Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brisilda
23. júl 2010

@izabelkak anavy mi poradili kocky 😉 teda vy 😀 a kupim este vzor na auticka 😉

zfidorka
23. júl 2010

mne sa ti popoliny 70x70 straaaaaaasne zbehli, teraz maju 55x55, pouzivam ich ako vkladku 🙂

izabelkak
23. júl 2010

@brisilda fíha 500 ks tak to je riadna zásoba veru🙂

izabelkak
23. júl 2010

@zfidorka fakt? lebo tie farebené čo sú na bráne boli hodne chválené, tak možno sú iné ako tie bio.... a používaš aj rozmer 80x80 ide to u takého malého mimi?

izabelkak
23. júl 2010

@cinocka je to veľmi idividuálne ja malú námatkovo kontrolujem, nečasujem to, lebo niekedy najma doobeda sa mi stane že ju prebalím a do pol hoďky ju znovu pocikaná,tak ju v tom nenechám koli nejakému harmonogramu🙂)) ale inak spravidla má dieťa počasť dňa + - rovnaký vylučovací rytmus na látke ho proti jednorázovkám za chvílu zistíš....

brisilda
23. júl 2010

@izabelkak tak ja som kupovala v akcii pampers a hugiess 😀 😀 😀 + som mala kupon zo zlavami 😉

zfidorka
23. júl 2010

@izabelkak MaM Happy square maju po vypraniach rozmer 75*70 - co je fajn, Kikko bambusove nebielene maju rozmer 73*65- vyuzivam ich teraz hlavne na obdlznik, ale z oboch v pohode poskladam aj novoskad, pridu mi velkostou take akurat... este mam Imse Vimse muselinove 100g, tie maju rozmer 85*80 co je na novoska dost vela, ma potom balik na ritke, ale zase na vonku na novosklad su super, uz tam dam len potom nejaku vkladku...
dnes som jej dala na vonku doobeda- asi 2 hodky- kapsovky bg 3.0 a wonderoos a uz ma 3 bodky na zadocku 😠 inak jej cez tieto horucavy pulky nedavam, iba ked ideme podvecer von tak to jej flipky alebo gb wonder wraps nic neurobili... mozno to bolo aj tym flisom/polyesterom vo vnutri kapsoviek...

zojec
23. júl 2010

@brisilda ja pouzivam klasicke jadrove mydlo palma.. za par supov 😀 je skvele.. mam aj zlcove.. ale to je skor dobre pre mna na skvrny od ovocia alebo krvi.. zbytocne drahe na plienky 😉
aj mne sa tie kikko eko trosku zbehli, ale nemerala som 🙂 na novosklad sa mi zdaju trosku male.. ale mam aj nejake 80x80 a tie su fajn..nejak mam pocit ze by ta plienocka mala byt vyssie niekde okolo pupika.. take bombardaky jej robim 😀

brisilda
23. júl 2010

@zojec a da sa tiez kupit v drogerii ? asi ano vsak? dik za radu ja kupim aj orechy 😀 pre babo len to daj 😀 a ziadne flaky po kako prazenicke nechcem vidiet 😉 inak aj ja mam tie kiko plenky bambusky su ako keby zazltnute 😀 vyzeraju otrasne pri klasickych plienkach ale to nevadi hlavne ze splnia ucel este kupim tie ferbne 😉 kedze ich spominate 😀

zojec
23. júl 2010

@brisilda zlcove mydlo som kupila v DM a toto klasicke v Tescu.. 😉 ked su take bielucke plienky tak su bilene, prirodna farba bavlny ale aj bambusu je taka zltkava... a ked ti aj ostane nejaky fliacik, slniecko to krasne vybieli... neverila som, ale fakt 🙂

och
23. júl 2010

ahojte 😀

chcela by som sa opytat ci nema niekto zaujem si nieco objednat z tejto stranky
http://www.stoffwindelcompany.at
viem je trosku drahsia, ale na druhej strane maju farby ktore nemozem zohnat 😉 maniacka no booooze 😀 😀 😀 😀
tak sa mi kludne ozvite do IP 😉

zfidorka
23. júl 2010

@brisilda moje kikko bambusky su bielucke 🙂

brisilda
23. júl 2010

@och 😀 ja potrebujem aj preklad 😀

brisilda
23. júl 2010

@zfidorka tak mozno ked si ich uz castejsie prala a susila na slniecku tak mozno vybledli ale moje su riadne zazltnute 😝 oproti klasika plienkam co pouzivame pri kojeni 😉

brisilda
23. júl 2010
sulky
23. júl 2010

@och ,a ktoru plienku objednavas? otvorilo mi to iba uvodnu stranku

zojec
23. júl 2010

jeminenku... @och ake krasne vlniaciky.. 🙂 idem rychlo prec.. take nadhery 😀 http://www.stoffwindelcompany.at/shop/index.php...

