Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lenka138
28. mar 2010

ja som sa už naisto rozhodla, že vezmem ešte jednu pop in a ak sa bude dať, tak aspoň tri tie extra vkladačky. hlavne práve preto, že je jednoveľkostná

bambuska1
28. mar 2010

baby,pls ktore tie vlniaky od disany su najlepsie?

bambuska1
28. mar 2010

co este odporucate z disany? vybralasomsi zavazovacky, separacne rolky,tie hodvabne stvorce na zapareniny a hodvabne vankusiky nakojenie.
moze byt?
dakujeeem za rady 🙂

julia30
29. mar 2010

nocne cikanie 🙂 EH a prefold a Bamboo Hour Basic 🙂 na vrch crepe a vydrzali sme od 19,00 do 7,45 🙂

crysmile
29. mar 2010

wau julia parada.. no vidis, len ste potrebovali zistit co vam najviac vyhovuje.. crepe su vam dobre teda? som rada..

julia30
29. mar 2010

jasan super 🙂

andrea12737
29. mar 2010

Ahojte,
mam dalsiu otazocku-vo vlnach sa teda ale vobec nevyznam.. nie je to jedno z akej vlny urobim vlnaky? napriklad-sveter z merino vlny ma na stitku oznacenie ze je z merino? ja teda ozaj neviem co je to zac ta merino... 😅 😅 😅 😀

mneme
29. mar 2010

andrea, ano, merino vlna je zo specialne vyslachtenych oviec. merino je ovela jemnejsie ako obycajna vlna, neskriabe, je prijemne na dotyk 😉

bambuska1
29. mar 2010

mneme,a vies odporucit dobre vlnene nohavicky?

mneme
29. mar 2010

ja mam baby idea shorties a loveybums crepe. oboje su super a mozem len odporucit 🙂

etuska
29. mar 2010

ahojte kočky,
ja si idem objednat jedny "longies"-konecne ich zlacnili a vlniaciky nemame zatial ziadne.Chcela som najprv Disany-ale tieto ma vyjdu trosku lacnejsie a velkost sa uvadza na 3-15mesiacov-tak som zvedava

lenka138
29. mar 2010

ja mám iba jedny vlniačiky popoliny a som s nimi spokojná, páčia sa mi lebo majú vysoký pás a chránia pekne chrbátik

dahlia p. Pilka mi odpísal, že neodhadol objednanie plienok a vkladačiek a má ich dosť málo, takže sa nedajú objednávať samostatne

andrea12737
29. mar 2010

Mneme-to znamena ze vlnaciky mozu byt aj z normalnej 100%tnej vlny? a ak ich nalanolinujem, maly by priniest rovnaky osoh ako z merino vlny?
dakujem za odpoved. 😉

dahlia23
29. mar 2010

ja som nad tými longies uvažovala. dajú sa použiť aj na noc?

etuska
29. mar 2010

Andrea-merino je 100% ovcia vlna-teda ak neuvadzaju inac.lebo ja som najprv uvazovala ze si ich ustrikujem-ale objavila som tu "longies" za 8libier+postovne

etuska
29. mar 2010

Dahlia-podla mna by mali byt v pohode aj na noc
Jurko vam rastie ako z vody,ved len nedavno sa narodil a dnes pozeram ze ma mesiac

dahlia23
29. mar 2010

etuska, no veru, rastie... a už má 4,6 kg. 🙂 a Tebe sa to zasa kráti, onedlho už aj vy budete štyria 😉
longies za 8 libier by som aj ja prijala 🙂

bambuska1
29. mar 2010

etuska, fiha, a to kde maju za 8 libier?

mneme
29. mar 2010

andrea, neviem, skus sa spytat bab, co si urobili vlniaky doma. ja by som sa skor bala, ze z obycajnej ovcej vlny budu pichat

crysmile
29. mar 2010

ja som si raz dala ustrikovat vlniaky a nepichali po nalanolinovani.. takze toho by som sa nebala.. ale ja pravdou, ze vlniaky disana su napr. nepichave uz hned.. ale to je v podstate jedno, aj tak ich musite nalanolinovat.. podla mna urobia rovnaku sluzbu..

zajaciq
29. mar 2010

ahojte dievcata, prave mame za sebou navstevu sestricky - tak som jej dala prvykrat latkovku - bum genius organic zinnia 😵 - a uz mi v nej spinka. nasra..a ma sestricka, ze musim balit nasiroko dokial nebudeme mat za sebou ultrazvuk klbov. ze tie plienky nestacia. ja si nechcem kupit tie ortopedicke nohavicky, bohaimnahanam 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 to fakt musim ?

julia30
29. mar 2010

longlegs by som aj ja brala ;) etuska nedalo by sa objednat a ze by si nam to na jednu adresu poslala do SR a by sme ti zaplatili postovne???? lebo ja mam shortlegs a su bomba ;)

bihan
29. mar 2010

Zajačik, nemusíš.. navyše to určite bola nejaká "stará garda", lebo v nových odporúčaniach v pediatrii už balenie na široko vôbec nie je.. proste to už nie je vo všeobecných odproúčaniach, aby sa deti balili do orto gatí 😝

Etuska, ten link by aj mňa zaujímal 😉

lenka138
29. mar 2010

zajaciq mne tiež stále ortopedička vravela baliť na široko a že tieto plienky, to nie je naširoko balenie, ale ja som mala aj BL classic a to je dosť na široko, a vyprdla som sa mu dávať ešte niečo viac. A nakoniec nám aj tak povedala, že je všetko O.K.
a do prvého utz som ho naširoko nemala takmer vôbec, lebo v pôrodnici sa tak nebalí a potom som to aj doma ešte chvíľu odkladala, lebo v látke som ho začala mať až okolo druhého mesiaca

emjee
29. mar 2010

zajaciq kazdy lekar a sestricka vravi inak - my sme v porodnici balili nasiroko, potom som s malym bola v inej nemocnici a tam mi nedovolili balit nasiroko 😀 ak by som pouzivala od novoska latkovky, tak by som istotne nasiroko nebalila

zajaciq
29. mar 2010

nuz, nebudem... ako som pisala, ze sme zacali organic, tak uz stihla pocikat bamboozle, novosklad s bambus.stvosrcom aj bamboozle tb. a teraz je v konopnej a uz mam citak, ze opat prebalujeme. ☹

mneme
29. mar 2010

vedeli by ste niektora porovnat bi extra bamboo a swb organic one size velour z hladiska savosti? potrebovala by som pre predstavu, cim mam tu swb dovypchat na noc

etuska
29. mar 2010

baby-tu je link:

http://www.bespokebabyroom.co.uk/ourshop/cat_23...

ja si objednavam tie cervene s karom a netusim ci maju aj viac kusov-tak si mrknite-vacsinou su zlacnene tie pre dievcatka

etuska
29. mar 2010

maju tam aj fleesove gatuse-ale mna lakaju tie vlnene 🙂 to som uz na 100% rozhodnuta ze ich beriem.
ak by ste nieco chceli-tak poslite IP a mozeme dohodnut spolocnu objednavku-len sa poponahlajte-aby nam to nevypredali-je to teda super cena podla mna 😉

a napadlo ma,ze by ich potom mohla vziat na SVK jedna nasa znama-leti tusim koncom aprila-lebo postovne by bolo urcite drahe.

etuska
29. mar 2010

...a nezabudnite ze ceny su v librach-takze to treba trochu este preratat 🙂