Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ivanajelinek
19. júl 2010

A este jedna otazocka, treba kupovat aj este nejake vkladacie plienky extra? lebo v tom sete je 6 nahradnych a pri tej kapsovej je tiez sa mi zda.A do tych nohavickovych uz netreba ziadne vkladacky, ze? Alebo mozem davat aj klasicke stvorce, nie?
@zfidorka hej hej od firmy kiko...No tak na zaciatok to mozem skusit aj s tymi stvorcovymi.. 😉

ivanajelinek
19. júl 2010

A mate niekto skusenosti s Hemp Hour Strap? a este rozmyslam ze namiesto tej baby idea bamboo extra by som objednala Bambusovu baby beehinds(ta je jednovelkostna), co vy na to? Ktora je lepsia?

zfidorka
19. júl 2010

@ivanajelinek ja mam vlnene natahovacie disany nefarbene - pouzivam ich na noc a som spokojna 🙂 ja mam ako extra vkladacie par bambusovych stvorcov baby lucy... pri nohavickovych mas dost vkladaciek, ak budes potrebovat viac,tak dokupis podla toho ake budes potrebovat... ja som dokupovala stay dry, lebo som chcela aby v noci a na vonku mala zadocek v suchu 🙂

etuska
19. júl 2010

@zfidorka disany mas as najmensiu velkost,ze?ako dlho myslis ze ich vyuzijes?lebo ja zvazujem ktoru velkost kupit

zfidorka
19. júl 2010

@etuska ano najmensiu, myslim zeby mali byt do 6 kg, natalka ma asi 4.3 kg a este tam ma rezervu 🙂 dalsia velkost je od 5 kg, tak ak chces kupit simonkovi, kupila by sommu rovno tie 🙂

zfidorka
19. júl 2010

nemate niekto nazvys nove stvorce kikko lux eko? mam nejaky nedostatok stvorcov a dodavatel na 2 tyzdne dovo ☹

alusha
19. júl 2010

@ivanajelinek ta bambusova BBH je sice jednovelkostna, ale je dost mala, asi nevydrzi do dvoch rokov dietata, mozem ju vyskusat na vacsom synovi, lebo malemu je teraz tak akurat 🙂 ale je dobra 🙂

etuska
19. júl 2010

@zfidorka
dik.Šimi bude mat 6kg urcite coskoro-takze asi fakt kupit tie vacsie.Mame dost puliek,ale vlniaky su vlniaky 🙂 -najma teda ked sa dost nosime v satke

alusha
19. júl 2010

a extra vkladacie plienky ja nekupujem, podla mna je to zbytocne, cez den prebalim podla potreby a na noc dam obcas navyse z tych co mam doma

luciferova
19. júl 2010

@ivanajelinek podla mna rozdiel je v tom, ze jedna je na patentky a jedna je na lepaky (3.0)

ivanajelinek
19. júl 2010

Okay, takze teda mozem objednat vsetky co som vybrala? Ci mam este nieco zmenit? Co vy na to?

alusha
19. júl 2010

@ivanajelinek mylim, ze na zaciatok ti to bude bohate stacit a potom doobjednas potreby alebo co sa ti zapaci 🙂

zfidorka
19. júl 2010

@luciferova bg aio je vsetko v jednom, vsetky vrstvy su zosite a bg 3.0 je kapsova, ma zositu vrchnu a vnutornu vrstvu, medzitym je kapsa na vkladacky 🙂

luciferova
19. júl 2010

@zfidorka aj to moze byt 😀 (ja sa v tychto moc nevyznam, lebo som studovala hlavne SIO) ale v principe sa musia prat obe hned po zaspineni, nie?

alusha
19. júl 2010

@luciferova tak tak🙂)

luciferova
19. júl 2010

@alusha tak teda, zaujimave poznanie, nechcem tu, ale vezmem asi ten set 🙂

ivanajelinek
19. júl 2010

@luciferova ja uz som sa tiez konecne vysomarila z toho trosku.Som sa pohla dopredu, uz som si aj nejake spisala ze co by som chcela objednat... Ten set chcem tiez...

ivanajelinek
19. júl 2010

Este sa chcem spytat.Plienky potom prat zvlast? (myslim ze len plienky spolu?) alebo vkladacky zvlast, nohavickove zvlast ci ako? A v akom prasku najlepsie?

zfidorka
19. júl 2010

@ivanajelinek ja periem vsetky plienky a prislusenstvo (vkladacky, PULky) spolu na 60 stupnov, ja periem v lovele, ak chces byt eko tak mozes v nejakom ekoprasku, orechoch alebo slize 🙂

luciferova
19. júl 2010

no no no, to pranie zaujima aj mna, ci to mozem prat aj na 40 a s ostatnymi detskymi vecami alebo nie? ked to bude ocistene od kakaciek 🙂

alusha
19. júl 2010

baby, ked objednate a budete to mat doma, hned sa budete v tom lepsie vyznat... lebo takto je to tazko, ked ste tie plienky este nevideli... aj mne trvalo, kym som to pochopila 🙂 a teraz je zo mna zavislacka, kazdy mesiac musim nieco objednat... no co nekupujem uz jednorazovky, tak si kupim peknu plienocku 🙂

alusha
19. júl 2010

ja periem tiez v lovele na 40 alebo 60, ako sa mi chce 🙂 do prania davam este sol na skvrny... plienky periem spolu, ale nie s vecickami, obcas k nim hodim nejaky uterak, osusku...

luciferova
19. júl 2010

tak aktualizujem a uz to chcem objednat...

1x day-pack-sty-dry-bum-genius-flip
1x Gro Baby shell
Gro Baby vkladacia plienka 2 ks
3x konopna do Gro (lebo budem mat 3 ks vkladaciek)

co este? chcem babo v suchu 🙂 daky flis? poradte prosim 🙂

luciferova
19. júl 2010

a tie separacky ktore? zakedy sa dostanem k tym slubenym... v com je rozdiel medzi celulozou a papierom s viskozou? okrem ceny?

miruss
19. júl 2010

@luciferova: Dobré sú aj flísové separačné vložky od Tots Bots, nájdeš ich v doplnkoch na prebaľovanie.

miruss
19. júl 2010

@luciferova: alebo na pocit sucha sú z AIO plienok dobré aj Bitti D´lish snap in one, tam tiež meníš len savé jadrá, systém ako u Gro baby.

luciferova
19. júl 2010

@miruss a tie flisove separacky sa daju tiez hodit do zachoda?

luciferova
19. júl 2010

@miruss a na pocit sucha su mi ktore lepsie brat? Dlish alebo BG?

miruss
19. júl 2010

@luciferova: Tie sú prateľné, sú z flísu, tie nazahadzuj, ale per s plienkami.