Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
24. apr 2010

ja davam navrh - ak sa niekomu narodi chlapec, a mne dievca, mozme si vymenit vybavy. a nemusime nic kupovat. alebo , este lepsie, mozme si vymenit vybavy a este nieco dokupit. 😀

emjee
24. apr 2010

btw. ja uz nepotrebujem ziadnu plienku 😀 ale chceeem 😀

etuska
24. apr 2010

Emjee-podobne 😀

labutka
24. apr 2010

a nikto z mojej rodiny za Slovan nehrava.
ale
My sme Slovan a My sme tu doma.
BUduci rok si titul zoberieme tam, kde patri.

izabelkak
24. apr 2010

mneme určite nepošleme, ja chcem tie anavy hilco a tie tiež teraz nie sú, no ak by sa to dalo rozdeliť podľa dodacej lehoty bolo by to asi lepšie, šak nás je na BA 7 + emjee + neviem kto podla toho ako to emjee vykoumá🙂))
mne osobne z brány budú asi súriť len tie tričká na nosenie a tie sú tiež dodačka do 5 dní čo koniec koncov 5 dní nemusí byť, malá už má trochu potničky na hrudníčku tak by som ich rada mala, no šak čo, mne nestačí plienková mánia, nosiaca mánia je tiež veĺmi nákazlivá🙂)) akurát že dnes som si od mami vypočula že nie som normálna že nevezmem malej na chalupu kočík a stále ju vyvlačujem na sebe 😖

izabelkak
24. apr 2010

etuska dík za fotku, a to sa tá vkladačka akože len zasunie za tie chlopne? no ešteže som to videla.... si zlatá.... som myslela že sa to aspon ohne a zasunie, myslím inak zasunie tak na pevnejšie....

dugyna
24. apr 2010

etuska super diky 🙂

etuska
24. apr 2010

Izabelka-ano-zasunie sa to len pod tie chlopne,ale ta vlozka ma take 3 ohyby-podla toho sa da ohnut pre mensie ,ci vacsie mimi a ked celku plienku zapnes,tak to drzi pekne pokope-nemam sice odskusane na zivom babu zatial,len na babike 😀

dugyna
24. apr 2010

emjee ja tiez uz vlastne oleinyk asi nepotrebujem ak si citala tu moju vybavu a plus k tomu este 3 BL bamoboo XS/S
aôe protse neviem odolat

dugyna
24. apr 2010

etuska a neplava to tam nejako?a kolko vrsties ziskas tym prehnutim?

izabelkak
24. apr 2010

dugy ohýba sa to len koli nastaveniu velkosti vkladky lebo aj gatuše nastavuješ tak aby to sedelo, je to vlastne fakt ako PUL-ky, lebo napr. aj TB pulky majú vpredu tú kapsu....

etuska
24. apr 2010

Dugy-ak pozries lepsie na tu vlozku-tak su tam 2 ohyby.
Na "babike" to drzalo dobre 😀

dugyna
24. apr 2010

etuska uz vidim ja som teda slepa...
som myslela ze to prehnes na polku alebo tretiny a ziskas viacej savej vrtsvy...

iz TB je ktora znacka

a nemaju to aj tie jednovelkosten PUl od gro baby?

inak BL pulky to maju ale len vpredu

etuska
24. apr 2010

Dugy-tak ako pise Izabelka 😉 a ako som citala komentare na plienocku-tak pre vacsie babo,alebo na noc sa odporuca este jedna vlozka-nemame este odskusane,tak neviem posudit 😅

mneme
24. apr 2010

ano, flipky su vlastne take pulky, ale fajn sedia, nikdy sme nezazili nehodu. da sa do nich vlozit aj cosi ine, nejaky stvorec narovno napriklad. inak sa s tou plienockou dobre zije, ja ju davam hlavne na doma, kedze stvorce a vv pouzivam vylucne ako vkladacky

dnes sme necakane testovali ib v satke - myslela som, ze len vybehnem z auta a ideme hned na navstevu, tak som nedavala sirsiu plienocku. nakoniec sme sa zdrzali vonku asi 2 hodiny, krpata na mne a uplne bez havarie 😎

mneme
24. apr 2010

etuska, martina cika velmi vela, mam jednu stay dry a jednu organic vkladacku, na denne pouzivanie jej stacia. na noc su myslim vhodnejsie "specializovanejsie" plienky ako flipka 😉

tb - tots bots . aj tb pulky maju "to" len vpredu, dnes som ich tak na doma pouzila s bambusovym stvorcom a mam dalsiu flipku. konecne tie pulky vyuzijem, zatial mi tu len lezali.

