Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
18. máj 2010

Emjee aj ja periem. 🙂

ewulalia
18. máj 2010

xixi... ja som uz doprala... 😀 dnes prisiel balik od miruss 😅 --> ... dakujeme... 😵
tak uz cakame kedy uschne... aby sme mohli "nainstalovat" nase novinky vo vybave 😀

miruss
18. máj 2010

Tak aj teba si už pošta našla, super. 🙂

miruss
18. máj 2010

Lena aby nám prialo počasie na sušenie, keď hromadne perieme. 🙂

julia30
18. máj 2010

pocasie az v sobotu zapraje na susenie 🙂 tak to bude vsetky plienky von nech sa prefuknu 🙂

miruss
18. máj 2010

Tak tak Julia. Ale dnes je ešte len utorok, do soboty buem ešte určite prať. Aj keď Zuzka sa už začína slušne pýtať na nočník. 🙂

henushka
18. máj 2010

vsak to, susenie 😨 tak som sa tesila, ze uz budem len vonku susit a houby ☹

sulky
18. máj 2010

emjee, baby to namacali na noc do mio freshu

taanak
18. máj 2010

a namiesto mio freshu mozete vyskusat aj toto: http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/pot... 😉

julia30
18. máj 2010

no my sme ucinili rozhodnutie a ideme kupovat susicku, lebo za zimu pri suseni a vsetkom prekurovani tu aby tu nebolo vlhko sme mali nedoplatok 7000tis a to neratam toto obdobie ze vonku uz je ako tak a nemusi sa uz kurit ale my musime, lebo nemame kde susit a hnusky cez den nedavam 🙂 takze smola musime kurit tak bude susicka a bude klud. A v lete bude oddychovat 🙂 alebo sa tam budu veci len dosusovat ak bude treba ;)

lebo toto ma dostava do vyvrtky dva susiaky plne a ide ma z toho trafit :(

julia30
18. máj 2010

taanak to si mala pred mesiacom ukazat :( lebo uz mam mio doma kupeny :(

emjee
18. máj 2010

julia tiez uz rozmyslam nad susickou, lebo periem kazde 2 dni (plienky kazdy 3.) a nie je to kde vesat 😝

julia30
19. máj 2010

sak to my uz mame aj vybranu 🙂

karaa
19. máj 2010

miruss, vcera dosiel balik uz aj mne. dakujeme 🙂

julia, ja v susicke susim na nizkom stupni len stvorce. pri tych nohavickovych je pri niektorych preskrtnuty znak susenia a pri niektorych nie, tak to nechcem domotat a nechce sa mi kazde pozerat, takze tie do susicky nedavam a hned z pracky idu na susiak. a AIO a kapsove zacneme pouzivat az buduci tyzden takze tie som zatial so susickou neriesila ale na stranke u miruss sa pise, ze sa moze na nizkom stupni... no neviem co je lepsie... ci to dat do susicky alebo nie... poradte
a co sa tyka tych stvorcov, ked to susim na nizkom stupni tak ci tak to musim na chvilu este dat na susiak

pipera
19. máj 2010

julia: my mame susicku a je to super vec :D,ale plienky do nej nedavam. sice na TB babuskacha bavlnenych je pisane, ze sa daju susit v susicke a flexibots nie,ale nedavam tam ziadne. citala som,zevraj susenie plienok v susicke znizuje ich dobu pouzivania. ale neviem posudit, co tam susime pradlo tak je super makke, nemozem povedat zaby stracalo na kvalite. ale kazdopadne je rozdie hladsat miesto na susenie plienok a hladat miesto na susenie kazdeho. navyse nas je 5 /2+3deti/ a to perieme kazdy den jendu pracku a v sobotu 2 pracky :( navyse po suseni v susicke pradlo je dobre vydezinfikovane /viac ako pri zehleni/ a ked s anaucis co s cim susit aj zehlit budes asi 1/10 s pradla :D

julia30
19. máj 2010

principialne tam neopojdu AIO, PUL a vlniaky vsetko ostatne tam pojde na nizky stupebn 🙂

crysmile
19. máj 2010

no baby, hadam sa tej brany buduci tyzden dozijeme, mi pisali ze teplacky maju ku nim v piatok dorazit 🙂

pipera
19. máj 2010

julia: na skusku som do susicky hodila TB bamusku. susila som na stupen ze do skrini :D a je super vysusena a hlavne tak makkucka :D

kpn
19. máj 2010

nehnevajte sa, ze sa vam vsuvam do temy, ale rozpredavam gro baby shell set plienocky ak by ste mali zaujem

viac info v ip prip https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/x526/pr...

julia30
19. máj 2010

toto nie je ani mozne nas balik z brany sa este vobec nepohol z centraly :(

julia30
19. máj 2010

pipera ja zatial len teoretizujem a AIO mam len 1ks 🙂 takze ten kludne ususim vonku 🙂)) a pulky len v rukach jedine z GB setu ked su velmi smradlave uz alebo zakadene hodim do pracky na 40tku 🙂 lebo viac im netreba a suche su za par chvil takze to je v klidku 🙂 ked budem mat prax so susickou tak vam dam vediet ;)))

rosienka
19. máj 2010

ja sa tiez chystam väcsinu plienok susit v susicke, snad nic neznicim 🙂 ale vrchniaky a vlniaky tam urcite strkat nebudem

lenka138
19. máj 2010

dnes mi prišiel balíček z plienka.sk, objednávala som si vrchné nohavičky a šupla som do objednávky aj jednu velour vo farbe golden kid a som z tej plienky totálne unesená. Taká krásne jemná a mäkkučká. Máte s týmito plienkami skúsenosti? Zostanú také jemné aj po niekoľkých praniach.

zfidorka
19. máj 2010

lenka - ja som kupila velour-ky biele uz pouzivane a boli podla mna dost tvrde, som bola trochu ☹, ale ked som ich vyprala, tak boli maksie a po posuchani su uplne v pohodicke - aj ked urcite nie take ako nove 🙂 takze to asi zavisi od tvrdosti vody, mi z toho vyslo ze my mame makku vodu...

sulky
19. máj 2010

lenka, ja mam biele velurky a su dost tvrde ☹

zfidorka
19. máj 2010

a prala som v lovele prasku, ocot ani nic na zmakcenie som nedavala...

matja
19. máj 2010

lenka, ja mám naopak lepšiu skúsenosť, velúrka tvrdne omnoho menej ako čistý organic. Vôbec nie je ako šmirgeľ, čo o organic nemôžem povedať.

zfidorka
19. máj 2010

mam na vas otazku, kupila som na skusku puer, dala som ho ku prasku a prat na 50 stupnov a vypralo to ako bez pueru 😒 ako ho pouzivate vy? davate ho do pracky, ci do neho namacate pradlo a date potom prat? lebo ja som ostala dost sklamana... prala som biele veci, ktore sa viac ako na 50 stupnov prat nemozu...

crysmile
19. máj 2010

ja som puer rozrobila v horucej vode na kasicku a tak votrela do skvrny.. ked bolo flakov vela, tak do vedra som dala puer, potom horucu vodu, potom trosku na to studenu a supla som do toho tu flakatu vec..

och
19. máj 2010

ahojte

este raz sa vam chcem podakovat za perfektne zorganizovanie brany 😉 hlavne izabelke za ochotu zist dole uprostred papania 😉 dakujem este raz velmi pekne 😀