Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

izabelkak
1. máj 2010

avila tie MaM sú v rozmere 80x80 tak neviem ako sa do nich balí novorodenec a menšie mimi, ja by som asi kúpila aj Kikko aj MaM, šak využiješ ich tak či tak, tie Kikko budú v DM myslím aj bavlnené len teraz neviem či aj tie s vyššou gramážou, ja mám inak MaM aj tie 40 x 40 a aj tie využívam a to dosť buď do nich balím bambus.štvorce od BL to froté nám jaksi moc nevoní, alebo tým dospávam štvorce keď sa to preloží získam až 6 sacích z takého malého čohosi a je to skladné..... ja však mám rada aj viacvrstvené, myslím že je dobré mať vo výbavičke z každého rožka troška a potom sa ľahko dokúpi.... na druhej strane mám pocit že každý mesiac preferujem niečo iné🙂))

ale tie bambus. Kikko musím mať, viem že menia tvar, ja ich chcem používať na rovno tak mi to až tak nevadí.... a tvrdé mám snáď všetky plienky.....

etuska
1. máj 2010

Monika-dik za upozornenie 😉

lenka138
2. máj 2010

dugy gumičky som našila. Musela som to len na takom menšom úseku, keďže sú také dlhé a prispôsobené na celé plienkovanie. Takže je to trochu lepšie, ale aj tak trochu odstávajú, ale plienku prekrývajú teraz celkom dobre 😉

zfidorka
2. máj 2010

ahojte,
na plienka.sk budu mat 2 tyzdne zlavu 10%...
smola ze ja som robila objednavku minuly tyzden ☹

dugyna
2. máj 2010

lenka tak super..asi si inch nasila tak ako som myslela ze len na cast tych bokov-noziciek tak dufam ze to pomoze
ja pockam kym sa malinka narodi a potom to tam nasijem 🙂

zfidorka dik za info to sa tesim..skoda ze si uz objedanala 😒

jaj kocky musim sa vam pochavlit..minule somstratla susedku a pdala rec na plineky..tam som jej povedala o latkovych a v PIA sa zastavila u nas pokukat tie co uz mame nakupene..myslim ze sa jej to celkom pozdavalo..a chystala sa na expo..takze labutka som jej povedala o vasom stanku nech sa zastavi ze jej urcite este aj vy poradi ze ake by mala skusit na cca 9mes synceka..tak sa tesim baby 😉 ze bude asi o 1 latkujucu mamicku viacej jupi

ludmilabb
2. máj 2010

baby v mojom pripade argument ze latkovky su lacnejsie ako jednorazovky neobstoji 😅 ani nejdem ratat ale urcite to bude okolo 500 euro a to este pouzivam aj Alany

lucinka83
2. máj 2010

ale ked budes mat druhe, uz dokupis len minimum, nieco na paradu🙂 ale vybavicku uz mas! 😉

ludmilabb
2. máj 2010

lucinka to si aj ja vravim aj ked teraz musim pre zmenu nejake predat kvoli ekzemu co ma mala (druhe tak skoro nemame v plane) klasicke stvorce preziju strasne dlhu dobu to je velke plus

lucinka83
2. máj 2010

to je pravda, ja mam v plane pouzit ich aj pre druhe, ak nam bude dopriate mat ho🙂)) preto som aj vyberala skor take farby, co sa hodia obom🙂 Tebe sa ake plienky osvedcili najviac? A naopak, ktore by si si uz nekupila?

emjee
2. máj 2010

ludmila ale kopec z nich predas a zvysok pouzijes pre dalsie, takze to nebude v konecnom dosledku az taka palka 😀

csikike
2. máj 2010

tak-tak, zide sa aj pre druhe, ja uz len dokupujem na paradu, lebo toho mam pozehnane, tiez rada skusam nove plienky, tak to robim tak, ze predam 2 a kupim 1 novu, takze ani MM nie je proti, jemu necham nech vyberie farbu 😀 aj teraz som sa nevedela rozhodnut medzi BG flip a levandula gro baby, tak vybral on 😀
teraz mam dilemu co s kocikom, teda ktory predat...mam rada oba

lucinka83
2. máj 2010

a ktoru nakoniec vybral? :D

csikike
2. máj 2010

levadulovu gro baby 😵

zfidorka
2. máj 2010

ja som tiez dala vybrat farbu GB mm, moj vybral oranzovu, aj ked mne sa pacila aj svetlomodra limitka s vtacikmi... 🙂

etuska
2. máj 2010

No ja teraz lutujem,ze som pri prvej dcerke nelatkovala-ale pred tymi 5-6 rokmi to bolo s vyberom u nas bieda-pamatam si akurat tak reklamy v Mama a ja na Poppolini a tie boli riadne drahe 😝 -takze kupujem latkovu vybavicku az teraz-no chceli by sme 3.deticky,tak hadam vyuzijeme 😅