etuska
24. apr 2010

ja este premyslam nad BG AIO-kedze aj tu v UK je na nich akcia 😅 -mate niektora????? 😕

etuska
24. apr 2010

Mneme-dik za tip 😉
Ja mam pre mimco na noc Little lamb bamboo-tak hadam bude OK

izabelkak
24. apr 2010

mneme ja myslím že pre dievča je IB na nosenie v pohode čo sa nehod týka, predsa chlapci majú iný dostrel🙂)) ale tak IB mi príde na sedenie škoda, je štíhla lepšie na batolenie, chodenie a pod.

kočky a nevedeli by ste porovnať PUL-ky thirsties a gro baby??? vraj tie thirsties sú štíhle PULky dosť chválené, tak váham potrebujem záložniaky alebo na nálože ak dám plienku narovno🙂)) a neviem sa rozhodnúť.....

labutka
24. apr 2010

emjee, nahodou nevies, kde su teraz bazarove inzeraty s plienkami? nejak ich nevidim... 😕

labutka
24. apr 2010

emje dik, no nielenze mam laktacnu demenciu, ale este som aj slepa...

etuska
24. apr 2010

mne sa pacia aj tieto:

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/6i4x/no...

len cakam ze bude na ne este nejaka akcia 😀

emjee
24. apr 2010

fuzzi bunz mam doma 🙂 su super, stihlucke a dobre saju, akurat ze mi zacali volako premokat 😅 ale kupovala som ich cez bazar, takze ktovie kolko toho maju za sebou 😀 pouzivam na ne vrchnaky kvoli tomu premokaniu, jaaaj a inak je na nich tusim pisane, ze prat na 40 alebo 30 neviem tak volako

emjee
24. apr 2010

nas letacik, ak ste niekto z okolia, dojdite kuknut
ostatne, dufam, ze nevadi mala pozvanka v ramci tyzdna plienok 😀

etuska
24. apr 2010

Emjee-dik 😉
heh-aj by som rada dosla,no ja to mam veeelmi daleko a este 2v1 😅
ale verim,ze sa prezentacia vydari a namotate dalsie maminky-nech nas je maniakov stale viac 😀

emjee
24. apr 2010

mneme tuto si chcela? http://www.branakdetem.cz/bambusova-plena-baby-... zatial je skladom

mneme
25. apr 2010

emjee, tu, este vcera vecer tam bolo, ze zbozi dostupne do 35 dnu 😕 takto je to ale lepsie 🙂

michaela80
25. apr 2010
zajaciq
25. apr 2010

ja tak skromne za mesiac pouzivania latkoviek - GB PULku mame tu pasikatu cervenu a na uplne male bejby nie.. ale uz sa splhame na 4 kila a na stvorec na rovno je to super. je znacne siroka medzi nozkami, hadam najsirsie co mame zo vsetkeho, malu to dost obmedzuje, proste balenie nasiroko 😀

a ja neviem, ze ci vam postacia len bambusove plienky na noc na novoska. ja som teraz dala flexitotku vypchatu bambusovym stvorcom, lebo hamburger aj swb schnu, no vydrzala v pohode, ale samotnu plienku len by som urcite nedawala, predsa len to si za noc cikne aj 3x 😅

a dnes v krasnu nedelu ma premieru mentolova itti bitti SIO velkost M. podotykam, ze mame 5 tyzdnov zajtra a Rory nema ani 4 kila a je jej dobraaaaaaa a vobec nie je zapnuta na doraz, tak nechapem, co za velkosti to su tie IB. som stastna,ze som kupila 4 Mka rovno 😵 😵 😵 a ze mame zrazu o 4 plienky naviac huraaaaa