• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
no dufam ze to manzel zvladne poprat kedze mna uz asi z toho vezenia nepustia do porodu.....
14. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, viete mi prosím poradiť, ktoré plienky sú najlepšie z tých nie moc drahých. a tiež, či sa dajú kúpiť v nejakom výhodnom sete. môžete mi písať aj do IP. ďakujem.
14. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miruss balik som si dnes prevzala, uz som aj ponurala :grinning: :grinning: :grinning: idem pustit pracku :grinning: juj nech uz su suche :grinning:
14. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miruss balik som si dnes prevzala, uz som aj ponurala :grinning: :grinning: :grinning: idem pustit pracku :grinning: juj nech uz su suche :grinning:

dakujem :wink:
14. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Och som rada, že balík prišiel ok. :slight_smile:
14. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne nic nedoslo :(
14. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Julia aj Tebe som posielala, ale keď pre poštu je to od nás do Trenčína strašne ďaleko. :confounded:
14. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak toto je to :slight_smile:
14. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa napr. vkladačky do IB vobec nezbehli, aj som čítala predtým že viacerým áno, ale mne nie a mám ich už opraté XY krát :confused:

my sme dnes na noc testovali novú bambus. anavy, bola raz opratá s tým že látky sú pred šitím predprané takže 2x, a v pohode od 7 do 4 rána to som radšej prebalila lebo už bola mokrejšia aj z vonku, na to že bola opratá len raz super, nepovažujem ich za nočné plienky ale evidentne sa dajú v čase núdze použiť, u úplného mimi si myslím že úplne v pohode aj na noc..... a sú makkučké ako ovečka....

som tak nejako zistila že máme vela plienok aj vrchnákov tak asi dlho nebudem nič kupovať, chcela by som akurát tie jednovelkostné vlniaky od anavy a nejaké longies neviem sa rozhodnút či anavy alebo BI...
15. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha takže moja nakupovacia mánia nebude končiť pri vlniakoch, práve som sa dočítala že anavy už čoskoro začne šiť tie nočné plienočky, budú vyššieho sedu a prisposobené aj pre deti čo spia na bruchu... :wink:
15. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iz :grinning:
15. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak to tričko z moiry nemali na e-shope ani keď som tam šla ja, no henushka tam volala a na obchode ho mali a to nie len jeden kus, majú to zvláštne, ale na obchode zase bolo dost vecí čo na e-shope nie a naopak....

ja som sa úplne zamilovala do toho matrošu vlna/hodváb isto si už žiadne technické tričko nekúpim zo syntetiky....
15. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera som kupila jedne balik tych bambusovych farbnych :wink: dala som tam jokera a este som pouzila aj 15% zlavu na cely nakup..som kupovala aj ine veci..take su jemnunke..uvidime ake budu by sme potom dokupili este :wink:
15. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katja, mali by byt rovnake :wink:
15. máj 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trencianska brana bude expedovana v pondelok :slight_smile:)) jeeeeeeeeeeeeeej
15. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julia co je s dahliou??
15. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dugyna nic dnes pisala na ze nevie co poobede aky program, ale kedze je vacsinou s 2ma detmi sama tak asi trocha nestihacky :slight_smile:
15. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a dostali ste zlavu z brany, ano?
15. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj lebo uz co som ju tak dlho tu nevidela tak preto..tak ju pozdrav

emjjee hej bola zlava :slight_smile:
15. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no mne potvrdili ze nam daju zlavu, ale este nam to nevyexpedovali, vraj bude na konci odratana ta zlava..
15. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cize zatial mame tovar z brany len mi z pretrzalky?
kukam ze istatnym len expeduju...
inak ta BBH bambusova..juj sa z nej vytesuje supis...perfektna :wink:
a ta sol na skrvny tize super
15. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, cakalo sa dlho na moj jojobovy olej a bkm teplacky a potom ked som pisala ci nemaju ten olej inej znacky, tak zistili ze maju aj iny a napisali mi ze maju iny a ten bol zhodou okolnosti predsa ten co som si objednala.. riadny brodel :rolling_eyes:
a bkm teplacky maju prist kazdu chvilu, uvidime co tym mysleli..
a chceli sme aj tasku envirosax velku, ale maju len sialene farby..
15. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlavne ze pisali ze dostuponost teplakov je do 7 dni :angry:
a bola som v BB v DMke a ani netusili o nejakych latkovych plienkach, blee
15. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj kocky to su teda ckacky :frowning2:
ludmila ja som sa pytala u nas v DM asi 3krat po sebe kukali na mna ako na debial..potom mi iz napisala ze v ktorej dmke ich maju..ale kym som sa tam isla..tak uz mali aj u nas..
takze casom budu mat aj u vas..
15. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uf uf mne o zlave nenapisali ani slovo, ale ked mailova komunikacia s nimi je na brutal dlhe lakte tusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emjee a na ktory email im pises mne vzdy na druhy treti den odpisali
15. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emje aj nam zaratali zlavu celkom schopne to spravilo na tak velkej objednavke.

no mne napisali o zlave az na 3ti mail mi odpovedali :D asi prvy a posledny krat som cez nich objednavala ;( musime si najst iny cesky dobry obchod, lebo zevraj je viacero dobrych ceskych latkacovych obchodov nie len brana. No a nakoniec sa najviac cakalo na moje bundles vkladky do merino kridiel, ktore som vyberala tak aby boli na sklade a nakoniec neboli :( tak aj tak mi dali ine farby len aby to uz expedovali, podla mna v stredu to tu bude jak na koni to bude palka jak hovado :D
15. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa na bránu sťažovať nemožem, je fakt že nejaký čakačky mi predlžili, resp. zo skladom bola čakačka, ale ak som chcela balík urýchlit a tovar vypustit - nahradit, nebol problem, v tejto dodávke nakoniec boli a j obrúsky pre barbyes zmanagovali to tak aby to šlo naraz.... a čo sa týka iných obchodov, isto je v ČR velmi vela dobrý obchodov, len neviem či by som tam kúpila takú širokú škálu výrobkov, ak mi nejde čisto len o plienky...... mne brána vyhovuje a keby bol taký obchod BA tak snáď zbankrotujem :grinning:
15. máj 2010 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mi aj napadlo, ze ci ich nevyzvat na expanziu do BA :grinning:

dugy objednavky@...
15. máj 2010 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok