Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

busni
25. máj 2010

@prsky kedy ste s Lalou zacinali s tou BKM? a vtedy si jej vobec nedavala plienku, alebo davala a snazila sa zachytit signaly a vtedy ju rozbalit a dat nad misku? rozmyslam, ze by som to skusila aj ja, no neviem, ci uz nie je neskoro.

zfidorka
25. máj 2010

@teri3 BBH je znacka Baby BeeHinds, kuk tu: http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/prebalo... 🙂

teri3
25. máj 2010

@zfidorka vďaka za info...

už robím objednávku, ak by ste mi ešte niektorá mohli poradiť, neviem, či mám drobcovi objednať bum hugger L-ko (7-18kg), alebo XL (od 16kg). Drobec má 11 kg, ale či tie veľkosti sedia a onedlho nebudem musieť kupovať väčšiu veľkosť 😉

sulky
25. máj 2010

@teri3,kamoska predava bum hugger, malo pouzivany, nechces?

teri3
25. máj 2010

@sulky a veľkosť a farba?

teri3
25. máj 2010

a samozrejme aj cena ma zaujíma - môžeš do IP 😉

emjee
25. máj 2010

dala som na noc raz oprane bbh bambusove - superneeee 🙂 vydrzali celu noc, myslim, ze postupuju u nas na 1. miesto medzi nocnymi 🙂

@teri3 podla mna Lko bude stacit, ja pri 10kg zapinam na najmensie ako sa da, podla mna kym bude mat krpec 18 kil uz plienky nebudete mat

sulky
25. máj 2010

ak chce kupit niekto BBH bambus,kedze sa vam tak paci, tak mam na predaj 😉

katkaaalex
25. máj 2010

crysmile zatial nic moc, ked chce kakat posadim ho na zachod, s tym problem nema ale sam mi to nepovie, to viem len podla toho, ze uteka do kuta 😀 a s cikanim este musime pockat...
Inak nocnik nema rad, uteka mi z neho tak som kupila detsku dosku na zachod.

crysmile
25. máj 2010

katka, tak skus trochu este pockat, mne tiez nechcela nocnik.. ale postupne som ju na to dala sadat spolu s jej oblubenym plysakom zajacom a povedala som ze pockaj, kym sa zajacik vycika.. alebo som vysvetlovala na co je nocnik ale pri uplne inych veciach ako je cikanie, napr. na prechadzke som jej rozpravala o nocniku a o tom aka je to parada cikat.. ale sme mimo temy trosku, aj ked to istotne suvisi..
ale vo vasom veku este nehrozil u nas nocnik ani wc, ja som tiez kupila redukciu pingu.. a je super, ale teraz je pre nas rychlejsie riesenie nocnik a vonku ocikavat travicku alebo drievka..

mneme
25. máj 2010

bbh je uz po prvom pouziti jednoznacne moja naj nocna plienka. mam voci nej ale jednu vaznu vyhradu - nie je farebna 😀

katkaaalex
25. máj 2010

crysmile ved ja ho ani nenutim, viem, ze ma este cas a aj my mame naj hracku zajacika 🙂
Pekny dnik prajeme 🙂

crysmile
25. máj 2010

katka, jasne.. no u nas je zajacikomania 😀 a aj my vam.. prave my spinka, uvidime dokedy..

sulky
25. máj 2010

mneme, ale pod nohavickami to nie je vidiet 🙂

prsky
25. máj 2010

@busni ja som zacala cca v 3 mesiacoch a od pol roka sme na tom tak, ze Lala vyslovene caka na serbel/zachod aj s cikou aj kakou a pusti vzdy len tolko, coju tlaci najviac - cize neda plnu davku - a ked ju posadim, tak sa vzdy vycika. Kaka po obednom spanku a niekedy vecer pred spanim. necakala som na signaly, ale som ju kazdu hodku rozbalila, "posadila" na cinsky nocnik a cakala som - zo zaciatku to vychadzalo hlavne po jedeni, lebo vtedy ako male mimco casto kakala a ona to akosi pochopila. inak na BKM nie je neskoro, uz by sa dalo mozno hovorit aj signal (napr ciki alebo aa) - dieta si to casom spoji (pavlovov reflex)

romy31
25. máj 2010

ahojte! chcela by som praktizovať BKM , tak ale určite budeme potrebovať aj nejaké plienky a to chcem rozhodne látkovky. Chcem sa spýtať, že čo je treba do takej najnutnejšej výbavy? pozerala som také tie AIO tie sa mi zdajú celkom praktické, ale aj tak neviem koľko čoho treba. Ďakujem za rady 😉

zuzana.k
25. máj 2010

@romy31 ja si vystacim so stvorcami a vlniakmi. Na noc do plienky nebalim, len pre istotu davam stvorec pod ritku. Plienku davam, len ked je babo v satke. Zaklad je vedelo, ze byt v mokrom nie je ok a ono to v podstate vie, len tym balenim do plienky na niekolko hodin, sa to pokazi. 😒

romy31
25. máj 2010

ako štvorce myslíš klasické látkovky? lebo sa nejak nevyznám 😅

alusha
25. máj 2010

teri, ja len k tym separackam, my mame popolini aj imse a neda sa to porovnat, tie imse su tenulinke a papierove, ako keby som vytrhla stranu zo zosita 🙂 nepacia sa mi 🙂 popolini su super, aj ked este som ich neprala, vyhadzujem ich, lebo kaka maly do kazdej plienky...

izabelkak
25. máj 2010

@mneme tie BBH som videla babám vo fotoalbumoch aj farebné ale už nie sú neviem prečo....

zuzana.k
25. máj 2010

ano, klasicke stvorcove latkove plienky, ako sme mali my. http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-latkove...
Ale k tomuto ucelu podkladania plienky by ti stacila hocijaka sava latka, napr. uterak z ikei. http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2007...
Je to o tom ako a kolko chces minut. 😀 Lebo da sa minut aj vela. Pri prvom som dala do plienok vyse 12 tis. a tesila som sa ako som usetrila a ake mam pekne plienocky. teraz viem ze moje dieta by si vybralo radsej holu ritku, ako znackovu plienku medzi nohami. 😉

teri3
25. máj 2010

@emjee už som bola nachystaná na tú BBH, ale zase neviem...malý sa od plienok odnaučí asi skôr, ako nejaké nakúpim 😅

@alusha , no u nás tiež takmer každá asi pôjde do wc-ka, ale určite teda kúpim tie kvalitnejšie, vďaka za radu 😉

mneme
25. máj 2010

@izabelkak mam pocit, ze tie farebne boli tusim limitky. jasne, ze na to idu vrchnaky, v principe je to fakt jedno. ja len ze ked uz clovek prepadne plienkomanii, tak nevie co od dobroty 😀

sulky
25. máj 2010

baby, nepamätáte sa kto tu hľadal pár strán dozadu liečivú bavlnu na zapareniny?

ludmilabb
25. máj 2010

@zuzana.k ako dobre si to vystihla 😉 my tiez skusame BKM od 5tich mesiacov ale uplne bez plienky zase az tak casto nebyva

crysmile
25. máj 2010

@sulky, co mas nejaku na predaj?

diocka
25. máj 2010

ahojte. chcem sa spytat ci sa neda pridat este nejaky tovar k vasej objednavke z brany. chcela by som bodycko z moiry a nikde inde ho neviem najst 😒

sulky
25. máj 2010

@crysmile, ano, mam na predaj vsetko co je na tejto stranke 🙂 www.klingacik.sk
dnes tusim leti BBH 🙂

pipera
25. máj 2010

@sulky vies mi prosim ta povedat,cim sa riadit pri velkostiach oblecenia s, m, l? co je asi na aky vek? dakujem 🙂

emjee
25. máj 2010

@zuzana.k davas iba pyzamko a pod zadok prestries plienocku, chapem spravne? na toto nemam odvahu (mozno keby sme bkmkovali od narodenia, momentalne sa snazime k tomu dopracovat)