Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

tea333
13. máj 2010

ahaaaaaaaaa 🙂 blahozelam, my nevystavovatelia nevzdelani 😀 😝

tea333
13. máj 2010

no ale k plienkam sa este dostavam, izabelka skusim gatuse pouzit tie co mam 🙂 uvidim ako to bude vyzerat 😀

izabelkak
13. máj 2010

tea šak máš troje flipky nie? tak to by malo stačiť a keď nie dokúpiš, len vieš neviem ako to je ak dáš do flipky tie origoš vkladky je to vlastne ako plienka na rovno, či Ti potom praženica nestečie na gaťuše.... ale tak máš tam toho celkom dosť a tie GB gate sú skoro hned suché keď sa operú....
ak budeš dávať novosklad tak to vrchnáky spravidla v pohode prežijú, záleží ako Ti bude mimi kakať, Iz dlho kakala každý druhý deň tak bolo toho viac, no ale to sme mi nelátkovali tak vlastne ani neviem v tomto presne poradiť....

tea333
13. máj 2010

izabelka len matne si dokazem predstavit tie situacie a sklady, poviem ti ked budem mat maleho 😀 😀
ale prat aj tak perieme dost casto 😉

izabelkak
13. máj 2010

ten novosklad si možeš na ušetrenie času predskladať, a prichystať aj s vkladačkou či separačkou, aj ked také malé mimi Ti neujde tak času habakuk, zato teraz prebalovať v takom veku ako je Iz je fakt vtipné, to mám problém aj s AIO nieto skladat si pri nej plienku...

tea333
13. máj 2010

Viem si predstavit ako unika 😀 😀
Mne staci ked idem psom utierat nohy 🙂

izabelkak
13. máj 2010

no je to dost nebezbečné na tom prebalováku veru....
dievčatá čo máte vačšie mimi stále prebalujete na prebalovacom stole??? alebo už radšej na niečom nižšom postel a pod.?

marusik
13. máj 2010

žienky, na ktorých stránkach si objednávate plienočky? skúšam to nejako pokombinovať, lebo to poštovné a balné sa mi zdá privysoké pri mojom nízkom počte plienok z každej stránky...

miruss
13. máj 2010

Marusik IP.

tynushqa
13. máj 2010

Ahojte baby,
potrebujem poradit, moja mala uz pomaly prechadza na nocnik, ale este potrebujeme plienky urcite na von a na spinkanie. Len my mame nohavickove plienky a to sa mi nechce davat na to este aj vrchne nohavicky a ked sme vonku tak musim hrozostrasne prebalovat a to by ste mali pocut ten plac ked sa chce hrat teraz som to riesila eko jednorazovkami. Prosim poradte mi nejake stihle AIO plienky ktore sa jednoducho a rychlo obliekaju, nemusia byt nejako extra save, hlavne nech su stihle a udrzia aj mensiu nehodu, do plienky uz nekakame. Viem ze stihle su IB tie sme aj mali, ale naj cez kraje pretekali.
Dakujem

emjee
13. máj 2010

tea som kuk tvoj album, pekne veci, hlavne ta vanicka ma zaujala 😀 ono to prislo do mody az ked my sme uz davno vanicku mali, ale hrozne sa mi lubi 🙂
este k tym vlozkam do podprdy ti chcem napisat, popoliny nepoznam, mala som aventove a teda nic moc a teraz mam konopno flisove od Ellas house a su uplne najsuper, straasne vela toho nasaju a neprepustaju ani na tricko ani na telo 😉 takze ak mas este nejake v plane odporucam tieto vyskusat

iz ja od zaciatku prebalujem na posteli - posuniem si ho do stredu manzelskej a sadnem si k nemu (nestojim, to by som davno dosla o krize)

marusik ja uz som objednavala snad zo vsetkych slovenskych 😀 prehanam, zo vsetkych nie, ale z 3 urcite 😀

izabelkak
13. máj 2010

tynushqa a mali ste správnu velkosti IB, vtedy zvyknú pretekať ak sú vačšie alebo slabo utiahnuté....

ak nepotrebuješ extra savé, taký normál ja myslím že gro aby sú také štíhle, mne prišli tvarom ako jednorázovky.... sú na sucháče tak to aj rýchlo zapneš.....

hmm a viac asi neporadím čo sa štíhlych AIO týka... isto sú štíhle medzi nohami kapsy - viacvelkostné a AIO od SWB čo sa zapínajú na bokoch na patentky tiež sa to isto dá fajn zapnúť aj v stoji, len neviem ako je to so savostou, kapsu vypcháš sama a to AIO neviem, nech napíše niekto kto ich má.... ale medzi nožkami budú podla mna úzke, oni také robia aj nohavičky...
akurát econappy viacvelkostná kapsa mi od nich príde široká medzi nohami podla foto....