Vcera som objednala PUL-ky Tots Bots a SWB -kuk albumcek.
Chcela som este tie vlniaky Disany-ale aj tak neboli v akcii(a cena je fajn) tak pockam a mozno este bude nejaka akcia,lebo sa mi nechce platit postovne len kvoli 1 veci 😅

etuska
2. máj 2010

Zfidorka-nehodis foto do albumceka? 😵

zfidorka
2. máj 2010

etus - plienky su este len na ceste 😵

etuska
2. máj 2010

aj moje-teda tie posledne 2 🙂

izabelkak
2. máj 2010

ja počítam že ma výbava víde max. tak ako jednorázovky, ak počítam že za 2 roky denne miniem priemerne 8 plienok, a kupujem plienky v akcii pampers 100 ks za 500 korún, tak to vychádza na 30 tis. teda ak som dobre počítala...

ja som objednala GB sunset stripe... velmi sa mi páčili tie kvetinky, no ale neviem keby sa tá biela pokakošila ako by to z toho šlo dole.... a tá bledomodrá sa aj mne veľmi páči.....

etuska
2. máj 2010

Izabelka-tusim Bambuska tu niekedy davno davala "financny rozpocet" a urcite latkovky vyjdu lacnejsie.Ja som dost kupovala z bazaru+nejake mam pozicane a este ked vezmem do uvahy ,ze my tu mame vodu zdarma-tak aj hadam co-to usetrim-nehovoriac o ekologickej stranke

izabelkak
2. máj 2010

popravde ta suma za jednorázovky ma dost prekvapila, za tie peniaze možeš mať exkluzívnu výbavu🙂)) ja nemám spočítané kolko som minula ale počítam tak okolo 15 tis., ale teraz zisťujem že mám plienok málo ak sme viac mimo domu, budem musieť ešte čo to dokúpiť... teraz mám na ceste 5 nohavičkových anavy, 1 GB, 1 PUL-ky thierstis dvojvelkostné a vlniaky BBH....

csikike
2. máj 2010

ja sa dopredu desim, teraz zaciatkom juna ideme na vikend prec a budem musiet kupit jednorazovky, lebo to nebudem mat kde skladovat 😢

lucinka83
2. máj 2010

Csikike, Tvoje deticky sa volaju presne tak, ako by som chcela, aby sa volali aj moje 🙂))) snad ten vikend a krasne zazitky z neho prekonaju nechut k hnuskam a zadocky to v pohode vydrzia!

avila
2. máj 2010

Izabelkak, dakujem za rady, kupim viacere, vsak uvidim. Nejake klasicke bavlnene uz mam aj zopar museliniek.

csikike
2. máj 2010

luci, dakujem 😵 , urcite bude fajn, ideme na konikovske stretko 😵

matja
2. máj 2010

csikike, veď práve preto by si si mala zobrať látkovky so sebou, urobiť prezentáciu a namotať ďalšie kobylky na látku 😀

avila
2. máj 2010

Mirrus, objednane. Normalne ze asi 4 hodiny vyberanim som stravila.

miruss
2. máj 2010

Avila díky. 🙂

csikike
2. máj 2010

matja, az nato, ze stretko bude s detickami co su vo veku tomiho a pre neho uz plienky dost dlho nepotrebujeme a ani vacsina jeho rovesnikov, ale rozmyslam, ze tu u nas by sa zisla daka prezentacia v MC, lebo nepoznam nikoho kto by vylucne latkoval, co je skoda

miruss
2. máj 2010

Csikike prezentáciu v Šali, ak budú mať nejaké mamičky môžem urobiť. MM chodieva do Šale pracovne.
Ja mám obchod ekoplienky.sk
Tuším si si u mňa dnes objednávala. 🙂