Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
20. mar 2010

no-uz by som asi mala mat zatrhnuty net 😀
Emjee-Minki su krasne-ani som netusila ze maju tolko nadhernych vzorov.
Tento sa mi fakt pozdava 😅

http://www.minkinappies.co.uk/product_info.php?...

avila
21. mar 2010

Dakujem July a kolko kpapiek cca davas do prania? Kvapkas ho i do vedra so suchymi plienkami?

zajaciq
21. mar 2010

avila 15 nohavickovych(sio,aio,nohavicka,) + nahradne sety + 20 stvorcov

etuska http://www.minkinappies.co.uk/product_info.php?... bozeeeeeeeeee oveckova plienka uplne som z nej hotova. ja si to MUSIM objednat. a maju aj modruuuuuu. to je jaky druh - nohavickova?

zfidorka
21. mar 2010

na kolko stupnov periete zavazovacie disany? neviem to nikde najst...

zajaciq - vcerajsie behanie po zahrade nepomohlo? 🙂

mneme
21. mar 2010

etuska, tie minkace su nadherne 🙂 akurat nechapem, preco sa volaju minky, ked je to vlastne flis 😕 a je to klasicka nohavickova plienka, na to treba este aj vrchnaky, nie?

mneme
21. mar 2010

zajo, drz sa. viem, ako sa citis, ja som prenasala dva tyzdne a ku koncu to uz bolo dost na nervy 😉

zajaciq
21. mar 2010

ten flis ma odradza, to bude za par prani znicene fest. ale tie ovceee 😵 😵 😵 aspon jednu by som taku chcela.
mneme citim sa super,dik. 40+4, mierne nervozna kvoli tomu, ze sa nic nedeje. je to na nervy nuz 😅

dahlia23
21. mar 2010

zajaciq, to Ti verím, že je to na nervy. ale niekto Ti tu predpovedal noc z nedele na pondelok, tak sa pobaľ 😀

náš krpec má dneska 3 týždne, ako to letíííí....

neviete mi poradiť nejaké vlniaky namiesto Loveybums crepe? chcela som modré, aby sme mali na noc nejaké patentkové, lenže už ich nikde neviem zohnať. ☹

a musím dokúpiť vnútro do GB, lebo tie sú fakt že úplne super. spolu s flipkou sú to naše najobľúbenejšie plienky. 😵

mneme
21. mar 2010

dahlia, a tieto si pozerala? http://www.latkovky.sk/produkt-detail/organic-l... vyzeraju rovnako ako crepe, len su rucne farbene a z bio vlny tak su kapanek drahsie

dahlia23
21. mar 2010

mneme, pozerala, to mi aj Olinka z latkovky.sk navrhla, len tá cena zasa... 😒 ja fakt neviem, konečne som bola rozhodnutá a nemajú ☹

avila
21. mar 2010

Zajo a nahradne sety su co? Separacky?

zajaciq
21. mar 2010

http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-vklad...

take napr. ze vyberies pokakane zacikane vnutro a das nove vnutro. to sa dava do gro baby, itti bitti snap in one a bum genius flip. to su AIO plienky len s vymenitelnym jadrom. cize ti staci menit len vnutro pokial sa to nepreští komplet 😀 😀 😀

dahlia prave mam kontrakciu len to je taka smiesna bolest, ze tymto stylom ja do porodnice nepojdem. 😀 😀 ziadne vystrelovania bolesti do neviem kde.. joj dnes je taky pekny den 😔

dahlia23
21. mar 2010

avila, nene, náhradné sety sú napríklad toto:
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-vklad...
a to musím nutne dokúpiť 😀 len ešte zvažujem, či nepotrebujeme (určite nepotrebujeme, ale chceme 😀) aj ďalšiu celú plienku GB. tú pasikavúúúúú 😵 😵 😵

dahlia23
21. mar 2010

zajooo, ja som o pol jedenástej mala takú bolesť tiež, to som Júlii ešte písala na skype či na čom, že balím a idem do nemocky. ani o jedenástej to nebolo o nič horšie a to som bola na 7-8 cm... doktor pichol vodu a o 25 minút sme mali Juraja. tak bacha na to, aby si stíhala dobehnúť 😀 😀 😀

si ma s tými setmi predbehla 🙂

dahlia23
21. mar 2010

baby, ja som zas niečo objavila:

http://www.loveybums.com/index.php?l=product_li...

možno už poznáte, ak hej, napíšte referencie. prípadne, či sa dajú kúpiť samostatné tie jadrá. a či je k mání aspoň niekde v ČR alebo to treba riešiť z USA...

