• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 

aj my tak...
uvidíme teraz pri treťom (mám nakúpený arzenál látkoviek)...
28. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu u vas v latkovkach uplne nova...chodim vas sem tam citat...pomaly budem musiet zacat uvazovat ake plienky...nevedeli by ste mi poradit...do IP...svoje skusenosti. Nejako som v tom "stratena"...a citat celu diskusiu je hrozne vela emoticon ...rozmyslala som pre zaciatok zavazovacie disany s klasickymi stvorcami a potom neskor na noc (popripade ak bude prebalovat niekto iny) nejake AIO...a vsetko to by som chcela skusit aj spolu s BKM....co myslite? Ludia ma velmi odhovaraju, ze to nebudem zvladat a ze to je vela roboty...tak som chcela skusit dokupovat postupne, podla toho ci nam to s mimi bude vyhovovat.

vdaka za rady emoticon
28. jún 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki zavazovacie a stvorce pre novoska su super urcite, dobry vyber. na noc jednoznacne nohavickova a navrch PULka ci vlniaky. AIO su dobre na 2-4 hodin, nie na celu noc, za to na von do kocika su vyborne a rychlo sa s nimi prebaluje. My latkujeme od narodenia a nie je to vela roboty emoticon netreba pocuvat ludi emoticon
28. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki , veľmi dobre si si to vymyslela zatiaľ emoticon Len na noc by som skôr volila nohavičkové s vlniakmi namiesto AIO. AIO sú dobré na deň. Ak chceš na noc, možno nejaké lepšie savejšie (napr. BumGenius v3.0)
28. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zajaciq ,tuším sme napísali skoro rovnakú odpoveď v tom istom čase emoticon
28. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som myslela asi prave tu bum genius....len som si nevedela spomenut ako sa vola emoticon

dakujem vam zatial emoticon takze na noc nohavickove a na to nieco nepremokave...budem pamatat emoticon predpokladam ze to ste mysleli uz od novoska (alebo u toho si vystacim len s tymi disanami)?

a co si myslite o tych vlnenych stvorcoch do disany...medzi latkovy stvorec a samotnu zavazovacku? niekde som to vycitala...ze potom sa uz nemusi pouzivat nic na vrch(vlniaky/pulky)...co myslite funguje to tak?
28. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki ,učite potrebuješ niečo nepremokavé, zaväzovačky disany sú z bavlny, prevlhli by ti cez noc.

28. jún 2010 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky takze ten vlneny stvorec to dostatocne neodizoluje emoticon ....mne sa to celkom nezdalo, ze by to mohlo byt take jednoduche....takze na tie disany nieco potrebujem v podstate stale...ci den alebo noc?
A tych disan a klasickych stvorcov na prebalovanie potrebujem asi kolko?

este otazka k vasej "terminologii" emoticon KS je klasicky stvorec? emoticon
28. jún 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki , cez den baby niektore pouzivaju stvorec vlneny, j to dobre na prevzdusnenie,proti zapareninkam
28. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki ja pouzivam zavazovacky len na noc, do nich viacvrstvovu alebo obycajny stvorec a stay dry vkladku - ked prebalujem,tak je pekne v suchu emoticon navrch davam natahovacie vlniaky... cez den davam stvorce a PUL-ky... nohavickove teraz nedavam, lebo ju mazem kremikom a nejako podvedome sa bojim ze sa mi znicia - ale asi nie emoticon
mne sa tato momentalna nocna zostava zapacila - som doobjednavala zavazovacky a chcem doobjednat aj stay dry vkladacky emoticon
28. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki zavazovacka + vlneny obdlznik je na take letne vzdusne prebalovanie pocas dna. Ja zavazovacky pouzivam cez den, na noc pouzivam nohavickove plienky - nam teraz vyhovuje tots bamboozle stretch, a zatial cez den zabehavam bambusku BBH, na tu sa tesim, je velmi prijemna (prave dnes som ju 3. krat oprala, tak ju pomaly pouzijem aj na noc) emoticon
28. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka , krém sa neodporúča na sty dry vrstvu.Ak máš nohavičkové s prírodným materiálom, tak je to v pohode.
28. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@Jonki: Dobrý výber. Na noc doporučuejm nohavičkovú plienku a na to vrchné nohavičky.
28. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky nohavickove som davala na den, cez den teraz davam krem a na noc gencianku... takze krem a nohavickova bambuska v pohode?
28. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim ze tie plienky je dobra "veda" a zaroven asi trosku aj zavislost emoticon ...takze zatial mi to vychadza ako kombinacia uavazovacej disany, stvorcov, nohavickovych plienok a na to nejake vrchne nohavicky...a na vonku nejake AIO na jednoduchsie prebalovanie...k tomu separacky a vkladacie plienky na zvysenie savosti...ak som tu "vedu" dobre pochopila emoticon