izabelkak
13. máj 2010

v tej prvej vete mali byť otázniky🙂))

emjee ja mám na prebalováku teda presnejšie kuchynskom stole z ikea, telepskopické nohy takže výšku nastavím ako potrebujem, chrbát ma teda nebolí, len teda dá výška je raz taká ako postel minimálne aj viac.... no budem to muset dajako poriešiť lebo malá už moc neobleží a nemožem jej zase dat dorúk hoc čo aby poležala....

izabelkak
13. máj 2010

tynushqa alebo ma napadla ešte lacnejšia varianta, dať do vrchnákov len plienku narovno, napríklad viavrtvenú alebo kikko bambusovú štvorec zložený na dvanástiny - to vlastne zapneš len vrchnáky...

emjee
13. máj 2010

iz no ja obcas aj nahanam m. s holym zadkom po celej posteli 😀 pripadne ho musim furt pretacat na chrbat - ja prebalovanie v stoji ako niektore nezvladam 😀 ale zabera dat mu podrzat krabicku s papierikmi na ritku, teraz najnovsie vynural nejaku staru penazenku tak s nou sa obstojne pohra

izabelkak
13. máj 2010

emjee a neocikal Ti už tú postel? ako dá sa to vyriešiť šerblíkom po rozbalení.... mne už vlastne Iz dlho necikala na prebalovák zato do ohrádky kde ju nechávam vetrať po kakoši a umývačke dosť často....

si objednávala aj Ty to tričko na nosenie? mne sa ten matroš veľmi páči, akurát tá velkost 74/80 je nám tak akurát a pruší to len do šírky nie dlžky🙂

emjee
13. máj 2010

ocikal raz - ked sme prisli z porodnice 😀 oznackoval si teritorium 😀 ale som si to vsimla az po prebaleni, on totiz cikal volajako za hlavu 😀 teraz davam pozor kde mu ide pipik, aby to neschytala postel ale plienka a davam pod neho prebalovaciu podlozku, resp. teraz taku pogumovanu plachticku

ja som objednavala moira tricko 90tku a vlneno-hodvabne body velkost 86/92, lebo teraz nosime bodynka 74/80 a mnohe uz su kratke na latkovku

labutka
13. máj 2010

tynuska, ja mam AIO swadlebees, a je fajn. je este aj kapsova, tak sa da dovypchat . je len o malinko sirsia nez IB. da sa objednat cez latkovky.sk , olina ich nahodi dufam v priebehu zajtra.
gro baby nasaju o nieco menej nez SWB, lenze ten suchy zips (ktory sa mi zozaciatku fakt pacil), sa zachytava kade tade, tak je treba,nech je dieta chvilu v klude, kym sa plienka zapne. 🙂

tea, nechcem ta sklamat, ale tie vlozky do pordpdy popoliny, ak su to tie, co maju taky "kockovany" vzor, tak tie ma skrabali. 😖 ja mam Baby lucy, tie su flanelove, zvonku PUL, tvarovane na prso, a su fajn. nevidno ich cez tricko. akurat nemaju stay - dry vrstvu. 😖

katja78
13. máj 2010

Labuťka - aj ja mám popoliny "kockaté". Mňa neškrabali, len občas nestíhali môj down reflex 😅

Jaaaaj, som zabudla, že nepíšem ku nám.
Tak ahojte látkujúce dievčatá, už dlho si vás čítam, najskôr to bola pre mňa japončina, ale už sa chytám, látkujeme asi 2. týždeň, lebo malej sa nejako často začala zaparovať riťa v jednorázovkách (ako sa oteplilo tuším).

vladkaz1
13. máj 2010

baby ta vkladacia plienka do kapsoviek ma zaujima ,mate niekto?????http://www.latkovky.sk/produkt-detail/vkladacia...

labutka
13. máj 2010

vladi, ja ju mam, spolu s MMT kapsou.

marusik
13. máj 2010

ktoréže to BL bambusky farebné boli lepšie? pistácia? alebo je to jedno?

matja
13. máj 2010

marusik, baby tu spomínali rozdiely v mäkkosti pri nejakých farbách, ja mám 4 rôzne farby, aj pistáciovú, a všetky sa mi zdajú rovnako mäkké/tvrdé.

marusik
13. máj 2010

tak to teda pomiešam, vďaka matja 🙂

emjee
13. máj 2010

mne sa ruzove zdaju take trochu tvrdsie, modra, pistaciova aj smotanova su makke

zdienka
14. máj 2010

mamky z trencina, neviete v ktorej lekarni sa teraz da kupit lanolin? vdak.

miruss
14. máj 2010

Tynuska dobrá je SW kapsová, tá sa zapína na boku, ale treba ju dovypchať. Mám ich skladom na ekoplienky.sk
Mne vyhovuje aj Gro baby.

mneme
14. máj 2010

podla mna aj bum geniusky su dost stihle a ok na chodiace babo

vladkaz1
14. máj 2010

Labutka ide mi o to ako saje? Musim k tomu este nieco dovypchat ?

avila
14. máj 2010

Kym mi doslo, co tym pani mysli...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8544208&tab=0