ideme von, lebo tu osprostiem načisto 😀

mneme
21. mar 2010

ja som tie lio´s videla u bihan v albume, skus sa popytat 😉

julia30
21. mar 2010

avila ja davam odhadom cca 10 kvapiek do nadobky na avivaz a pol deci octu 🙂 a to je vsetko a do kybla nedavame zatial nam nesmrdia plifenky lebo mame taku kosu od noh, ze to podla mna je stale studene a tym padom to nepracuje 🙂 na novom byte pojde kybel asi na balkon 🙂

zfidorka ja periem vsetko plienkoidne na 60tke na dlhe ;) aj disany zavazovacie ;) ale zaviaz si snurke lebo sa ti pomotaju :D

etuska
21. mar 2010

Dahlia-uz ani neobjavuj-lebo aj ja mam pocit,ze este to-ci ono potrebujeme ..... 😀

zajaciq-ta Minki s oveckou sa paci aj mne-ale my cakame chlapceka-ale ak by ju usili aj v modrej verzii..... 😀
Inac aj mna ten flis trosku odradza,ale premyslam,ze kupim jednu na skusku 😀

dugyna
21. mar 2010

dahlia ja som kupila na brane vlniaky jednovelkostne na patentky a snurku a podla mna su uplne super

zidfrodka ja som disany oprala normlne na 60 ako ostatne plienky.. myslim ze to tam aj bolo na lepke

kocky mimo temu..chodili ste sa kupovap pocas tehu do bazena? som pocula ze sa ma dat pre istotu tampon do niecoho namoceny..len neviem do coho..ci to bol tea tree olej alebo co..moze byt 100%?

zfidorka
21. mar 2010

julia- dakujem 🙂 snurky som teraz porozvazovala, tak ich potom naspat zaviazem...

zfidorka
21. mar 2010

dugyna - v lekarni predavaju specialne tampony do vody:
http://www.lohmann-rauscher.sk/enid/Hygiena_a_s...

neskusala som, len som o nich citala, ked som zvazovala ze budem chodit na plavaren...

julia30
21. mar 2010

dugyna 🙂 ja som si nic nedavala a som ja aj kvetka v pohodicke ;) a aj sme sa na to pytali sestry porodnej a ta nam povedala, ze si mozeme zaniest este nejaku infekciu prave vyberanim toho tamponu 🙂

dugyna
21. mar 2010

Zfidorka ja tie tampony neviem zohnat:( julia30 ja neviem troska sa bojim ist len tak

dahlia23
21. mar 2010

dugy, určite je lepšie ísť len tak ako s tamponom. Veď ten ti práve tú vodu vpije. Ja som teda vo vyššom štádiu plávať nechodila, ale do 20tt s Lenkou na plaváreň v pohode. A tiež som si nič nedávala. To už radšej kalich ako tampon, ked tam niečo chceš mať. 😉

avila
21. mar 2010

Baby, mne kupanie doki vyslovene neodporucal ani s tym speci temponom (je namoceny vo vazeline), da sa bezne kupit. Mala som dost caste mikozy a v tehu zapal moc. ciest. Keby som vraj mikozku dostala, dost tazke byju bolo liecit. Vraje ked kupat, tak vo vlastnom bazene 😉

zfidorka
21. mar 2010

dahlia - vlniaciky od anavy uz davas jurkovi?

miruss
21. mar 2010

Ahojte.

Dugy ja som chodila do bazéna tiež ako Julia bez ničoho a som v pohode aj moji drobci. 🙂

Idem sa Vám pochváliť Zuzka dnes 6x cikala a raz kakala do nočníka. Doobeda mala vyše 3 hod. a pooobede vyše 2 hod. suchú plienku. Raz aj doniesla nočník a povedala, že cík, dala som ju na nočník a vycikala sa. 🙂

zajaciq
21. mar 2010

tiez by som vydrzala uz s tym kupanim, kadejake nepreliecene infekcie stazuju porod a zeny sa viac potrhaju a nastrihuju kvoli vytokom a tymto srandam nedoriesenym. ale urcite je to indi-vindi, ked si nemavala problem vobec s tymto typom ochorenia (mikoza), tak hmmm. na BWRko (syfilis) sa robia testy zakazdym pre istotu 😀

pocitam si kontrakcie ked ma zaboli brucho 😀 😀 😀 uz som vazne psychicky na nervy veru ani som to necakala. sorry, ze vam to tu takto pisem, ale v nasej teme sa uz pise len o prdikoch, tu je mi to sympatickejsie a ekologickejsie 😀

julia30
21. mar 2010

ja som chodila plavat 3x tyzdenne do konca 8mesiaca 🙂 a to 3x500m za tyzden ;) proste pohodicka a nikdy ziadny problem ale jasne, ze ked mate nabeh na cokolvek 🙂 tak by som to neriskovala vobec :(

julia30
21. mar 2010

ja uz chcem moje nove plienocky :( ble ble miruss jakos to vypada? 🙂