Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
30. mar 2010

dahlia moze to byt tou alverde, nam tiez narobila takuto sarapatu 😝 inak ja odkedy latkujem vobec nekremujem

dahlia23
30. mar 2010

ja som tiež nekrémovala
potom som si začala s weledou
a julia chválila tú alverde, tak som ju kúpila
a asi som to posrala...
musíme sa nejak dostať späť na správnu cestu 🙂

crysmile
30. mar 2010

dadka, nebooj, to sa spravi.. nam teda pomohla uz len tato masticka, nam ani imazol nepomohol.. ale kazde babo je ine.. hlavne vela vetraj a davaj vlniaky.. ale to ty vies..

mneme
30. mar 2010

dahlia, fuha, alverde masticka je aj podla mna naprd, ale zeby robila az tak zle, no hroza 😝 osobne mam okrem weledy velmi dobre skusenosti s bepanthenom. hoci martina nemala problemy s vyhadzanim, ale supinatou kozou medzi faldikmi. sudocream je tiez fajn, niekedy mozno dokonca drazdi menej ako prirodna kozmetika, v ktorej je dost alergenov. odkedy latkujeme, chvalabohu vsetko ok, dokonca posledny tyzden kremujem len na noc.

lenka138
31. mar 2010

my sme s alverde boli tiež spokojní
ale ak mal veľmi červenú riťulu, tak ja som mu zvykla natrieť cicadermou

teraz už nekrémujeme vôbec

dahlia23
31. mar 2010

leni, skúsim ešte tú cicadermu, tú si dávam aj na bradavky občas, lebo niekedy mi noc dá fakt zabrať. ☹
ďakujem vám za rady, baby. 😉
musím ešte doriešiť vlniaky, určite ešte jedny potrebujeme. anavy sa mi sušia po lanolínovaní a disany sa vetrajú po noci. takže má pulky, čo teda nie je veľmi šťastné. 😒
som mu to večer natrela jojoba+levandula, aj dneska pri prebaľovaní, červené to už nemá, iba tie pupáčiky ešte trošku.

dugyna
31. mar 2010

lenoka mas prvadu asi vezmem najskor len jednu a uvidim 😉
aj tak si chcem objednat prsne vlozky 😉 a do objednat vlozky

kocky ani som sa nepochvalila dosli mi vlozky z plienka.sk a podla mna su uplne super..ale oskusam az v setsonedeli..

bambuska1
31. mar 2010

nikush, bondy

este som zabudla, pre male babo som pouzivala zavazovacky disany a bioflanelky disana. Obe su velmi jemne,makke,neotlacaju nozicky a hlavne rychlo schnu.

Baby,o chvilu je tu REAL NAPPY WEEK, (tyzden latkovych plienok) a vsade budu zlavy na plienky.Ja som si minuly rok nakupila za velmi dobre ceny 😉 Takze by som pockala.

dahlia23
31. mar 2010

bambuska a kedyže je ten čarovný týždeň? 🙂

zfidorka
31. mar 2010

uz som to tu pisala: real nappy week je 26.4. - 2.5. 🙂 ja nan tiez cakam 😉

dugyna
31. mar 2010

juj kocky takze to aby som si niekam zaznacila 😀 to budem mat nakupovaciu maniu 😉

dahlia23
31. mar 2010

a myslíte, že to bude fičať aj niekde u nás? to teda počkám ešte 😀

dahlia23
31. mar 2010

ja nutne ale potrebujem GB a ešte niečo na noc a ešte vlniaky 😀

dugyna
31. mar 2010

tak snad hej dahlia..inak tie vlozky z plienka.sk su podla mna super 😉

bambuska1
31. mar 2010

dahlia,zlavy mali aj slovenske eshopy. coje toGB?

zfidorka
31. mar 2010

plienka Gro Baby

dahlia23
31. mar 2010

máme zelenú + 5 vkladačiek. ale ešte by som asi oranžovú rada 😀
a zabudla som, že ešte nutne potrebujem stay dry vkladku do flipky 🙂

zfidorka
31. mar 2010

dahlia - ja som planovala kupit GB a flipku na zaciatok, ale s tym ze saq mozno nebudem az tolko pouzivat prve tyzdne/mesiace, len pre pripad, aby som ich mala doma... ale vidim ze teba chytila riadna zavislost, si ma tym velmi nepotesila 😀

bambuska1
31. mar 2010

dahlia, GB pouzivas na tak male babo?

