciq
23. feb 2010

tak to ste mi vazne pomohli, ze vyuzivate xs a ze mate stihle babatka: -D joj veru nevjem nevjem. Moje je v brusku a nepovie mi veru,ze aka bude opica jedna!!!

henushka
23. feb 2010

vezmi S-ka, fakt tym nic nepokazis 🙂 tie foxky su predsa len trosku drahsie, tak si ich uzijete dlhsie 😉

zajaciq
23. feb 2010

jou to teda su, a ja dufam, ze Rory bude po mne 3500 gr babatko a rz dva budeme mat 5kil 😀

dugyna
24. feb 2010

kocky akurat som odoslala branu..vam poviem my sme sa teda nazbierali skoro na 4 baliky s postovnym zadara 😀 😝 😅

julia30
24. feb 2010

dugyna mozno nam daju aj mnozstevnu zlavu :D inak ze jaky cas tak to klobuk dolu to uz som druhy krat kojila v noci :D

dahlia23
24. feb 2010

julia, toho jedného sa nebojím 😀
no, ja ešte prebimbám dnešok a možno zajtra už budem kojiť aj ja 😀

dugyna
24. feb 2010

🙂 julia mna mala zacala kopkat ked som si lahla do spotele 🙂
to ja som sa najprv este pasovala s mojim zoznamom..lebo bol moc velky najpr..tak som ho okresavala..a potpm som sa pri okresavani zasekla nejak a neslo to ..ale nakoniec sa mi to podarilo do tej sumy co som chcela...
inak by sme mali na vyse 4 baliky 🙂
ale ja dufam ze este sa do juna dohodneme na brane 🙂
juli od 3 som nahadzoval do kosika nakup 😀

dahlia23
24. feb 2010

neboj, dugy, dohodneme 🙂
ja som objednávala v januári. takže o nejakých 5-6-7-8 týždňov je to tu znova - bránové šialenstvo 😀
do júna určite 🙂

ja sa teším, dneska mám svoj comp, tak sa od neho asi nepohnem. 😀
mala by som upratať, lebo tajne dúfam, že zajtra sa už z kontroly v nemocnici domov nevrátim, ale zas sa mi nič nechce.... 😅

izabelkak
24. feb 2010

dugy to sme objednali za 16 tis.? či ako myslíš tie štyri balíky?

julia tak to si dobrá to ja som už mala za sebou asi 6 kojo/dudlanie, ja nechápem čo tá mala túto noc stvárala....

dahlia23
24. feb 2010

izabel, vy ste mali kojo-dudlanie... to, čo sme mali my, to je bez komentára. bolí ma v bruchu asi všetko, čo bolieť môže, tak ma ten krpec dokopal. a keď som konečne ako tak zaspala, prišla Lenka a vyhodila ma z postele 😀

izabelkak
24. feb 2010

no pekne sme sa teda vyspali🙂

o tretej som vlastne druhý krát prebalovala, nevedela som či sa vrtí koli tomu, ale potom už bolo až do 7 hod. sucho.... bežne mi malá vstáva inak okolo pol piatej, takže evidentne bola tiež z tej noci unavená... musím kuknúť či nám nejde dálší zub, ale dala som jej aj jakoubka z nobilisu a na ďasienko sajrajt z lekárne a asi nepomohlo...

dahlia23
24. feb 2010

no, ja som včera so zdesením zistila, že mne ide zub ☹ osmička. a to mi pred rokom a pol robili RTG, že osmičky vôbec nemám, že mi nikdy nenarastú. a tu to máš. ☹ asi si aj ja budem natierať jakoubka 😀

dugyna
24. feb 2010

izabelka objednali sme za 15.193 Kc
ale keby sa nekrotim a neskrtam tak by bolo este o 2-3 tic viac 😉 takze ked sa bude organizovat dalsia brana pocitajte so mnou 😉

dahlia ja by som sa vymenila 🙂 ja by som uz mala aj chcela mat pri sebe..a sup plienocky na nu 😀
a asi ti tie tehu hormony vytvorili zaklady zubu 😀

mneme
24. feb 2010

dugy, to vazne?!!! 😲 to kolko sa nas nazbieralo? tusim sme to mohli fakt rozdelit na viacero balikov a usetrit na postovnom v ramci sr...

mneme
24. feb 2010

dahlia, drzte sa 🙂

dugyna
24. feb 2010

no objednavali sme : julia, dahlia -cize to myslim trencin
ludmilabb - to je ak sa nemylim banska bystrica
a z BA - izabelka, barbyes/to je kamoska z konika/, mneme, a ja
a zajaciq je kosice
a crysmile, jablonka33/tusim tiez z BA ak si dobre pamatam/,henushka ...este nemam napisane ze odkial su kocky...
takze ono by to bolo tazke delit na regiony...

dugyna
24. feb 2010

dahlia ty ked si objednavala poslali ti z brany aj email s prepoctom na eura? a zapocitali alebo odpocitali tu konikovsku zlavu 😉 ? a este balik si platila v eurach alebo ceskych korunkach?
aby som sa nachystala

zajaciq
24. feb 2010

helou, tak v juni keby sa objednavalo teda aj skor, to by bolo idealne pre mna hehe, ja po prvom mesiaci-dvoch zistim co mi bude este chybat k mojej ratolesti 😵 😵 😵 a s nocou nejdem provokovat, ja len jedno wecko 😀 😀 a spim jaq zarezana len ma to moje dieta hrozne hreje.

dahlia ved porod na 1.3., to je taky krasny datum 😎 😎 😎 hihi

mneme
24. feb 2010

tak to nas je ozaj dost 🙂
neva, vsak ked balik dorazi, ja si aj tak pridem po svoje veci osobne, pripadne mozem vziat aj henushke, ona je tiez z karlovky.
a ako to urobime s peniazkami?

zajaciq
24. feb 2010

ja by som najradsej poslala na ucet dugyne 😕 je to najlacnejsie cez Ibanking a keby sme mali rovnaku banku tak aj v ten den ich uz ma. 😎 ja uz som aj zabudla co pekne mi pride 😵

henushka
24. feb 2010

mneme, to by bolo super 🙂

dugyna
24. feb 2010

zajaciq ja si tiez chcem este potom poobjednavat vecicky do vybavy neda sa vsetko naraz 😉

miruss
24. feb 2010

Ahojte.
Už prišli konečne BG plienky, tak idem baliť balíčky. 🙂

zajaciq
24. feb 2010

hura 😵 😵 😵

dugyna
24. feb 2010

mirrus a tu akciu na flip kedy chystas? nech sa mozem aj ja troska tesit 😉

crysmile
24. feb 2010

miruss, tak super sprava, sa tesim..

miruss
24. feb 2010

Dugy spustím ju do konca tohto týždňa. 🙂