Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

michaela80
14. máj 2010

no dufam ze to manzel zvladne poprat kedze mna uz asi z toho vezenia nepustia do porodu.....

veronikahel
14. máj 2010

ahojte, viete mi prosím poradiť, ktoré plienky sú najlepšie z tých nie moc drahých. a tiež, či sa dajú kúpiť v nejakom výhodnom sete. môžete mi písať aj do IP. ďakujem.

och
14. máj 2010

miruss balik som si dnes prevzala, uz som aj ponurala 😀 😀 😀 idem pustit pracku 😀 juj nech uz su suche 😀

och
14. máj 2010

miruss balik som si dnes prevzala, uz som aj ponurala 😀 😀 😀 idem pustit pracku 😀 juj nech uz su suche 😀

dakujem 😉

miruss
14. máj 2010

Och som rada, že balík prišiel ok. 🙂

julia30
14. máj 2010

mne nic nedoslo :(

miruss
14. máj 2010

Julia aj Tebe som posielala, ale keď pre poštu je to od nás do Trenčína strašne ďaleko. 😖

julia30
14. máj 2010

sak toto je to 🙂

izabelkak
15. máj 2010

mne sa napr. vkladačky do IB vobec nezbehli, aj som čítala predtým že viacerým áno, ale mne nie a mám ich už opraté XY krát 😕

my sme dnes na noc testovali novú bambus. anavy, bola raz opratá s tým že látky sú pred šitím predprané takže 2x, a v pohode od 7 do 4 rána to som radšej prebalila lebo už bola mokrejšia aj z vonku, na to že bola opratá len raz super, nepovažujem ich za nočné plienky ale evidentne sa dajú v čase núdze použiť, u úplného mimi si myslím že úplne v pohode aj na noc..... a sú makkučké ako ovečka....

som tak nejako zistila že máme vela plienok aj vrchnákov tak asi dlho nebudem nič kupovať, chcela by som akurát tie jednovelkostné vlniaky od anavy a nejaké longies neviem sa rozhodnút či anavy alebo BI...

izabelkak
15. máj 2010

aha takže moja nakupovacia mánia nebude končiť pri vlniakoch, práve som sa dočítala že anavy už čoskoro začne šiť tie nočné plienočky, budú vyššieho sedu a prisposobené aj pre deti čo spia na bruchu... 😉

emjee
15. máj 2010

iz 😀

izabelkak
15. máj 2010

inak to tričko z moiry nemali na e-shope ani keď som tam šla ja, no henushka tam volala a na obchode ho mali a to nie len jeden kus, majú to zvláštne, ale na obchode zase bolo dost vecí čo na e-shope nie a naopak....

ja som sa úplne zamilovala do toho matrošu vlna/hodváb isto si už žiadne technické tričko nekúpim zo syntetiky....

katja78
15. máj 2010
dugyna
15. máj 2010

vcera som kupila jedne balik tych bambusovych farbnych 😉 dala som tam jokera a este som pouzila aj 15% zlavu na cely nakup..som kupovala aj ine veci..take su jemnunke..uvidime ake budu by sme potom dokupili este 😉

mneme
15. máj 2010

katja, mali by byt rovnake 😉

julia30
15. máj 2010

trencianska brana bude expedovana v pondelok 🙂)) jeeeeeeeeeeeeeej

dugyna
15. máj 2010

julia co je s dahliou??

julia30
15. máj 2010

dugyna nic dnes pisala na ze nevie co poobede aky program, ale kedze je vacsinou s 2ma detmi sama tak asi trocha nestihacky 🙂

emjee
15. máj 2010

baby a dostali ste zlavu z brany, ano?

dugyna
15. máj 2010

jaj lebo uz co som ju tak dlho tu nevidela tak preto..tak ju pozdrav

emjjee hej bola zlava 🙂

crysmile
15. máj 2010

ahojte, no mne potvrdili ze nam daju zlavu, ale este nam to nevyexpedovali, vraj bude na konci odratana ta zlava..

dugyna
15. máj 2010

cize zatial mame tovar z brany len mi z pretrzalky?
kukam ze istatnym len expeduju...
inak ta BBH bambusova..juj sa z nej vytesuje supis...perfektna 😉
a ta sol na skrvny tize super

crysmile
15. máj 2010

no, cakalo sa dlho na moj jojobovy olej a bkm teplacky a potom ked som pisala ci nemaju ten olej inej znacky, tak zistili ze maju aj iny a napisali mi ze maju iny a ten bol zhodou okolnosti predsa ten co som si objednala.. riadny brodel 🙄
a bkm teplacky maju prist kazdu chvilu, uvidime co tym mysleli..
a chceli sme aj tasku envirosax velku, ale maju len sialene farby..

ludmilabb
15. máj 2010

hlavne ze pisali ze dostuponost teplakov je do 7 dni 😠
a bola som v BB v DMke a ani netusili o nejakych latkovych plienkach, blee

dugyna
15. máj 2010

juj kocky to su teda ckacky ☹
ludmila ja som sa pytala u nas v DM asi 3krat po sebe kukali na mna ako na debial..potom mi iz napisala ze v ktorej dmke ich maju..ale kym som sa tam isla..tak uz mali aj u nas..
takze casom budu mat aj u vas..

emjee
15. máj 2010

uf uf mne o zlave nenapisali ani slovo, ale ked mailova komunikacia s nimi je na brutal dlhe lakte tusim 😝

dugyna
15. máj 2010

emjee a na ktory email im pises mne vzdy na druhy treti den odpisali

julia30
15. máj 2010

emje aj nam zaratali zlavu celkom schopne to spravilo na tak velkej objednavke.

no mne napisali o zlave az na 3ti mail mi odpovedali :D asi prvy a posledny krat som cez nich objednavala ;( musime si najst iny cesky dobry obchod, lebo zevraj je viacero dobrych ceskych latkacovych obchodov nie len brana. No a nakoniec sa najviac cakalo na moje bundles vkladky do merino kridiel, ktore som vyberala tak aby boli na sklade a nakoniec neboli :( tak aj tak mi dali ine farby len aby to uz expedovali, podla mna v stredu to tu bude jak na koni to bude palka jak hovado :D

izabelkak
15. máj 2010

ja sa na bránu sťažovať nemožem, je fakt že nejaký čakačky mi predlžili, resp. zo skladom bola čakačka, ale ak som chcela balík urýchlit a tovar vypustit - nahradit, nebol problem, v tejto dodávke nakoniec boli a j obrúsky pre barbyes zmanagovali to tak aby to šlo naraz.... a čo sa týka iných obchodov, isto je v ČR velmi vela dobrý obchodov, len neviem či by som tam kúpila takú širokú škálu výrobkov, ak mi nejde čisto len o plienky...... mne brána vyhovuje a keby bol taký obchod BA tak snáď zbankrotujem 😀

emjee
15. máj 2010

uz mi aj napadlo, ze ci ich nevyzvat na expanziu do BA 😀

dugy objednavky@...