Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
19. mar 2010

Ahojte.

Tak už nám funguje nová verzia MK. 🙂

miruss
19. mar 2010

Ahojte.

Tak už nám funguje nová verzia MK. 🙂

avila
19. mar 2010

Ahojky, no ved pozeram, este sa zoznamujem. SOm prisla na to, ze trpim zavislostou na MK 🙂

crysmile
19. mar 2010

no ahojte, ste mi chybali 🙂
julia, knizka mi dosla, dakujem 🙂 dosli ti vlniaky?

emmka3
19. mar 2010

no caute ... pozeram,ze vyskocili zavislosti 😀 pekne,ku plienkam aj zavislost na MK😀 pekne ...

mneme
19. mar 2010

ahojte, to su mi novinky 🙂 my mame tiez nejake.
najprv teda tie plienkove: vcera bbh magicka uplne v pohode zvladla trojhodinovu vychadzku v satke, po prichode domov bola krasne sucha na pocit, aj ked riadne nasiaknuta. otlaceniny ziadne, skratka, podla mna super aio na nosenie 😎
po celotyzdnovej misii zvanej 3x nalanolinovat bi shorties sme dnes testovali. su super a chutnucke, len sakra, preco tak hrozne lepia, ked som ich lanolinovala kurou imse vimse presne podla navodu?
a z bezplienkovymi spravami to vyzera tiez slubne: nechapem ako, ale nejakym zazrakom ta moja piskota pochopila, ze nocnicek je na tlacenie, takze cca. 8 z 10 razov donho nieco aj vypusti, dnes napriklad kakala vylucne do nocnika 🙂

dahlia23
19. mar 2010

mneme, gratulujem k nočníkovým úspechom. 🙂 tak už je to snáď na správnej ceste.

dahlia23
19. mar 2010

mneme, gratulujem k nočníkovým úspechom. 🙂 tak už je to snáď na správnej ceste.

dugyna
19. mar 2010

ahojte kocky 😉 no uz na ide kon 😀
len moc sa v nom nevyznam este

zajaciq
19. mar 2010

pouziwate njekto litle lamb bambusky?

dugyna
19. mar 2010

zajaciq ty si este tu este namas zajciqa maleho??

zajaciq
19. mar 2010

dugy widis to... 🙂 rozmyslam aj o BL 2color na zaciatok. Hmmm

dugyna
19. mar 2010

color su myslim take ako clasic, podla mna na zaciatok super 🙂
tak povedz zajacicke malicekj nech uz ide von 🙂 mala by si asi uprata barak a skusit teplnu vanu 🙂

matja
20. mar 2010

zajo, ja mam jednu LL bambusku. je mäksia ako BL bambus, nevyhoda je, ze LL su iba biele plienky 😀
(inac, ked pises s tym dvojitym w, sa mi po tebe strasne zle cita, vzdy musim citat tvoje prispevky 2x. Prepac, musela som to napisat 😀 😉 )

zfidorka
20. mar 2010

zajaciq - tiez mas zaujem o tie LL bambus z bazaru? 🙂 ja som na ne citala dobre referencie, chcela by som zobrat 2LL a 2BL bambus na porovnanie 🙂

janka_fr
20. mar 2010

Ahojte, nevedeli by ste mi poradit nejake treningove nohavicky? Doma mu teraz davam len vrch z IB a z BB, ale bez vnutra mu to planta na ritke.

Zajaciq ja som pouzivala pre maleho LL na noc, nikdy mu nepretiekla. PUL nohavicky su velmi jemnucke.

zajaciq
20. mar 2010

zfi jo ja som jej pisala, ze 2 by som vzala, mas uz odpoved? kedze sme z Kosic, mohla by nam to zaslat na jednu adresu. a BL bambus nemam , nechce sa mi kupovat novy...

matja pisem s weckom len ked idem s mobilom, lebo je to jednoduchsie tukanie 😅

zfidorka
20. mar 2010

zajo - odpoved este nemam, jasne ze by nam to mohla poslat spolu, ked sa mi ozve, dam ti vediet cez IP 🙂 chces aj tie vrchne nohavky? lebo ja nie..

zajaciq
20. mar 2010

ani ja, mam dost vrchnych. tak ja pojdem dnes na zahradku behat do kopca , kebyze sa ti ozve, tak ze berieme setko my dve..nezabudni na mnaaa

zfidorka
20. mar 2010

zajo - oki, nebooooooooj 🙂 a drz sa... 🙂

marusik
20. mar 2010

zajaciq: my máme celú sadu Little Lamb, malá ma pol roka a ešte stále sme v jednej veľkosti od narodenia, aj keď už niekedy dávam aj väčšie(ked nestihnú maličné poschnúť). Sú jemné, veľmi dobre sajú, v zime som ich sušila pri radiátore tak boli trošku tvrdšie, ale jemným "pošúchaním" zmäkli. Teraz, ked ich suším vonku na slnku sú opäť mäkké🙂 určite odporúčam. Vrchné nohavičky sú jemnučké.

matja
20. mar 2010

mne na LL vadia trochu sucháče.

baskaj
20. mar 2010

ahoj maruška 😉

ja si na LL 1 robím zálusk pre druhé mimčo...

zfidorka
20. mar 2010

matja - a v com ti vadia tie suchace?

zfidorka
20. mar 2010

marusik - pouzivas vrchne nohavicky LL aj na ine plienocky? napr. na stvorce?

matja
20. mar 2010

zfidorka, ja mám radšej patentky 🙂 sucháče mi po čase oslabli.
vrchné nohavičky LL pul sú dosť štíhle medzi nožičkami, strihovo mi nesedia moc na iné plienky.

zfidorka
20. mar 2010

matja diky - to s tym strihom LL puliek som niekde citala, tak som sa chcela utvrdit... 🙂

ked ste kupovali pouzite plienky z bazaru, tak ste ich pred 1. pouzitim prali na vyssich teplotach - napr. Baby Lucy sa daju prat az na 90 stupnov, alebo ste pouzili nejaku dezinfekciu?

julia30
20. mar 2010

zfidorka podla mna staci ked do prania das silicu tee tree oil ja davam do kazdeho prania a to by malo mat dezinfekcne ucinky 🙂
crys prisli gate uz ich uzivame v pokoji 🙂 dakujeme 🙂

zajaciq
20. mar 2010

jezkove oci, este silicu nemam ziadnu kupenu. 😔 no cize LL odporucate, tak sa na nich tesim. dufam, ze nevadi, ze budu bez stay dry. sak ja potrebujem na zaciatok len vela malickych na rychlu vymenu.. som zvedawa, ktore nam budu viac sediet, ci LL alebo TB. teda pokial bude co prebalovat. tehotna forever

avila
20. mar 2010

Baby,

vrchne nohavky pouzivate aj na plienocky inych vyrobcov? Nie je s tym nejaky problem? A kolko vrchnych nohaviek ste na zaciatok potrebovali?

Zajo a kolko mas Ty plienociek na tocenie?

A tu silicu tea tree oil kde mozem zohnat a kolko jej davate do prania?

Dnes som otazkova 😉

julia30
20. mar 2010

avila ze tu silicu mozes asi najlepsi pomer cena/kvalita je v DMku ju maju 🙂 a na pranie ti hentaka kvalita staci 🙂

etuska
20. mar 2010

Zajaciq-ja mam tiez 1 LL bamboo+k tomu vrchne nohavicky+2 vkladacky-zatial som raz oprala -su makkucke a prijemne-a tesim sa ze ostatne tu pisu len pozitivne referencie 🙂