Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

karaa
20. júl 2010

@taanak ospravedlnujem sa, zle som to napisala.... mas pravdu 🙂

karaa
20. júl 2010

@alusha no nasa napr. aj tu IB nosi este S... a ta jej je akurat teraz... doteraz jej bola este volna 🙂 Takze asi sa s Filipkom nemozeme porovnavat...je to chlap ako sa patri 😉

taanak
20. júl 2010

@alusha L?, zeby som ju aj ja uz vytiahla zo skrine? A nepreteka ti? To je Filipko pekny valibuk 🙂 My sme mali pred 3 tyzdnami 5,5 kg

alusha
20. júl 2010

@taanak este sa nam nestalo zeby pretiekla 🙂 ale setrime si ich, tak mu ich casto nedavam 🙂

emjee
20. júl 2010

@ivanajelinek ja som zacala v 11m - podla mna nikdy nie je neskoro zacat, ale tiez lutujem, ze som to neriesila uz skor 😀

brisilda
20. júl 2010

@miruss poslal som ti IP dufam ze mi poradis 😀 lebo ja som uz tak s toho vsetkeho popletena 😔 mam rada vsetko rovnake cize ked budem mat vonku vyvesane plienky az su rovnake mozu sa lisit iba farebne 😀 takze kupujem flipky
Day pack sty dry Bum genius Flip len poradte nejake savejsie vkladacky ktore by bolo vhodne dokupit 😉 a ozaj nebude lepsie kupit sadu organic? ale je vhodne do nich na vrch vlozit aj Imse Vimse separačné plienky 200 ks alebo Flísové separačné vložky 10 ks
Eko-vkladačky do Bum genius Flip 18 ks

emjee
20. júl 2010

@brisilda na tu staydry co je originalne do bg flip nic nepotrebujes, to je supersave a zaroven je vrch na pocit suchy 😉 organicke nemam; ja som si k nim kupila original staydry vkladacky - ked si kupis napr. daypack tak tam mas 2 vrchne gatuse a 6 vkladaciek za celkom rozumnu cenu - to ti podla curavosti vydrzi na poldna az den 😉
eko vkladacky su papierove, jednorazovky, len sa vkladaju do tych vrchnych gati a po pouziti sa vyhodia - su dobre na cesty aleb dovce, kde nemozes riesit pranie

brisilda
20. júl 2010

@emjee dakujem takze moj zoznam vyzera takto
day pack sty dry bum genius flip
day pack organic bum genius flip
imse vimse pep. plienky po 200 ks to mi hadam staci 😀 ved to mam 4 plienky a 12 vkladaciek + separacky

alusha
20. júl 2010

@brisilda ak mas doma stvorce, tie tam dobre pasuju, tak co sa tyka mnozstva, bude ti to stacit 🙂 separacky by som zobrala radsej popolini v rolke, mam aj imse, no nic moc to nie je 🙂

emjee
20. júl 2010

@brisilda nemam skusenost s imse vimse separackami, ale tie celulozove popoliny v rolke su perfektne
a ako pise @alusha do tych gatusi vies naskladat aj stvorce (napr. kikko bambusove z DM), takze ti to bude stacit (pre zaciatok) 😀

brisilda
20. júl 2010

kocky a do zoznamu este pridavam tieto plienky no na vrch mi treba nohavicky 😝 Bambusová plienka Baby Beehinds a ok separacky menim za popoliny v rolke len ki hodte linky presne ktore mate 😉 a uz idem objednavat lebo uz som nad tym preesedela az az

alusha
20. júl 2010

@brisilda dobre si prihodila, vrchne nohavicky pouzijes aj z flipky

brisilda
20. júl 2010

@alusha cize na noc mozem dat tu bambusovu a flipku bez vkladaciek? 😕

alusha
20. júl 2010

@brisilda ano, este som to sice neskusala, lebo mam aj ine PULky, ale malo by to pasovat

emjee
20. júl 2010

@brisilda alebo vlniaky disana, popolini alebo babybeehinds

martina05
20. júl 2010

@karaa naša Vanda má cca5,5 kg a nosíme BL stále Ská a ostatné napr. Gro Baby náme na strednej veľkosti

lindauciatko
20. júl 2010

@taanak a mozes sa popytat preco resp. kedy budu aj pre Europu? myslim tie nove farby flipiek?

ivanajelinek
20. júl 2010

Dakujem za rady 😉 Este to teda uplne konecne spisem a zacnem to pomalinky objednavat...Asi to objednam aj na 2razy, nech to neni naraz moc penazi.Ved do konca septembra mam este trocha casu... Som este pozerala a rozmyslam ze by som na zaciatok zobrala 2-3 zaväzovacie plienky Disano a budem tam vkladat klasicke stvorce..Mam doma luxy od kiko...Co vy na to?

sulky
20. júl 2010

@brisilda flipky nohavicky pasuju ajna BBH bambusovu.
@ivanajelinek ,zavazovacky - velmi dobry vyber pre novorodenca🙂

zfidorka
20. júl 2010

@ivanajelinek ja tiez zavazovacie odporucam 🙂 krasne sa daju vyuzit pri baleni nasiroko a ja ich mam rada na noc...

sulky
20. júl 2010

@ivanajelinek , skus aj tieto zavazovacky, su menej objemne a sikovnejsie ako disany:
http://klingacik.sk/detail/558/tvarovana-plienk...

janka2110
20. júl 2010

ahojte dievcata....
tak mi uz latkujeme v plnom prude 😀 ale mozte mi poradit co si mam este dokupit?
Mam v podstate 3 nohavicky+plienky do toho tych mam 6ks.potom mam 5 ks SIO.a nestaci mi to na den...
Skusala som ju prebalovat kazdu hodinu a pol,ale zaparil sa jej cely zadocek..takze musim prebalovat castejsie...
ale tieto plienky mi nestacia...co si mam este dokupit???
Podotykam,ze mala cika dost vela 🙂

sulky
20. júl 2010

@janka2110 , napis ake plienky presne mas

janka2110
20. júl 2010

Nohavicky a nohavicky su znacky bambino mio a SIO tam je napisane the pop-in original.

janka2110
20. júl 2010

Malo tam byt nohavicky a tie plienky do nich.
Mam ich inak odfotene v albume.

sulky
20. júl 2010

@janka2110 ,a si spokojna s oboma? SKus napisat viac tvoju predstavu,ake potrebujes. Na noc, na den,save, tensie,...

sulky
20. júl 2010

baby, kto ste to chceli riediacu flasticku na medvidka? Napiste mi IP pls. Dakujem

adriana7
20. júl 2010

ahojte,
nedávno ste sa ponúkli, že ohodnotíte výbavu, a keďže sa mi to už kráti, chcem vás poprosiť, aby ste mi tú moju skritizovali a doplnili:

1. BG flipky - 2 x, 5x vkladka sty dry, 3x vkladka konopná
2. GB shell set - 2x, 8x náhradné vnútra, 4x extra vkladky
3. Tots bamboozle stretch jednoveľkostná - 3 ks
4. BL obyčajné froté S - 12 x, 5x vrchné gaťuše
5. BL color - XS S 2 x, 5 x vkladky froté
6. BL pop-in sio 1x, 1 vkladka 30x30
7. ellas house konopná S 1x
8. 20 ks starých a 10 ks nových klasických tetra plienok a 3 farebné kiko bambus (neodolala som tým farbám)

snažila som sa to skombinovať tak, aby sme fungovali štýlom, že ráno aj poobede msím zaviezť deti do školy (u nás nie je) a 4x do týždňa vozím deti aj na krúžky a tam ich aj čakám (takže budem s bábom z domu aj s cestou cca 2,5 - 3 hoďky), obávam sa takých vecí, ako precikanie v aute v zime a tak..
...a budem vám povďačná za všetky rady (hnusky kupujem len do pôrodnice)...

dahlia23
20. júl 2010

@adriana7 ja osobne by som namiesto gro baby kúpila flipku. tie flipky fakt nemajú chybu. a sú variabilnejšie ako GB a teda aj schnú rýchlejšie (aj vrch aj vkladačky) . vynikajúco do nich sedia BL bamboo štvorce 40x40 a tiež BL bamboo štvorec 75 x 75 prestrihnutý napoly. A nasiakavosť je minimálne taká ako GB. GB máme na parádu, ale vedieť toto skôr, už ich asi nekupujem.
BL pop in mi príde podobne ako GB, ale tie nemám, tak nechcem posudzovať.

alusha
20. júl 2010

@adriana7 tie flipky beries tu zvyhodnenu sadu? to sa ti oplati viac...
GB - mam rada, tie su ok
TB stretch je tiez super
BL obycajne myslis clasic? ak ano, tak tie by som urcite tolko kusov nekupovala
ellas house nepoznam
stvorce ok

ja by som este zobrala nejaku dobre savu kapsovu alebo aio, napr. bum genius 3.0, to na tie cesty alebo fuzzi bunz
a este nieco na noc, napr. BBH bambus 🙂