Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
8. máj 2010

sulky, budes mat z bambusovych anavy plienok aj hilco vzory?

zitaje
8. máj 2010

Caute baby, zase vam sem vtrhnem, ak nevadi 😅 😀 chcem sa vas opytat, ci neva, ze sa babatku dotyka telicko pul-ky na bokoch, ked ma viacvrstvovu plienku alebo daju sa tie kraje nejako natiahnut? Ako to robite? Taky z toho mam divny pocit... vdaka za rady

labutka
9. máj 2010

zitaje preco by mali pulky na tele vadit? krpca som presne tak balila jak pises ty, teraz tiez niekedy dostane VV na tretiny a na to pul a nevidim ziadnu zlu reakciu.
pri novoskoch sa da poskladat aj VV na novosklad, to som tiez pouzivala, ale uz nam je to maleee...

avila
9. máj 2010

Dugyna, ja viem, v BS nam v poho dovolia. Ale kedze budem asi dost vyklepana este, tak latkovat zacneme az doma. Pojdem zajtra mrknut do DM. Flipku mam objednanu, ale len 1, ta by nam asi nestacila, ale ked je to dobra alternativa. A kde si tie vkladacky Bambuska objednala?

bihan
9. máj 2010

Babulky, nechystá sa tu nejaká objednávka z brány? Niečo by som chcela zobrať (za veľmi vysokú sumu 😀) a hodila by sa mi koníkovská zľava, príp. s nejakými vecami navyše by bola pošta zadarmo. Čakám ešte na mail z UK, ale ak sa neozvú, beriem z brány.

emjee
9. máj 2010

bihan pred tyzdnom aj nieco sa robilo 5 objednavok 😅 mozno by sa dala este niektora z nich navysit

bihan
9. máj 2010

Emjee, to som zachytila, že sa niečo objednávalo, ale mne to zase najbližšie 3m ešte nehorí 😀 Myslím, že do leta sa ešte niečo nazbiera, skôr mi ide o to, aby to bolo cez niekoho, kto už má zľavu, lebo tá je myslím až po 3. objednávke, nie?

emjee
9. máj 2010

to fakt? 😅

zajaciq
9. máj 2010

bihan zeby satku? 😀

julia30
9. máj 2010

ja dufam, ze nase uz v pondelok vypravia 🙂 lebo este sa tam caka na moje trafene jantarove nahrdelniky ;) a nejake drobnosti bab este ale ked mne islo hlavne o ten nahrdelnik 🙂

tak co uz 🙂

julia30
9. máj 2010

bihan no neviem mne napisali, ze zlavu nam zapocitaju v konecnej fakture takze, by s tym asi nemal byt problem alebo co ja viem uvidime ;) lebo ja objednavam prvy krat. na svoje meno 🙂

crysmile
9. máj 2010

no mne tam pise ze stale to pripravuju.. a neviem kolko to este bude trvat.. 😒
bihan co viem, tak minule dugy objednavala prvy krat a tiez jej dali zlavu.. takze sa nemusis bat, ze by si ju nedostala..

emjee
9. máj 2010

mne pisali v piatok maila, ze este nejake drobnosti pripravuju a ze ak by som nahodou chcela nieco zmenit, tak sa mam ozvat, tak som este navysila objednavku 😀 😀 😀

dugyna
10. máj 2010

Avila bambusovu kiko vkladacku som kupila na brane. Ale chcem este aj BL bambusove stvorce z plienky. Bihan do leta urcite budem nieco chciet🙂

bambuska1
10. máj 2010

avila, tie jednorazove vkladacky som objednala od sulky, ma inzeraty tu v bazari na MK. Zatial som objednala iba jeden balik, na skusku.

bambuska1
10. máj 2010

no ale najviac sa vytesujem z bambusovych BBH a hlavne z bambusovej vkladacky BBH 😀 . Nasla som jej totizto velmi dobre uplatnenie. Neuverite ako sa vyborne hodi do IB. Ako keby bola na to sita🙂 A konecne mi IB nepretekaju. Bolo to asi v tom, ze ta stay dry vrstva nesala tak dobre.

izabelkak
10. máj 2010

bambuska a v čom perieš? mne z IB vytieklo "len" v tedy ak malá ležala na boku, preto ich používam len na von ....