mamutka
23. júl 2010

jezisi toto mi nerobte.....tuto stranku som este nevynuchala, teraz mi je tazko, tolko krasnyc vlniacikov...no ale sak raz aj my budeme opat potrebovat plienky, zadovazim dajaky maxi rozmer pre seba, ak sa dozijem starecke inkontinencie 😅

brisilda
23. júl 2010

@mamutka tak sup sup na druhe babo 😀 kcky tie vlnaky su krasne 😕 😀 esteze nas maly ma len 2 a pol mesiaca 😉

och
23. júl 2010

ja som sa zalubila do Fuzzi Bunz uplne do cervenej a maju aj zelenu
http://www.stoffwindelcompany.at/shop/product_i...
a tieto tots bots su neskutocne
http://www.stoffwindelcompany.at/shop/product_i...
😀 😀 😀 😀 😀

och
23. júl 2010

@brisilda ked si nainstalujes google chrome bude ti to automaticky prekladat

fuj ale postovne je mrtnee 😖 😝 😝 😝 😝 😝

mamutka
23. júl 2010

@brisilda ja nemozem, mne sa dajak znicili klby pri porode, by som musela pri tehu lezat a maly je z tych narocnejsich deti, takze to ani nahodou ☹ snad tak o 4-5 rokov 😅 no ale zasobit sa mozem, to zase mi nic nebrani, teda ked zacnem po materskej aj zarabat, joj to bude 😀 😀 😀

zrzulka
23. júl 2010

babulky ja maniacka nie som ale asi sa nou stanem 😀 😀 😀 pri malej som pouzivala len popoliny a HD ale malemu by som rada nieco smrncovne a zaroven aj prakticke prikupila. Tak hadzte linky na plienocky s ktorymi ste spokojne. Viem ze celkom isto ste tu uz o tom popisali litanie ale ked nemam cas listovat 600 stran. Urcite aj tak stale to iste dokolecka by som citala....

brisilda
23. júl 2010

@mamutka naco do zasoby? ved o par rokov budu este krajsie 😀 inak my sme druhe babo mali presne o 7 r. neskor 😀
@och ano uz som nasla 😀

zrzulka
23. júl 2010

@och perfektneeeeeeeeeeeeee... hlavne pre dievcatka uzasne vzory... a co my chlapcekovi... aj my chceme paraaadit 😉 to je plienka aj vrchne v jednom, spravne to chapem???

och
23. júl 2010

@zrzulka ano, to je vsetko v jednom, mne tie fuzzi bunz kazdy obcumuje a neveri ze to je plienka 😀 😀 😀

mamutka
23. júl 2010

to je cele nanic toto, ja nic neurobim kym mi dieta spi....idem trenovat bobrika zdrzanlivosti ci jak to nazvat. kuknem sem zajtra. 😀 sak polnoc je tu co nevidiet 😎

sulky
23. júl 2010

@och ,@zrzulka ,o tyzden tie tots bots budeme mat aj my na klingacikovi,tak pockaj 🙂

izabelkak
23. júl 2010

@brisilda oni tie nebielené bambusové štvorce fakt praním vyblednú, ale napr. MaM happy square mi nevybledli, bieli sa chlórom t.j. nebielené štvorce sú viac prírodné.... moja mama tiež nad nimi krútila hlavou, mne to vobec nejako nedošlo ani...

tak ak máš bambus. kikko tak tie možeš dávať do flipky?

zrzulka
23. júl 2010

@sulky coto je ten klingacik??? poradte nejaky shopy. ja som pri malej brala z nosime.sk ale teraz je toho plno aj noev modely ako tak pozeram dorazili aj k nam na SR... no priznam sa ze stracam prehlad