Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zajaciq
23. apr 2010

my sme novorodenec a uz par dni aj v noci len latkovky a supnem jej bud bum hugger alebo swadlebees one size velour tak ako su obe, bez specialnej vystuze a vydrzi od osmej vecera do siestej rana pokial nenalozi, ze iba cikanica. a ani jej to nevadi opickezrazu... 😎 bambusky by uz asi nevydrzali. a ozaj v noci prebalovat dieta to sa zobudi a koniec pokojnej noci 😀 teda aspon u nas.

etuska
23. apr 2010

baby-co poviete na tuto plienocku:

http://www.babybots.co.uk/boon.htm

mneme
23. apr 2010

etuska, co na to povedat? su krasne 🙂

avila
24. apr 2010

Baby, mozem Vam napisat svoju doterajsiu zostavu a mozte mi napisat, co v nej chyba? Chcela by som si este dokupit Flipku a EH konopku.... Takze mam:

1 Gro baby
1 bitti d´lish SIO
2 BL organic
1 Ecobubs
2 Popolini one size Super
2 Popolini AIO Easy fix
2 Tots bots AIO

2x Kikko stvorec 80x80
8x Kikko stvorec 30x30
18x klas. plienky (bavlna, muselin)

Vrchne nohavky: Pop rap S, BL, TB flexi wrap size 2

Budem vam velmi vdacna za vase navrhy, dakujem 😉

labutka
24. apr 2010

avila takisto u teba mi chyba nieco na noc. ked zoberes este 4 - 5 plienok na noc (ak planujes v noci 1 krat prebalit a prat kazde 3 dni, tak odporucam aj 6 - 7 - 8 nocnych plienok -> schnu dlhsie), tak budem spokojna. 😉 a ked bude maly trosku starsi, urcite skus aj vlniaky. 😉
namiesto flipky by som radsej zobrala vkladacky do IB a gro baby...
ja mam bum hugger, to je zmes konope bavlna, a dovypchavam ju este malym bambusovym stvorcom, na noc celkom pohoda, ale mne moc konopne plienky nesadli. krpatemu je to jedno, ale mne sa zda, ze prave konopna plienka najviac "pusta zmolky". preto ju periem v sietke na pranie.

och
24. apr 2010

Ahojte

tak mi mame noc za sebou ale musela som jej dat jednorazovku 😒 mala bum hugger aj som to vypchala este jednou vkladackou a dala GB wrap a mala taky velky zadok ze lezala dole hlavou, potom sa posrala tak som jej dala jednorazovku, aj vy mate v tom take velke zadky ze babo lezi skoro dole hlavou?

labutka
24. apr 2010

och, stvormesacne babo by uz tento problem nemalo mat, ze lezi "dole hlavou". nemas nejaku velku tu plienku? 😕

zfidorka
24. apr 2010

ahojte,
neviete nahodou porovnat separacky Tots Bots celulozove a Popoliny celulozove?
mozem pouzit Puer aj na farebne plienky (pisu tam ze je to bielidlo), a na niektore bambusky sa tiez vraj neoporuca...

dugyna
24. apr 2010

baby prosim poradte mi nieco co davate do bieleho pradla k orechom a an stkvrny...staci mi nejak sol na pranie..a ktora?vdaka

julia30
24. apr 2010

eurona bielidlo virtualny katalog cast pece o pradlo 46strana bio stain (bio aktivny odstranovac skvrn) toto tam supnem k orechom ale len ked periem do 60st len do normalneho na plienky mi je to luto ;)

dugyna
24. apr 2010

julia a aky maju link? vdaka
a kokcy nepdfotili by ste niekto tu flipku ako vyzera znutra ...lebo rozmyslam ze si objednam..kedze mirrus ma tie akcie 😉 vdaka

julia30
24. apr 2010

jezisi niekto chcel odomna odfotit tu vkladku flipkou daryovu :( ale ja som nejaka neschopna ;( sorry

julia30
24. apr 2010

aha to si bola asi ty dughy 🙂

dugyna
24. apr 2010

julia viem ze to tu niekto uz piasal ze ci neodfotite tu flioku znutra..a teraz som to napisala ja 😉
a diky za link..pokukam co tam maju dobre
co by si mi este z toho odporucila?

izabelkak
24. apr 2010

ahoj baby, boli sme skoro celý týždeň na chalupe tak nie som v obraze, idem vás dočítať.... dúfam že ste vy aj všetky vaše detúrence aj tie v brušku 😀 v poriadku.... papa Veronika

dugyna
24. apr 2010

izi este sme bruskaty 😉 a meme sa dobre..len uz tych plienociek bude mat doma tolko..ze aj dve deti by sme mohli mat 😉

kocky mame o 3ks bamboo XS/S viacej..takze u nas je to hotova mania

izabelkak
24. apr 2010

uff tak som vás dočítala ale reagovať na otázky žial neviem lebo si ich nepamatám🙂)) hold vykojený mozog....

idem teda rýchlo kukať na akcie u Mirky a na tie BBH na bráne 😵

u nás je bambusová BBH najlepšia nočná plienka, nám zatial stačí nevypchatá, mega vela nasaje, ale aj SWB organic s oboma origoš.vkladkami nám v pohode stačí....