BBH bambus sú špica, ako bamboo extra s origoš. vkladačkou + bamboo hour vkladačkou je proti tomu slabšie, dnes bola mokrá jak sviňa, je fakt že dieťa každú noc nemočí tolko isto, ale tá origoš vkladačka v bamboo extra je slabučká....

ad BG - prvý dojem výborný, najma sa mi páči strihovo, na lozenie úplne ideálna, vkladky som mala len raz opraté tak som prebalovala tak o 1 - 1,5 hod. a len pri jednej z troch sa mi stalo že mi to pretieklo... ale tak raz oprané je velmi málo a tú tretiu vkladku mala malá tuším dlhšie, som nestíhala sledovať čas.... sme boli na klubovej výstave psov a naša mladšia pobrala všetko tak som skoro nevnímala realitu🙂

izabelkak
10. máj 2010

no asi som ešte stále mimo, tá skratka mala byť GB a nie BG.... šak GB mám nové🙂 a už sa mi páči aj vzor vyzerá to inak keď je plienočka oblečená....

bambuska1
10. máj 2010

iz, a BBH bambus si skusala uz aj na noc?

avila
10. máj 2010

Bambuska, diky🙂

dugyna
10. máj 2010

inka troska of topic novinka vsetky prikrmy sa maju dietatku zaclenovat do stravy medzi 4-6 mesiacom, postupne cize zelenivove, zeleninka+masko, ovocnomliecne, krupica..

etuska
10. máj 2010

Dugyna-zalezi od toho ci je babo kojene.A najprv je vraj dobre zacat so zeleninovymi-lebo ak si zvykne na sladke-tak potom mu tie ostatne chutit nebudu.

Infosky o zavadzani prikrmov su super rozpisane v tom Speciali "Mama a ja"

sulky
10. máj 2010

dugyna, etuska to presne vystihla. Ak je babo kojene,prikrmy az po skonceni 6.mesiaca. ak na sunare, moze skor.

mneme
10. máj 2010

dugy, ze ty si sa dala zmanipulovat doc. kostalovou z damskeho magazinu ? 😝

dugyna
10. máj 2010

etuska sulky..to je stare co je v tom casopise a aj to ze po 6 mesici, u plne dojcenych deti sa zaclenuju prikrmy vsetky medzi 4-6 mes. zivota a to v poradi: zeleninkove, zeleninkovo-masova(kuracie), ovocnomliecne, krupica...

dugyna
10. máj 2010

mneme to neni doc.kostalova je to z pediatrickeho kongrasu stanovisko medzinarodnych odbornikov..

bihan
10. máj 2010

Nedá sa mi nevyjadriť k offtopicu 🙂 Nevidím dôvod na také skoré zavádzanie príkrmov (4m) či už u dojčených alebo nedojčených detí (čo doktor, to názor) a moje prvé dieťa začínalo s príkrmami v 7m aj to s ovocnými a nemá problém so žiadnou zeleninou, mäso by som zavádzala raz-dvakrát týždenne od 8m.. skôr nie je dôvod.

etuska
10. máj 2010

Dugy-musim suhlasit s Bihan-teda najma u dojcenych deti sa fakt s tymi prikrmami ponahlat netreba.Ja som kojila dcerku do 9.mes.,prikrmy sme zacali davat od 6.mesiaca.

dugyna
10. máj 2010

baby sak v pohod ako myslite kolko ludi tolko chuti..ja som to myslela v dobrom..doteraz to bolo euska ako pises..ale proste sa to zmenilo..