dahlia23
31. mar 2010

bambuska, áno, dávam mu ich na von. je to jednoduché prebaľovanie a v taške nezaberú vkladky veľa miesta. predtým som mu ich dávala aj na noc. a flipka, to je to isté. sú to fakt super plienky.
na doma máme BL clasicc ešte po Lenke a pár nových. na také časté prebaľovanie to stačí. a aj na noc, keď dám bambusovú plienočku dovnútra a vlniaky na vrch.
zfidorka, tie plienky sú super, len na doma mi ich je ľúto dávať. ale von, k lekárovi a tak, to jedine v nich 🙂

zajaciq
31. mar 2010

ahojte, my dnes ideme na prve vazenie k doktorke. tak mam pripravenu kapsovku BG a easyfitku do rezervy. ale som hotova z toho prebalovania kazdu hodku a pol ☹ v noci mi spravila naloz hnedu - to je normalne? podotykam,ze prvu co sme doma, cize 4. den a plne kojime.. 😕

a moj postreh k PULkam, nejako nedbam na to, aby mi stvorec prekrylo na 100% lebo sa to neda..pri nohavickovych to lepsie zakryje. ale nejako specialne ma to netrapi..kedze hned zakrici, ked je v mokrom, tak sa neprecika. teda uz stihla 3x aj do zavinovaciek 😀 😀 ale poperieme no.. som rada pravdupovediac, ze stihnem za jej vresku spravit novosklad, zaspendlit to snapkou a supnut pulky a poobliekat. inac stale je jej zima a to prebalovanie trva aj minutu aj dve, dufam, ze dostanem lepsi cvik. 😨

dugyna
31. mar 2010

ahoj zajaciq tak uz mas zazitky s prebaalovania 😉 fuha to tak casto prebalujes? 😒 to aj nas caka?
inak pozdravuje izabelkak su s malinkou na infekcom, cakaju na vysledky teraz..

dahlia23
31. mar 2010

juuuj, to som nevedela, že izabel až takto. ☹ držíme palce, aby bolo všetko ok.

dugy, my sa niekedy prebaľujeme aj 3krát za hodinu 😀 ho v tom jednoducho nenechám.... a preto som happy, že máme látkovky. lebo to by bolo vyhodených peňazí...a odmyslím ten odpad, čo sa rozkladá sto rokov a to, že neviem, kto by vynášal stále smeti 🙂
baby, ja som látkovkami úplne posadnutá 🙂

dugyna
31. mar 2010

dahlia tak ja este nemam malinku ..tak netusim kolko sa mimi prebaluje..tak vidim ze casto tak sa tesim ze som sa rozhodla latkovat 😉

kocky kukajte tuto akciu na brana..je len dodnes http://www.branakdetem.cz/itti-bitti-sio-aio-mi...

zajaciq
31. mar 2010

dugy uz by to malo byt menej casto, lebo akurat co vycurala tie dve infuzie co jej v nemocnici davali. takze je spat na porodnej vahe.

dahlia 3x !! ci pana, to co ten Juraj stvara 🙂 a ja tiez nenecham..ona este ani nedocika a uz krici, tak niekedy docika pri prebalovani 😀 😀 😀

dugyna
31. mar 2010

fuha no kocky tak to sa mam na co tesit...ale nie mi uz sa na malicku strasne tesime..a tesim sa aj ako budem pisat aka plenucha nam sedi 😉

a juj a preco mala zajaciq infuzie?

michaela80
31. mar 2010

DUGYNA dik za typ na akciu...uz som objednala aj S aj M....

dugyna
31. mar 2010

michaela ale mohla si ked tak pocakat ze ci sa ozvu aj ine kocky..ci nebudu chcet objednat..lebo potom by bolo nad 4tisic postovne gratis..alebo ak by viacere kocky objednali mohlo byt nizsie postovne

dugyna
31. mar 2010

ale inak neni zac..som vypocitala ze sa na tom usetri 350Kc co je teda pekny penieztek

michaela80
31. mar 2010

co uz...ja narychlovku... vzala som po dve sady a este tu pop in plienku...len keby som tak uz mala niekoho na kom to mozem skusat........a do porodu este dalekooooo