Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
10. nov 2008

a nevyjde ti to lepsie branakdetem.cz ? ci asi rovnako, ze?

bihan
10. nov 2008

Výjde to trochu lacnejšie ako na bráne.. z UK s poštovným je to asi toľko, ako na Bráne bez poštovného 😀

fibi
10. nov 2008

oli neobjednáš ich? 😉

olinka6226
10. nov 2008

ja som nad nimi rozmyslala, ale po tom ked som stravila 2 dni na colnici pri Loveybums som si to rozmyslela. Este som rozmyslala ze oslovim branu, ze by pre mna fungovala ako velkoobchod, ale kedze porodila, tak neviem ci to bude aktualne. skusim napisat tym anglicanom..

bihan
10. nov 2008

Keby si ich objednávala priamo z Austrálie, tak ani nechci vedieť poštovné (tým som už písala 😝) a na bráne ich majú o dosť drahšie v porovnaní s Angličanmi, ktorí ich asi kupujú vo väčšom množstve ako Lus.
A z UK by to bolo bez cla 😀 Ale teda neviem, aký je dopyt po LVB na Slovensku - predsalen vlňáky sa vždy hodia, ale myslím, že IB sa asi veľa nepredá.. to je tak jedna - dve plienuše na okrasu 😀

lalitagopi
10. nov 2008

ahojte! vidim, ze ste prave online 🙂
Fibi, tak to dnes plati? ako to vidis? ja som teraz bola vonku, no pocasie nieje bohvie ake..

sjuzocka
10. nov 2008

ja chcem itti bitti tiez, takze sa mozeme dohodnut 🙂 mrknem este aj ostatne veci na tej stranke

lalitagopi, nepoznas nahodou rozemberga andreja? 🙂 vidim ze si govindacka

lalitagopi
10. nov 2008

hehe, ano poznam 😀 , si jeho studentka? byvala...

sjuzocka
10. nov 2008

take nieco, aj ked ma nikdy nic neucil, my sa pozname skor tak cez hudbu 🙂 ucil na gympli kde som studovala a mal na starosti akademiu, kde som vystupovala... tak on hral na tom svojom keyboarde a ja som spievala 🙂
tipujem ze si rodila u jeho brata nie? 🙂)

lalitagopi
10. nov 2008

Ano Andrej je umelec, nam tiez hral na svadbe v Govinde 🙂 ale rodila som v Dunajskej Strede.

fibi
10. nov 2008

lalita IP

olinka6226
10. nov 2008

sjuzocka tak nakoniec to asi budem objednavat ja... este doriesim nejake detaily ohladne platby a mozme ist do toho.

olinka6226
10. nov 2008

akceptuju paypal, cize poplatky banke odpadaju 🙂

cernica
10. nov 2008

Ahojte baby...
tak my uz mame skoro mesiac!
Zatial fungujeme na cc a vv spolu. Lekarka mi odporucila balit na siroko a ja som ju posluchla, aspon do ultrazvuku...

Takze dam viacvrstvovu a na to stvorcovu na tretiny.

Musim sa priznat, ze ked ideme na navstevu, dam hnusku...

A tiez sa mi uz niekolkokrat vycikal a vykakal do umyvadla, co je fakt zavislacky pocit.... Ale co sa tyka usetrenych plienok, tak asi zatial jedna. Lebo inak aj ked si dam pozor, tak vzdy v plienke uz nieco je, aj ked sa este do umyvadla vycika alebo vykaka.

Mam otazku, asi tyzden pouzivam imse vimse separacky, kedze ste si to tu chvalili, ze sa daju prat. Tomasko kaka do kazdej plienky, efekt separacky je, ze nemusim zoskrabovat tu mazlavu cast stolice, ale zlta je plienka vzdy. Tak neviem, ci sa to oplati. Tych par co boli len pocikane, alebo temer nepokakane som oprala v slize ..... a niektore tak cudne zlepkaveli. Stalo sa to aj Vam?
Diky za odpovede

taanak
10. nov 2008

cernica, ja som pouzivala od popo a boli v pohode aj po prani v slize

bambusko
10. nov 2008

cernica, take malo babo cika aj kazdych 20 min, takze sa vobec nestresuj, ze je vzdy mokry. to, ze je plienka aj pod separackou zlta neva, staci vlhke potriet zlcovym mydlom, vyperie sa to lahsie ako z komplet nakladu.

