• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
sjuzi, aj SWD pullky tu maju, ak chces, tie ti mozem posunut ja :grinning: mam Mko a pouzila som ich 2x, kedze mam tucka doma- inak ma mrzi, ze sa nedalo sa stretnut :cry: ale priste to vyjde :wink:
a objednala som 3ks, mam 3x bum genius, tak to mi staci :grinning:
bambu, ja som ich platila az teraz, nerada moc pustam prasule vopred, ked sm si nebola ista, ze key bude mat tie plienky :zipper_mouth:
19. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Verul, no mozem mrk tie pulky :slight_smile: inak je az nenormalne ako rychlo rastie, kazdym dnom je gulatejsi a to sa aj stehienok tyka. Velkosti S uz asi odzvoni coskoro definitivne. A to je v poho, ze ste nemohli. Hlavne nech malemu trampoty so zubkami a uskom co najskor prejdu...
19. nov 2008 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sju, my sme presli na M-ko v 2,5 mesiaci a mame ho doteraz :fearful:
20. nov 2008 o 00:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambu, marek si je vedomy financnej krizy, tak setri a dlho mu vydrzi jedna velkost :grinning: mojmu radkovi zase nerastie noha :grinning: ja som zacala altkovat v priebehu septembra a Mko mu uz bolo zvacsa male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2008 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul, nasa ema mala 2,5 roka nohu vel. 28, takze sa na nej pomaly rozpadli zimne topanky :grinning: a potom za 2 mesiace nohy vyrastli o 2 cisla :fearful:

ten nas krpec je nejak fest uvedomely :slight_smile: ale m-kove su len bl gate, ostatne su bud univerzalne, bambusky bl mame M/L a swb L
20. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambu ,aj radko ma 28 :grinning:
no ja BL zapinam tak, ze mi ostanu 2 patentky v strede volne, a bambusky od Tots bots neprekryjem tie konce :grinning:
20. nov 2008 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, celkom vela som toho o latkovych plienkach preluskala a mam z toho bolehlav :grinning: Mam taky sialeny napad kupit celu vybavicku napr. od BL a na tom fungovat od zaciatku. Myslite ze je to realne? :sunglasses: cakam prve babo zaciatkom januara. Mate niekto taku zkusenost, ze sa to da? :unamused:
20. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, uz niekolky krat sa mi so stvorcami stala nehoda :angry: neviem co to striela za delobuchy, ale uz zas musim prat nohavicky :frowning2: asi budem musiet kym nezacneme prikrmovat stvorce odlozit a pouzivat radsej nohavickove, len tych zase tolko nemam :unamused:
verul, ako vyzeraju tie pulky? hod nejaky link please
20. nov 2008 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzi, http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/22_35/products_id/448 mam nebesku modr- krasna farba :wink: , vecer aj pfotim tie moje zvnutra..mne sa z puuliek pacia najviac, ale kedze si vystacim s 3vlniakmi, tak dalsie pullky zatim nekupujem..este mam jedny popo Lka, zalozne, ked schnu disany na noc :wink:
tydy, noo isto sa to da, ale ja az pouzivanim zistujem co sa mi paci a co menej, co vyhovuje mne a aj drobcovi..napr pre mna su popoliny blee, nepacia sa mi. Tak uz nemam ani jednu :wink:
20. nov 2008 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul, vyzeraju super :dizzy_face: nemas dnes cestu okolo? :grinning:
20. nov 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tydy, urcite sa to da, ale aj o vela prides, ked je taky velky vyber :grinning:
20. nov 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tydy, je to realne, ak nebudes chodit tu :grinning: ja som tak fungovala 3 mesiace. ale kup si rozne druhy, lebo ono sa ozaj hodi na rozne prilezitosti kdeco ine, aj kazdy ma ine chute. a stale je nieco nove pekne, tazko odolat. odporucam aj zavezovacky hemp hour, nie su drahe a urcite nejake viacvrstvove plienky, hodia sa bud na babo samostatne alebo ako sacia vrstva neskor :wink: so stvorcami sa nekamaratim, len na utieranie slin ap.

