Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
6. máj 2010

ja som bola v soku, ked som videla bledozelenu bg - v reali je celkom pekna limetkova a na foto vyzera hnusne

gb vkladacky mi schnu cca. den, dlhsie ako vnutra z ib

izabelkak
6. máj 2010

jejda fakt, tak to si ma nepotešila🙂 tak snáď v aute by to šlo.... neviem inak ako chcem zvládnuť týždeň kdesi látkovať keď mám problém vytrepať sa na 2,5 dňa...
teraz mám velmi ekologicky pri sušiči zapnutý ohrievač🙂)) idem ho už radšej vypnúť ....

emjee
6. máj 2010

ako brana? ja to kukam kazdy den a dnes mi tam zrazu pri jednom tovare nabehla dostupnost 14 dni 😝 som nasr... 😅

dugyna
7. máj 2010

jej iz tak to aby som isla rovno kuknut do dmky 😉 a brana ako vyzera?

izabelkak
7. máj 2010

dugy stav je taký že tričká čo som si objednala a boli na webe dostupnosť do 5 dní bola po zadaní zrazu 10 dní, flaštička na medvídka je rovnako do 10 dní, takže zatial tak....

vladkaz1
7. máj 2010

baby po com su tie kikko stvorce v DM? prave sa tam chystam tak nech mam aspon predstavu 🙂

avila
7. máj 2010

Maminky, budem trosku off topic, ale kde inde najdem take baby friendly maminy 😉 Je pre babo vhodnejsia klasicka zavinovacka(perinka) alebo stvorcova? Mam dilemu...

crysmile
7. máj 2010

vladi ahoj, tak uz kupujes vybavicku? jeej.. na predoslej strane to bolo pisane - nebielené 7,45, farebné 8,55

avila
7. máj 2010

Crysmile, su aj vo Zv? Nahodou si nevidela?

vladkaz1
7. máj 2010

Crysmile ,tak troska ano ,mam nejake popoliny 4X aj vrchne gatky 2X to som dostala ,potom mam kapsy co som robila z askamitu ,ten askamit som strasne na to zvedava je to tak prijemny material som zvedava ci to bude dobre sat ,ale tak kupovala som ten material co siju plienky s toho tak s nad hej aj stvorce mam s toho pripravene a dnes by mi mali prist 3 kapsy tak sa vytesujem ... no pomalicky pokupujem ,ale priznam sa ze budem aj hnuskovat na zaciatku kym mi nepride prispevok na maleho a dokupim plne kompletnu latkovu vybavu 🙂

taanak
7. máj 2010

Avila, ja som malemu kupila perinku uzlik mazlik stvorcovu z biobavlny a je velmi prijemna, makkucka. A teraz nam sluzi ako prikryvka, lebo maslicka na zaviazenie perinky nie je k perinke prisita 😉

avila
7. máj 2010

Dakujem Taanak 😉

labutka
7. máj 2010

neuveritelne, po vyse mesiaci som sa vyhecovala na lanolinovanie vrchnakov, a trvalo to cele asi 5 minut. najdlhsie som cakala, kym zovrie voda. 😀

vladkaz1
7. máj 2010

Je labutka ahoj moja ,ako sa mate ? pozerala som ze veselo latkujete 🙂
Bola som v tej dm tie kikko som nezobrala odhovorila ma kamoska,ale zevraj sa lubia super scvrknut ...mate skusenost?
Dnes mi dosli 3 plienocky tak sa tesim uvidim co to bude za cudo judo 😀 hlavne nech dobre funguju

labutka
7. máj 2010

menim miesto a cas prezentacie

11.maja , utorok o 16.30 budeme na detskom ihrisku na Kuchajde pri fotbalovom stadione Inter pri Polus city center.
pls dajte mi vediet do IP, kdo pridete, lebo tu sa mi to moze stratit. dakujem.

bambuska1
7. máj 2010

vladkaz, a ake plienky ti prisli?