vdaka vam vsetkym za rady aj IPcka...idem poodpisovat...len pomedzi to peciem kolac na zajtra mm k meninam emoticon
28. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka , ano, vpohode emoticon
28. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@Zfidorka: Ja keď som krémovala, tak som dávala separačku, lebo keď som náhodou nedala, tak sa mi zdalo, že na plienke zostáva mastý film, aj na nonavičkových bavlnených. Predsa je to mastný krém a ostane na plienke mastný film a vlhkosť nebude vsakovať, ale stekať po stranách.
28. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, prišla som sem vykukať vaše skúsenosti s Mio fresh - funguje, ste spokojné? Periete na 40 alebo aj nižšie? Ako sa používa a koľko naozaj vydrží 750g balenie? Kde sa najviac oplatí? ďakujem
28. jún 2010 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ktore stay dry vkladacky pouzivas? resp. ktore odporucate? neviem preco, ale na flipke mi vadi ten zmensovaco-zvacsovaci system
29. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karaa ja mam tie z plienok Organic Color Velour od BL, som povyberala z plienok a pouzivam samostatne emoticon daju sa aj doobednat - aj ked ich nemaju v ponuke so stay dry upravou - za priplatok 0.30 eur oproti Organic vkladackam...
mne tiez na vkladackach vadi ked sa na najmensiu velkost musia prehynat, vytvori to potom taku "gucu" emoticon
29. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karaa , ja teraz tie BL predavam, a je tam ja ta sty dry vkladacka. Pozri v bazare emoticon
29. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ,
no práve na toto som sa ešte chcela pýtať,
ja som si kúpila látkovky a vôbec som si neuvedomila, či v nich oblečiem bábo do velkosti bodíčiek a dupiek 56, 62?
... lebo ja mám tiež najviac BL, a tie vkladky mi tiež prídu dosť hrubé a väčšie ako vrchy...
29. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adriana7 - ja som bez problémov obliekala oblečko 56 asi 3 týždne, malý sa narodil s pôrodnou váhou 3310 g. Ale dajú sa dokúpiť extendory, ak by si potrebovala. Pre nás je to zbytočné, vieme sa zaobísť aj bez nich.
29. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adriana7 mala mala 3890 g a 56 sme nosili 3 mesiace, ale mala zdr.problemy a do 6 tyzdnov chudla :( kazdipadne si ich kup a bud kupis extendor,alebo ak budes body zapinat 2 cvokovo body sikmo alebo 3 cvokove body na stredny cvok bodycka ti vydrzia. skor som mala problem s dupkami, lebo mala mala v latkovke dlhy trup,alebo s nohavicami koly sirke.
29. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adriana7 ja osobne by som už 56tku nekupovala. Juraj mal 3550 g / 52 cm a okrem bodyčiek z HMka sme odkladali asi po 2 týždňoch. 62tka body HM mu boli dobré od narodenia a sú mu dobré aj teraz, keď mu ťahá na 70 cm. a má vyše 7 kg... každopádne, riešenie je extendor, ale na dupky a overaly Ti moc nepomôže emoticon
29. jún 2010 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
body na male mimco vobec, sak bude vrestat zakazdym, ako mu to budes pchat cez hlavicku. emoticon volne tricka okolo hlavicky / kosielky lahke / naholo emoticon sice zaciatkom septembra... ale my sme vynosili aj 50tku. fakt zalezi co sa ti narodi... teraz mame 63 a nosime jednoznacne 68cku, nemusim davat extendor a mne sa to jednoduchsie oblieka emoticon
29. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zajaciq su aj zavinovacie body emoticon

ja som mala 56 velkost len jedno body a jedny gatusky k tomu, ostatne sme nakupili 62, lebo mi predpovedali uzv velke dieta (v 37tt mi povedali 3990g), no nakoniec sa narodil len 3600g / 52cm krpcek emoticon ale aspon sme vsetky vecicky vyuzili dlhsie ako par tyzdnov - ale my sme nelatkovali od narodenia
29. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee mas recht, mame jedno 1-2m HM zavinovacie body. dobre to je. skoda, ze vacsie velkosti nerobia zavinky
29. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zajaciq moja martina ako novosko vrieskala pri obliekani cohokolvek, aj zavinovacich body. su fajn, u nas bola s hnuskou 56-ka pouzitelna az do troch mesiacov. ale videlo sa mi, ze su prilis otvorene pri krku a tak som este pracne nasivala patentky navrch emoticon
29. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš