Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
19. júl 2010

@izabelkak ja mam modru a ruzovu flipku 😵

luciferova
19. júl 2010

kocky stale vaham... BG flip ci krasne Bitti Dlish...

tea333
19. júl 2010

@luciferova ja som pocula a citala vela chvaly na flipky 🙂

miruss
19. júl 2010

@tea: Už sa Ti to kráti. 🙂

tea333
19. júl 2010

@miruss krati, mohlo by sa este rychlejsie 🙂 Mala som super bezproblemove tehotenstvo, ani nevolnosti, ani nalady, ale uz to brusko zacina byt velke 😀

miruss
19. júl 2010

@tea: A tie teplá si ako zvládala? Tak to je super ja som mala také 2. tehotenstvo, pri 1. tehu som si užila komplikácii až až.

tea333
19. júl 2010

@miruss tie tepla boli blbe, ale ostavala som doma pri ventilatore..nastastie nikam nemusim chodit 😀

mneme
19. júl 2010

@luciferova ja by som vzala oboje 😢

luciferova
19. júl 2010

@mneme 😀 no ty si dobra, poslem ti potom preplatit fakturu? este beriem aj vzorovane Gro baby, alebo tie radsej nebrat?

brisilda
19. júl 2010

kocky mne sa zapacili uz aj tieto plienocky co na nich hovorite? ozaj a chcem sa opytat po pouziti treba menit celu plienku alebo iba vkladacku? ake vkladacky su vhodne na dokupenie k tymto plienkam? dakuje za rady

sulky
19. júl 2010

@luciferova , flip alebo IB? Flip je hrubsia medzi nozickami a viacej saje. Vhodna aj na noc. IB je dobre uzka na chodiace babo, robi mensi zadocek, menej saje, na noc uplne nevhodna ale super reprezentativna. Tak si vyber 🙂

sulky
19. júl 2010

@brisilda , ano treba menit celu plienku. Pri kazdej kapsovke musis menit celu plienku.
Plienky, kde sa meni iba vkladacka su Itti Bitti, Gro Baby, BumGenius flip a Pop in.
Dufam ze som na ziadnu nezabudla 🙂

luciferova
19. júl 2010

@sulky pomohla si mi, vezmem teda flipa.. a uz som videla maleho v tej tyrkysovej... ach jo ☹

sulky
19. júl 2010

@luciferova , neboj, neskor kupis aj IB 🙂

mneme
19. júl 2010

@luciferova, pytala si sa, dostala si odpoved. preto za poradenske sluzby neposielame faktury 😀 ako pise @sulky, su to dve velmi rozne a tazko porovnatelne plienky, na rozne prilezitosti, obe vyborne. okrem toho, ak naozaj zacnes latkovat, urcite toho pokupis este habadej 😵 inak u nas by flip bola absolutne nepouzitelna na noc 😒

miruss
19. júl 2010

U nás si tiež ne´viem predstaviť flipku a ani inú AIO na noc.

brisilda
19. júl 2010

kocky takze na noc by tato bola super ci nie? mne sa strasne paci 😀 http://www.ekoplienky.sk/product/kapsovka-wonde... skoda ze sa neda vymienat vnutro ale mus cela plienocky no cenovo je dostupna 😉

luciferova
19. júl 2010

@mneme 😀 😀 😀 😉 😉 😉

miruss
19. júl 2010

Pre dieťa tak do 6-9 mes. aj na noc, potom bambusovú nohavičkovú a na to vrchné nohavičky. Poprípade ak nebude stačiť, tak dovypchať.

Ono aj táto sa nemusí prať celá, ak dáš vkladačku nie do kapse, ale rovno pod zadoček, ak ju nepreciká total, tak vymeníš len vkladačku a plienku nemusíš prať celú, ja to tak robím pri Bum genius kapse v3.0.

vladkaz1
19. júl 2010

baby ale mne sa IB savostou nad mieru paci .. teda ostatne plienky sa nechytaju .. 😉 aspon u nas

karaa
19. júl 2010

ahojte, chcem sa opytat, aku plienku pouzivat ked babo spi v noci na brusku. Doteraz sa mi to nestalo, ale zacala precikavat plienocky.... teda na ritke suche a vpredu mokre a precikane ako sup. A moc jej to nechcem vpredu vypchavat, aby ju to netlacilo na brusku....

sulky
19. júl 2010

@vladkaz1 , a to ti IB nepreteka? Ved mas chlapca 🙂

emjee
19. júl 2010

mne IB pretekala v satke / nositku 😠

este by sa mi zisla jedna flipka, ale mohli by byt na vyber aj viacere farby nielen tie tri, napr. by stacilo na vyber take farby ako ma bg 3.0 😀 😀 😀

@karaa bi bamboo extra alebo hamburger a do toho bi prefold 😉

miruss
19. júl 2010

@karaa: Moja malá spí doteraz na brušku, tiež je to jej naj polaha a na noc používame Bum Hugger a od roka dovypchávam bi prefoldom.

vladkaz1
19. júl 2010

Nie iB mi nepretielka este ,tie vlozky do toho sa mi velmi pacia 🙂

miruss
19. júl 2010

Ja som mala IB dlho rada, pretekať začala až keď mala Zuzka cca 15 mes.

luciferova
19. júl 2010

no do tretice snad vsetko dobre, prosim okomentovat 🙂

Gro Baby Shell set
Gro Baby vkladacia plienka 2 ks
Vkladacia plienka konopná
Flísové separačné vložky 10 ks
Individual pack sty dry Bum genius Flip
Sty dry 2 ks

este otazka - tie vkladacie konopne su len do GRO? nedaju sa pouzit aj aj? aj tie sty dry BG flip do GRO?

brisilda
19. júl 2010

no ja uz mam aky taky zoznam 😉 ale este jedna otazocka ked dam bambusovu vkladacku treba nanu davat mikroflis? resp. ked dam akukolvek vkladacku je dobre davat na kazdu pod zadocek mikroflis aby bolo babo v suchu??? alebo nie? je pravda ze maly ma aj v pamperske zadocek mokry no v latkovej sa bojim aby sa nezaparil ja ho kremujem len po kakani tak neviem ci mi treba aj separacky ak ano ktoru vyhodnu sadu mi odporucate?

karaa
19. júl 2010

@emjee dakujem, a tu bamboo extra najdem kde?

@miruss ked mne tie konopne plienky nejako nesedia.... nikdy jej tu konopnu vrstvu nedam na kozu, lebo mam pocit, ze to nemoze byt prijemne.... a cim je ta bum hugger speci ze je lepsi pre spanie na brusku?