vladkaz1
7. máj 2010

bambuska1 nemaju nazov kupila som ich z mimibazaru ,ale su pekne ,uvidim ako budu aj sluzit ,su nove zabalene len tam neni znacka ... 😅

bambuska1
7. máj 2010

co mi MM dnes zahlasil?
vcera cital toto forum, a dnes sa rozpravame o jednej kamoske, ze pouziva pampersky. A on na to, ze ci ona nevie ze su to "hnusky"? 🙂 😀

labutka
7. máj 2010

vladka, dobre si potiahla, po tom poplachu pred mesiacom. 🙂
kikko farebne bambusove stvorce ja mam obdlzniky, najviac zobdlznikovatel oranzovy. ale lepsie sa s toho sklada novosklad. 🙂 l

bambuska1
7. máj 2010

no a dnes doobeda sme testovali jednorazovky vkladky od BG. Poslusne hlasim ze mi vydrzala az do obednajsieho spanku, ziadna nehoda nebola. Mala som ju vlozenu v pop in plienke,nie Flipke, lebo tu zatial nemam 🙂
Dalsi test bude na natahovacich lovikoch, len ich musim nalanolinovat.
Labutka, jas a tiez na to chystam dlho, a nie a nie sa odhodlat. Myslis ze to mozem pouzit prvy krat bez lanolinovania?Vlna ma prirodzenu schopnost neprespustat mokro, takze lanolinovat mozem neskor 🙂

vladkaz1
7. máj 2010

Labutka ano no uz dobojujeme tento tyzden ,velmi sa tesime 🙂 ,som zvedava ako budu fungovat tie stvorce z askamitu bambusoveho ,su uzasne jemne rozmyslam ze ak sa osvedcia tak nakupi z ceska matros a dam posit stvorce ....
mrzi ma ze nemozem prist na prezentaciu ...

labutka
7. máj 2010

bambus, ja som moje "nove" loviky este nelanolinovala, pouzivame ich uz asi 2 mesiace. ale pomaly treba aj na ne mysliet.

mima3
7. máj 2010

ahojte látkarky, ak by ste mali záujem predávam úplne nové, nepoužité plienky: 2 ks Hemp Hour Strap farba modrá coral, 2 ks zaväzovacie Disana a 1ks zaväzovacia Popoliny. za dobré ceny, ak máte záujem napíšte do IP. pekný deň

etuska
7. máj 2010

ahojte,
dnes mi dosla SWB -tak som z nej vytesena aka je makkucka 😅

kkaattkkaa
7. máj 2010

Kikko bambusove stvorce - no u nas dopadli jednym slovom hrozne. Spociatku som ich mala len pod hlavicku a prala na 40,prve dve-tri prania vyzerali vyborne, ale zozmolkateli, zrazili sa, su tvrde. Uz to vobec nie su plienky na ukazovanie. Pouzivam ich 2 mesiace. Takze ja neoporucam - mame farebne.

lenka138
7. máj 2010

labutka, tak to máš super, že si nemusela ešte lanolínovať, ja moje nové disany, nielen, že som ich nemohla použiť ako nové, oni mi totižto nefungujú ani po štvrtom nalanolínovaní a čakajú na piate a už sa mi vôbec nechce, lebo som z nich totálne znechutená ☹

sulky
7. máj 2010

baby,predavam natahovacie vlniaky loveybums, nepouzivane,neprane,uplne nove. Cislo M a L. Cena tak ako na brane.

labutka
7. máj 2010

katka, mne sice tiez trocha stvrdli, ale v principe ich mam rada. ja som ich dlho zehlila, takze boli aj na ukazovanie, a zehlenim aj zmakli. okrem toho ozehlene stvorce vseobecne vyyzeraju krajsie ako neozehlene.

inak tie ktore ste na facebooku, tak sup sem: http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?g...

labutka
7. máj 2010

sulky, laskavo neprovokuj! 😀 😀

sulky
7. máj 2010

labutka, ved ty take uz mas 🙂