Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
27. feb 2010

Crysmile 😀 -ved musime byt vynaliezave 😀
Miruss-zatial som tie BG Flip Stay Dry vyprala 1x -vyschli cca za 1den a vyzeraju byt fajnove 🙂

crysmile
27. feb 2010

ked som rodila ja, tak sa pozeral futbal.. no nic prijemne ked pocujes ako doktor krici goool.. veru sa ty este nikam neber.. tak od pondelka kludne..

mneme
27. feb 2010

dievcata, to mi ozaj nikto neporadi s tym eterickym olejom? 😅

crysmile
27. feb 2010

mneme, ty si sa pytala, ci mozes pridat levandulu? ja myslim ze dahlia pouziva levandulu do prania.. a bezne sa to tak robi, tak ja myslim ze je to ok..

zfidorka
27. feb 2010

mneme - pokial viem mozes pouzit hocijaky EO, ja davam 3-4 kvapky do octu...

dahlia23
27. feb 2010

etuska, ja som sa pred 3 mesiacmi cítila tiež ako slonica. Ale už som si zvykla. 😀
Crysmile, zajtra idem ráno do nemocnice, všetci opäť očakávajú,že tam už ostanem. Ale ja sa fakt na pôrod necítim... 😅
A je pravda,že matka-charakter rodí štvrtok,piatok, maximálne sobota doobeda. 🙂 To mi kamarát stale prízvukuje. 🙂 Pri Lenke som bola necharakter, ale zas oni sa stihli opiť aj cez tyzden. 🙂

mneme
27. feb 2010

dik dievcata, islo mi o to, ci niektore eo nenechavaju skvrny. ake by ste mi este okrem levandule odporucili?

crysmile
27. feb 2010

dadka, ved uvidis.. ale veru v nedelu rano ist do nemocnice.. to nie je bohvieco.. ja som tiez nebola charakter, rodila som v utorok.. heh.. ved kto chce, opit sa veru moze aj cez tyzden..

miruss
27. feb 2010

Crysmili no to je pravda, ty máš doma už veľkú slečnu. 🙂
Alebo čo tak popracovať na ďalšom bábätku? 😀
Dahlia počkaj do 1.3. to je pekný dátum, alebo do 8.3., budete oslavovať spolu ako ja s Kubkom, on narodky a ja MDŽ. 😀

etuska
27. feb 2010

Mneme-tusim aj čajovnikovy olej sa dava.
Dahlia-ja som rodila v piatok,to bol taky parada den,kazdy dobre naladeny pred vikendom a z radia Žbirka spieval"Čo bolí,to prebolí"-doteraz neznasam tu pesnicku 😀 😀 😀

crysmile
27. feb 2010

Mirka, heh, no popracovat by sa dalo, ale to by som sa dostala asi na psychiatriu pri tej mojej malej.. 😅 este chvilu pockame a potom sup sup.. si ma navnadila zasa na tu akciu, nebudem moct spat.. teda uz teraz si robim plany ze co poviem muzovi, ked sa mi v skrinke objavi ta organic zinnia a este dve flipky navyse.. tomuto sa hovori zavislost.. moja mama len kruti hlavou ze by som ju mala oducat od plienok a ja nakupujem nove plienky.. no ale da sa odolat? ked sme my zacali latkovat, bolo tychto aio dost malo.. a teraz? krasne farby, rozne tvary, rozne materialy..
dadka, veru pockaj este, 1.3 to znie tak jarne.. alebo 3.3 je tiez pekne..

emjee
27. feb 2010

mneme ja mam taky naprd EO - citronova trava a ten veru nechava skvrny 😖

crysmile
27. feb 2010

cajovnikovy ja pouzivam na poklop do vedra na plienky, potom mi nesmrdi..

julia30
27. feb 2010

mnemme ja davam pravidelne tee tree ked mi dosiel isla aj levandula lekarska a kedze som chcela setrit isiel aj lavandin (to je krizenec nejakych tipov levanduli a je lacnejsi lebo z neho lepsie tecie ;) teraz to pouzivam do aroma lampy 🙂 nakolko mam zasa doma tee tree ;) btw. do plifenok ti staci aj tee tree z DM tam maju celkom dobru kvalitu za rozumnu cenu 🙂 a kedze maju len tento a metovy tak ich beru asi na gigalitre :D takze nemaj problem. Urcite ale ten olej nekvapkaj priamo do bubna ;) davaj to do nadobky na avivaz a daj to tam aj tak s poldeci octom aspon sa ti ten oleji nenalepi na stenu tej nadobky a ocot zmaksi vodu a budes mat lepsie plienky nestvrdnu ti ;)

