Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bambuska1
24. apr 2010

labutka, mozem sa spytat, ty mas nieco s latkovkami.sk?

labutka
24. apr 2010

olina hovorila ze nahodi az v pondelok rano, tak zajtra nemusite klikat. 😉 ale musim povedat, ze okem "tradicnych" 20 % na bum geniusy bude aj nieco zaujimavejsie.

zdienka
24. apr 2010

emjee
tabulku urobim 🙂 excell ja milujem.
ja tiez stale stracam tu flasticku na riedenie, nakoniec som ju nasla cez kozmetika a potom som zaskrtla len eone. v kozmetike pre deti totiz ju nevyhodi. to je ten bug.jo a zda sa ze nezlavia nic ako tak pozeram. ale vsak uvidime. ja som aj tak verna miruss 🙂

jo a baby. ja teraz mam na noc EH konopku s BI vkladackou a parada.
ale rozmyslam ci pre vacsie babo (oskar ma teraz 4,5 mesiaca) nebude lepsi bum hugger. co myslite?

labutka
24. apr 2010

bambuska, ja len pre nich robim prezentacie, inac nic spolocne. vlastne hej, obidve byvame v BA. 😀

zdienka, ja uz som vyssie pisala, ze mne bum hugger nejako nevoni, radsej mam bambusky. nevoni neznamena ze smrdi, ale ze sa mi zda, ze malo nasaje a pri prani pusta zmolky.

izabelkak
24. apr 2010

zdienka ja myslím že pre vačšie bábo je fajn mať vkladačky BI prefold a bamboo hour, ak by si použila obe tak aj s priemernej plienky urobíš dobrú nočnú plenuchu 😀

dugy jasné dohodneme sa ja tú GB chcem určite, flipku váham, aj keď zľava lákavá, kočky čo máte kapsu a flipku čo máte radšej? mňa flipke láka že možem zvoliť matroš - či prírodný alebo umelý čo u kapsy nie je možné, len nie je tá kapsa zase savejšia, pohodlnejšia??? hmmm??? mneme nosíš flipku aj do nosítka či nie? ja som zistila že nám do erga nevadí ani IB, či može sa v tej flipke tá vkladka posunúť a potom by mi pretiekla v nosítku?

mneme
24. apr 2010

ešte som v šatke flipku nemala, lebo mam dost inych plienok na nosenie. obavala som sa presne toho posunutia. inak je podla mna flip fajn, ale osobne mam radsej kapsy.

emjee
24. apr 2010

zdienka nemusis to robit vo forme tabulky 😀 staci mi to len takto vypisat za sebou, alebo aspon linky 😉

emjee
24. apr 2010

zdienka btw. uz nemusis nic, lebo teba uz mam vo svojej tabulke 😀

julia30
24. apr 2010

no aj ja chcem vediet nech sa mozem rozhodnut ;) ale vidim to aj tak asi na ekoplienky.sk ak niekto neda nejaku vyrazne lepsejsiu akciu ;) lebo potrebujem kladacky do GB mam ich 5 ci 6 ale potrebujem este este ;) a aj do flipky chcem stay dry aspon jednu cize slovom dve ;) no a este chcem asi tu nofu BG Econobum ;) a vyriesi sa moj problem bledych puliek pod saticky na svadbu pre moju dceru :D

zdienka
24. apr 2010

labutka,
vidis ja teraz skusam BI bamboo extra a EH konopku a EH je lepsia pre mna. asi preto ze je maksia, tensia,... neviem. mame dost tvrdu vodu a na BI aj tie okraje dost stvrdli, tak mi EH pride pohodlnejsia. p

reto sa rozhodujem medzi bum hugerom a konopkou. teda otazka asi spravne znie je BH rovnako pohodlny ako EH konopka? je omoc hrubsi? ma nejake specialne lemy okolo noziciek atd?

izabelkak
ano, maly strasne vela cika, mam zatial bamboo hour a teraz chcem objednat prefold. a to prave neviem ci to staci do konopky alebo bum huger treba ked bude vacsi (sa bojim toho co pisem vyssie pri BH)

emjee
dakujem, este napisem, zabudla som na medvidka a eko kusatka. dufam ze je to ok.

bambuska1
24. apr 2010

labutka, prezrad co bude🙂

izabelkak
24. apr 2010

baby a ja mám ešte jednu dilemu, chcela by som GB so vzormi, len neviem aký vzor, velmi sa mi páčia kvetinky, no ale čo ak bude druhé mimi chlapec?) mi príde že sú tie vzorované tak "striktne" rozdelené na chlapčenské a dievčenské resp. jasné baby to majú jednoduchšie tie možú aj chlapčenské no ale naopak?))) toto mi vŕta hlavou už celý týždeň.... pekná magorina tie plienky 😝

emjee
24. apr 2010

do stredy vecera su zmeny ok 😀

labutka
24. apr 2010

iz, ja ked budem mat druhe dieta dievca, tak mozem vecsinu plienok kupovat odznova. kuknite moj album. 😀

emjee
24. apr 2010

zdienka ja mam eh aj hamburgery a hambace mam radsej, tiez mame tvrdu vodu a cisto konopne plienky sa mi zdaju tvrde, hamburgery nie,
v porovnani BI bamboo extra a hamburger tiez u mna vyhrava hamburger, savostou su porovnatelne, ale BI bamboo extra maju taky zvlastny strih 😝
chcela som este na noc tu BBH bambusovu, no ale cakat 30 dni 😝

emjee
24. apr 2010

labutka ani jednu plenuchu tam nemas taku, co by nepasovala aj dievcatku

zdienka
24. apr 2010

emjee, diky, idem teda do hambaca 🙂

izabelkak
24. apr 2010

zdienka no tak možno budeš musieť na ten prefold dať ešte 2 x bambo hour🙂))

nám by napr. v pohode vydržal celú noc samotný prefold v zavazovačka, tak to mám takú náhradnú verziu nočnej plienky, malá najviac vypúšťa nadránom a to už ide do nočníka alebo friško prebalím..... a to už može byť priemerná plienka sa bambo hour, a za hodku - hodku a pol prebalím znovu, dám na šerblík a tak dokola 😀
šerblík začal zase fungovať úplne perfiš, častokrát aj keĎ je plenuchá mokrá dá malá ešte aj do šerblíka.... zdienka tak ajtak možeš skúšiť "šetriť" plenuchy, dať malého v klbku nad šerblík, my používame misku na šlahanie z kauflandu za 59 korún alias čínsky nočník europsky na bráne 😀 http://www.branakdetem.cz/cinsky-nocnicek-evrop...

mneme
24. apr 2010

dievcata, ale ja tu bbh bambusku fakt chcem. to ma s tym poslete asi dokelu, co?

bambuska1
24. apr 2010

labutka, a dalsia otazka 🙂 Co mas so Slovanom? ;)

zdienka
24. apr 2010

izabelka,
kurniksopa, a dnes som bola v kauflande 😠
musim si ale nastudovat tu bezplienkovku predtym nie? ja som ho este neskusala davat. dako sa neviem odhodlat ci co. ako dlho trenujete? lebo maly ma teraz necele 4,5 mesiaca... uz som si vravela ze zacnem, lebo kedze v noci chce jest kazde dve hodky tak sa bojim ze zachvilu bude malo hocaka plienka ak nezacne menej papat 🙂

emjee
24. apr 2010

mneme nejako to vymyslime 😉

labutka
24. apr 2010

emjee, ale pre babu ja chcem kvetinkované a červené a tak... 😀 proste bude trea niečo dokúpiť. 😀

bambuska, HC Slovan to je život náš, kvoli nemu všetkého sa vzdáš.

dugyna
24. apr 2010

kocky vidim ze zacala mania..ja chcem asi flipku len ak by ju tu niekto odfozil ako vyzera ti vnutro..a uz len potom rozhodnut ci ruzovu alebo modr..co ak bude druhe chlapec?
tu farbu necham asi na mojho mm 😉
a potom lietam po vstekych strankach ze co este 😀

julia30
24. apr 2010

ty kokos nestiham as citat :(

etuska
24. apr 2010

Dugyna-ja mam zelenu BG Flipku-mam ju aj niekde odfotenu-tak pohladam a hodim potom link 😉

dugyna
24. apr 2010

etusk a ams ju aj znutra vie ako to tam vnutri vyzera 😉 super tesim sa

kokcy este by som chcela tu BL aio plienku myslim ze pop in sa vola..snad aj tam budu akcie

julia aj ja som mal co robit docitat

bambuska1
24. apr 2010

labutka, zebytvoj manzel hral za slovan?🙂

dugyna
24. apr 2010

bambuska to aj mna napadlo uz davnesjie 😉