mame uz doma kapsy swb :sweat_smile: bledozelenu a bledomodru, aj konopne vlozky, strasne sa z nich tesim. az si pripadam divna :sunglasses: som hovorila manzelovi, ci je to normalne tak sa tesit z plienok :grinning:
20. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambu, moje su na ceste :wink: to su tie origos vlozky do nich? ja som vzala len plienky :wink:
ja mam doma 2zavazovacky a pouzivam ich len v nevyhnutnom pripade :sweat_smile:
20. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verulka, tie netvarovane konopne som kupila. ty budes mat ake farby? u mna aj tak vedie ta cervena, nema chybu :slight_smile:
20. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambusko, ja sa tiez tak vytesujem z kazdej plienky... vravim si, ved kazdy musi mat nejaku uchylku :grinning:
20. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcelka, dik za utechu :unamused: ja a uchylacka? :pensive:
20. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja som to nemyslela zle
20. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja viem, kruta pravda :confounded:
20. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niektore baby sa vytesuju zo sperkov, ine si dopraju casto nove topanky ci oblecenie... ja v tomto nie som vobec narocna, tak minam na to, co sa mi paci pre dieta a hotovo.
Myslim, ze si treba dopriat male radosti, tak nebud smutna :wink:
20. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie som smutna, som vytesena z plienok :sweat_smile: a z maleho. prave je v takom veku, ktory milujem najviac z celeho detstva. uz vsetkemu rozumie, je taky zlaty, kazdy den vie nieco nove, este nevzdoruje, uplna krasa :dizzy_face:
20. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej tak som tu 2 dni nebola a popisaneho je tu celkom dost.
Sjuzi ty si mala na mna dotaz ohladom tych vv plienok. No mam aj tots bots vv aj popoliny a asi najmenej sa mi polubuju popoliny. TB su jemnejsie a SWD makulinke, ale je to tazko teraz porovnat ked su nove. Mozno castym pranim v nasej tvrdej vode dopadnu rovnako. Ale hlavne som ich kupovala ze som potrebovala vel.2 a tak som ich zobratla na skusku. Nasaju slusne vyskusala som aj na noc a v pohode. A ozaj este sa mi na nich paci farba su nebielene natur - takuto prirodnu farbu mam hrozne rada na hocicom :wink: Tie male vel.1 uz pouzivam ako vkladacky, alebo len na doma to robime aj bkm tak stacia ako poistka medzi curaniami do cinaka
20. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj aj my cakame na SWD vlnaky z mmb :wink: juuj sa tesim ze uz budeme mat dvoje vlnaky tak uz nebudem musiet pouzivat PUL vobec.
20. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
indy, vlnikay by sa mali prevetravat po kazdom pouziti, takze asi dvoje stacit nebudu. my tocime 4, z toho jedny nocne, ale aj pul
20. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tocim cez den 2vlniaky a kapsovky, tam nepotrebujem vlniaky :wink:
bambu- no jasne ze 2 odtiene modrej a 1 cervene :grinning: ja som vysadena na modru proste...a ja plne suhlasim s marcelkou- ja sa tiez strasne tesim z kazdej plienky alebo nieco na nosenie...proste ma to bavi...
no Ron je teraz v takom "blbom veku" trapia ho zuby, uz by chcel kopu veci a este to nevie, zvykanie si na jedlo a pod...po novom roku to uz bude lahoda..i ked podla mna e naj vek okolo 1,5r :wink:
20. nov 2008 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambu aj my mame este 2 disany natahovacie, ale ako vlniaky mam zafixovane skor na zapinanie a tie budu na den
20. nov 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babky, viete mi, prosím, poradiť aké vlniaky kúpiť pre 19 mesačné dievčatko? Potrebujeme ich na noc, cez deň beháme v pančuškách. :sunglasses: A úplne super by boli nejaké cenovo prístupné, ja už takej veľkej slečne nie som ochotná dávať 700 sk za gaťuše, to už neunosíme. Asi... :sweat_smile:
20. nov 2008 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat mi prisiel mail, ze vlniaky zajtra cestuju. Skoda ze az po vikende dorazia, ale aj tak sa tesime :slight_smile:
20. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dahlia najlacnejsie budu asi natahovacie disany tam najvacsia velkost 98/104 stoji 500 sk.
20. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. nov 2008 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok