Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

pipera
17. máj 2010

skoda ze pretekaju,lebo su bnadherne. pozerala som aj na gro baby, teraz mam na ceste domov spolu s novou tb aj jedny vrchne nohavicky tejto znacky, len ta cena je vyssia ako pri itti bitti a uz mam v plienkach cely majetok :P

julia30
17. máj 2010

mneeeeeeeeee dosiel balik od mirussss 🙂 dakovali 🙂)

brana na ceste uz vypravena ocakavam ju v stredu najneskor vo stvrtok uz sa teeeeeeeeeeesim ;)

miruss
17. máj 2010

Len zasa je výhoda, že GB sú jednoveľkostné.

Julia tak už Vás pošta našla, som rada. 🙂

julia30
17. máj 2010

och ja davam do prania aj kusok octu do plachacej nadobky, a do bubna jeden dva orechy pracie som zacala davat a tazka pohodcika ;) aj stvrdnute zmaklo 🙂

pipera
17. máj 2010

miruss: fakt. no pacia sa mi dve tie gro, tak pouvazujem ktore :D

emjee
17. máj 2010

to ja asi budem posledna s tou branou? 😝 uz aj janockina skupinka ma objednavku na ceste 😉

crysmile
17. máj 2010

emjee, nie, asi my budeme posledni 🙄

emjee
17. máj 2010

ja tam idem zajtra volat, ze co sa deje 😅

crysmile
17. máj 2010

emjee, teraz som si citala cesku diskusiu a vraj su tam zaplavy, ze jedna babenka cakala tiez balik s PPL a ze kvoli zaplavam nesli..

mneme
17. máj 2010

jeej, a to nam janocka ani echo nedala. asi nas chce prekvapit 😀

och, mne na stvrdnute plienky okrem octu pomaha po vysuseni suchat. vsetko pekne zmakne 😉

inak, mne uz sa tiez stalo, ze ib 2x trosku pretiekli ☹

rosienka
17. máj 2010

ako vlastne funguju tie hromadne, pripadne zlavnene objednavky? 😲

mneme
17. máj 2010

rosienka, ak sa pytas na branu, myslim, ze treba upozornit na konika a daju 5% zlavu. pri objednavkach nad 4tis. sa na SK neplati postovne

emjee
17. máj 2010

crys ale nas balik este nie je komplet hotovy 😝 a vas?

bambuska1
17. máj 2010

ilijanka, ja ma nove 3 nocne plienky z MK, a su uuuplne uuzasne. Kazda je niecim specificka.

1. https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/jqov/ba...
je super jemnucka, makka, velmi sava, obsahuje 2 vkladacky, daju sa pouzit ako vkladky do kapsoviek,a lebo IB,..

2. https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/8mgz/no...
tak toto je bomba, nohavickova plienka ktora sa da rozlozit do tvaru stvoca, preto rychle schne. snad za jeden dem mi uschla. nevyhodou je, zeje trosku objemnejsia, alena noc to vobec nevadi. tiez jemnucka, sava

3. BBH magic, AIO. prve AIO plienky ktore sa daju pouzit aj na noc. Vnutorna vrstva je velmi sava, dokonca obsahuje este bambusovu vkladacku, tiez sa da vyuzit aj do inych plienok. A babo je v suchu celu noc. Musela som rano strcit ruku do kapsy, aby som zistila ci je plienka mokra.

Vrelo odporucam🙂

rosienka
17. máj 2010

mneme- diky 😉

ilijanka
18. máj 2010

bambuska dík za super tipy😉

crysmile
18. máj 2010

emjee este cakame na jednu vec..

emjee
18. máj 2010

zvoni to a neberu 😝 jaaaaaj

emjee
18. máj 2010

uz som sa dovolala 😀 vyhodila som z objednavky to moirove tricko, pre ktore mi objednavka visela (vraj vyrobca ma problemy), zajtra nam to expeduju 🙂 juhuuu 😀

crysmile
18. máj 2010

vidis emjee, tak nakoniec to budete mat skor

julia30
18. máj 2010

jj aj ja som menila len nech to uz poslu 🙂 a uz je to na ceste len dufam, ze pre povodne to nebud ohrozene ;( lebo vcera som isla po dialnici medzi nemsovou a TN a nevyzeralo to dobre ;( tak siroky Vah co tu byvam som este nevidela :(

emjee
18. máj 2010

julia nestras s povodnami, mame to tu kazdy rok 😖 😝

crys a co vam chyba?

julia30
18. máj 2010

no mne sa to uz vcera nepacilo pred trencinom a za trencinom teda pri hornej strede uz je zle nedobre ;( nejake rezerne nieco uz pretekaju ci bezpecnostne ;) je to na prd proste .

sulky
18. máj 2010

izabelka, pls vyskusaj BBH vlniaky na noc, a daj vediet ci si spokojna. Neviem sa rozhodnut medzi BBH, disana alebo loviky natahovacie 🙂

crysmile
18. máj 2010

emjee - BKM teplacky dva kusy..
no povodne.. vsade je kopa vody a ja to nemam rada.. uz aby bolo pekne, nech to vsetko zmizne..

sulky
18. máj 2010

Kde ste dnes vsetky? Uz 5 hodin ziaden koment? 😕

emjee
18. máj 2010

ja periem 😀

prosim vas ako sa pouziva ten miofresh ked by som brala plienky so sebou kde nie je pracka?

ludmilabb
18. máj 2010

boze ja sa uz tych teplakov neviem dockat 😝

julia30
18. máj 2010

ja si pripravujem prednasku pre materske centrum srdiecko o projektovom manazmente 🙂

ludmilabb
18. máj 2010

julia 😉