och ono ten prechod z jednorázoviek je taký rozpačitý, my sme prechádzali v 4 mes. a tiež mi prišlo že malá je v tom ako bombardér, chvílu som postielku na jednej strane podkladala, ale v nej už dávno nespíme, malá mi vobec nepríde v plienke objemná a žeby ležala dole hlavou, skor opačne keď musela mať v nemocnici jednorázovky prišla mi taká vychrtlá🙂))) že som ju nemala za čo chytiť....

ad to čo si dala na von, akože BL velúrka toho vela nenasaje a ešte keď si ju dala bez vkladačky a nemáš ju poriadne opratú aspoň 3 - 4 x minimálne možeš byť rada že sa malá len otlačila a nezaparila, musela mať ritulku asi aj mokrú, vlastne podľa toho sa dá zistiť či správne vypchávaš, ako Ti sajú plienky ak dieťa rozbalíš z plienky a tá dostatočne saje dieťa má zadoček suchý.... v podstate sa Ti dieťa otláča aj v jednorázovkach, no u látkoviek záleží aj od konštrukcie plienky, ja som napr. BL plienky aj preto predala že majú na moj vkus pevné gumičky + aj strih tak prekríva bedrový kĺb že sme mali nožky odrané - podráždené.... nám viac vyhovujú plienky čo sú šité naplocho a majú také vejáriky napr. anavy plienky sú tak šité, BBH bambus, popoliny two size .... teraz ma viac nenapadá, ak je okolo nožiek podráždené može maŤ dieťa alergiu na latex, napr. SWB velúrka ho tam nemá je šitá kvázy ako BL na gulato a tie gumičky neotláčajú ani nedráždia pokožku....

izabelkak
24. apr 2010

hmm tak som čakala že z BBH budú maŤ na bráne toho viac, navyše skladová dostupnosť je 35 dní, a tento údaj podľa mňa možu ešte predĺžiť.... tak to akože dovtedy možno bude ďalšie objednávka🙂)))

emjee
24. apr 2010

reminder k brane:
piste do stredy vecera mne do ip, co chcete objednat a blavacky mi pls napiste aj z ktorej casti ste, lebo je vas zatial 7 a mam pocit, ze len do BA budu v pohode 2 objednavky 😀

izabelkak
24. apr 2010

to inak fakt vyzerá že na bráne žiadne zľavy nebudú....

emjee ešte by sa to mohlo prípadne zladiť aj podľa dodacej doby, ja osobne neobjednávam nič na čo sa čaká dlhšie ako 5 dní, tak ako čakať na tričko na nosednie 1,5 mesiaca resp. možno aj viac koli BBH bambus alebo anavy hilco je nafigu, ale to nie aby si Ty dohladávala, to by sme napísali my k objednaným veciam, čo Vy na to??? aj takto by sme na to v prípade BA a okolia mohli ísť, najprv objednať to na čo sa čaká kratšie a v druhej objednávke na to čo dlhšie....

kočky a sú už aj niekde inde zverejnené zlavy?

avila
24. apr 2010

Dakujem Labutka, dokupim si ich. Mirrus bude mat super akcosky, tak sa chystam. Vlniaciky chcem urcite, ale bude mu stacit trosicka neskor.

Inak, svokrovi som ukazala najlepsie kusky a normale sa mu pacili. Ma 60 rokov 🙂 Tak som spokojna.

emjee
24. apr 2010

iz robim si taku tabulku aj s dodacou dobou, aby to bolo optimalne 🙂

kurnajs len neviem teraz najst tu perlicku a flasticku na riedenie, niekde sa stratili 😝

emjee
24. apr 2010

konecne som tam nasla aspon vyhladavac 😀

emjee
24. apr 2010

iz na latkovychplienkach je 20% na BG, flip a ekonobum
na latkovkach nie je este zverejnene
na plienockach je tiez akcia na rozne BG

izabelkak
24. apr 2010

emjee teda Ty si dokonalá 😵 si zlatá že si sa obetova, tak aj ja to dám zajtra dokopy resp. pošlem v pondelok no nádeje na akcie si už asi nerobím....
inak mne sa raz stalo že som objednala farbu tovaru č omali na sklade, na ďalší deň asi zaktualizovali skadové zásoby a zrazu z položky skladom bolo dodanie do 30 al. dokonca 60 dní už si presne nepamatám, tak aj to sa može stať, ale dá sa to potom dodatočne pomeniť....
ja by som brala s čakačkou len tie anavy hilco, si ale myslím žeby mohli byť čoskoro lebo iné objednávky vraj momentálne neberie tak zrejme šije pre nich....

emjee dík, tak to idem ešte kuknúť, na BG kapsou som uvažovala, tak to by bolo fajn, žial BG žiadna zľava asi tak neva potrebujem niečo s meniteľným vnútrom, neviem či ísť do flipky? viac ma láka GB....

labutka
24. apr 2010

ja viem co ude na latkovkach. 🙂

emjee
24. apr 2010

moja tabulka vyzera asi takto:
nick mesto m.cast tovar obj. cislo farba velkost ks cena za ks celkova cena dostupnost (dni)
tak ak si predpripravite svoje objednavky takto, budem len rada 😀

emjee
24. apr 2010

labutka 😀 😀 😀 no to by si mala 😀

dugyna
24. apr 2010

labutka 😉 aj ja chcem vediet lebo este nemaju napisane..tak len klikam a cakam

iz aj ja zvazujem flipku
inak iz my by sme mohli potom co to objednat spolu akchces aj s inych eshopov usetrime postivne