btw. viete mi povedat preco mam stvorce 30x30 BL bambusove vsetky periem rovnako ale zelene su najmaksie oranozve menej a modre najmenej :D neviem teda nevadi mi to len je to ako zaujimavost ;)

etuska
27. feb 2010

Julia-ked uz sme pri tych farbach-mate niektora BL bamboo-oranzovu?
http://www.plienka.sk/index.php?cPath=106&osCsi...

crysmile
27. feb 2010

etuska, ja mam, ale na druky.. preco sa pytas?

etuska
27. feb 2010

Crysmile-ako si s nou spokojna?Ja mam zatial kupenu BL Bamboo Poppy modru-ale ta oranzova sa mi tiez paci 😅

crysmile
27. feb 2010

no my v nej ficime od 4-roch mesiacov, takze rok a 6 mesiacov, ma strasne velku vydrz.. je jedna z tych maksich.. a je sava.. v podstate je rozdiel asi len vo farbe..

crysmile
27. feb 2010

a este k tomu obrazku na plienka.sk - nezda sa mi realna ta foto, nie je to az taka kriklava oranzova.. alebo zeby som ju uz mala taku spratu? no neviem 🤐

crysmile
27. feb 2010

aha, tak uz viem preco, ja mam asi pomarancovu a nie oranzovu, tak uz som ticho 😨 🤐

etuska
27. feb 2010

Crysmile-ty mas Poppy,alebo Zippy?-lebo ta Zippy vyzera byt svetlejsia

crysmile
27. feb 2010

ja mam poppy - na umele cvoky..
a uz si idem lahnut, dnes som to riadne na nete presvihla, pozeram ze uz pol jednej... tak dobru nocku. 🙂

etuska
27. feb 2010

dik 😉
aj ja uz idem.Bru nocku 😵

mneme
28. feb 2010

julia, jasne, ze olej by som pridala do octu, ktory davam v nadobke na avivaz 😉 inak, aj ja mam kazdy BL stvorec inak makky - zeleny a oranzovy som velmi makke, ruzovy menej a najtuhsi je svetlozlty.

etuska, ja sice nemam oranzovu plienku BL, ale mam stvorec - podla mna oranzova a pomarancova su rovnake, urcite to robia z rovnakeho matrosu. ta farba na nete moc nezodpoveda realite, je to taka tmavsia oranzova

henushka
28. feb 2010

chcem sa opytat, ktore ste uz prali tie BG Zinnia, pustaju farbu, ci mozem oprat spolu s ostatnymi plienkami?

mneme
28. feb 2010

hen, nepustaju do ostatneho pradla, len mi pustili trochu ruzovej do tych protizipsov 😉

zdienka
28. feb 2010

ahoj holky.
potrebujem radu. maly ma dva a pol mesiaca a chcem ist do latkovych plienok. chcem ist do zavazovaciek hemp hour, zopar nohavickovych na noc a na von... akurat neviem kde zohnat, tie vlnene obdlzniky o ktorych pisu naceskom konikovi.. na slovensku to asi vobec nie je (?) a tiez ake sa vam najviac osvedcili plienky do zavazovaciek? obycajne stvorce alebo vv alebo dake vkladacky? mne sa dost pozdavaju Hemp Hour bambus. a zavazovacky chcem HHS, tak dufam ze je to dobra volba. este mam otazku ktory lanolin sa vam osvedcil a ci sa vam vlnene disany osvedcili aj na leto? moc dik!!!

julia30
28. feb 2010

ja len aby ste vedeli o 10,00 som pisala s Dahiliou ze odchadzaju do nemocky o 11.25 sa jej narodil syn 🙂 ona je proste dobra a rychla 🙂 ma 52cm a 3550g 🙂 je nadherny krasavec Juraj prajem jej vela vela zdravicka a nama malemu 🙂

dadi drz sa :*

crysmile
28. feb 2010

Dadka super, gratulujeme a zelame skore zotavenie po porode.. heh, no vidis, predsa len vikend, ale to clovek nenaplanuje.. 😀 a maly ma krasne miery

zajaciq
28. feb 2010

jeeej gratulka ci pana 😲 😲 😲 😵 😵 😵