fibi
10. nov 2008

ahojte, tak táto plienka je super http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...
niečo také som chcela ušiť, ale teraz už nemusím... je na patentky, ale môže sa aj stiahnuť ako obyč gaťky, takže keď dám lujzu vonku cikať, len jej to stiahnem na členky a dám nad trávu. Ak ju vypchám jednou BL bambuskou, tak zadrží aj jedno cikanie a rýchlo sa dá pomocou patentiek vymeniť za čistú, čo je výhoda oproti tréningovým nohavičkám 🙂

taanak
10. nov 2008

Nove bumgenius organic testujem/netestujem - mala mi uz do plienok skoro vobec necika, tak ju nutit nebudem. 😎 Ale na ritke su super stihlucke a velmi sa mi paci ich system vkladacich plienok, ktore su koncami prisite k plienke a stred je volny, takze sa plienka bez problemov moze zmensovat a nic nikde nevisi.

bihan
11. nov 2008

Kočky, čo máte Hamburgera a BambooExtra, ako to vidíte s porovnaním? Hodila by sa mi ešte jedna plienka na noc, tak zvažujem...

Fibi, Grow hour vyzerá tiež super.. majú štíhly strih ako SWB a navyše sú jednoveľkostné..
Ozaj, Bambu, už sa stávam kompatibilná s našou kapsou SWB, akosi prestala pretekať 😅

bambusko
11. nov 2008

bihan 🙂 to tie vyrazy mam od mojho spolubyvajuceho - profi deformacia ludi pracujucich s pc 😀

marcelka11
11. nov 2008

bihan,
mam aj Bamboo extra aj Hamburgera 🙂 , obidve su fajn save, ale dcere vadia gumicky na Bam. extra, co uz 😒

nuz a dnes mi dosli kapsy Wonderoos a SWB velurova plienka - je fakt bozska, to je normalne skoda pouzivat 😀 , vyzera skvostne.
Dostala som avizo, ze uz su na MMB aj kapsovky SWb, tak este skusim, a fakt uz dost , lebo skoncim na lieceni. Myslim, ze diagnozu "zavislak na latkovych plienkach" este neliecili, co poviete 😀

bihan
11. nov 2008

Marcelka dík, tak vezmem jedného burgera...inak s tou diagnózou by som už musela byť dávno na liečení 😀

verulka
11. nov 2008

bihan, ja jednoznacne buma- bambooextra je unas denna plienka na vylet 😉 bum je super 😵
kocky, co je na tej itti take super?
fibi, ta vyzera podobne ako kapsovka SWD, ci nie? kocky, nemozete mi ich porovnat? ja totiz zacinam akutne potrebovat kapsovku a tie SWD stale nic 😒

bihan
11. nov 2008

Verul, nič extra na nich nie je, len to, že sú strašne pekné, chlpaté, tenké a pri tom savé, bokové (teda zase ako SWB kapsy by som povedala) a navyše sa dajú použiť ako osobitné gaťky 😀
Prečo "akútne" potrebuješ kapsovku?

lenki33
11. nov 2008

tak mam doma SWB vlniaky a su teda kraaaaasne, asi najkrajsie zatial co mame 🙂

marcelka11
11. nov 2008

lenki, poreferuj ake su. Ja som zvedava na tie moje pleny

bambusko
11. nov 2008

na mmb uz objednavala swb kapsy, neboli vsetky farby, tak uvidim, ci sa mi daco ujde 😨

marcelka11
11. nov 2008

verulka, SWB budu, aspon tak mi bolo povedane

quika
11. nov 2008

lenki, na tie vlnaky som aj ja velmi zvedava. ja by som si podla obrazku nebola ista ci to prekryje vsetky druhy plienok, tak ma zaujima ako na tom je 😉
tie mobile hour kapsy vyzeraju podla obrazka fakt rovnako ako swb. akurat maju flis ☹ tusim ked chcem kapsu tak u nas hrozi jedine bum genius alebo swb. akurat neviem ci ten BG je dobry napad, lebo vrchna vrstva je tiez umelina 😖

zacal mi maly viac curat od zavedenia prikrmov, tak som isla dat moju novu bamboo extra, a houby, este mu je oooobrovska 😢 😢 😢 okolo pasu by sa tam dvaja taki zmestili 😀

olinka6226
11. nov 2008

baby nieco mi uslo? hamburger??? dufam ze dobre chapem ze je to bum hugger... ci som odveci? 😅 😀