• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
25. júl 2010 o 23:06 • etuska
@emjee -dakujeeem-uz mam zapisane v mojom "plienkovacom zošitku" emoticon
25. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna -no este nemam ziadne-chcela som objednat vlniaky Disany-ale potom som narazila na tie zavezovacie tak som bola zvedava ake su
25. júl 2010 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska no takze dala som ich dnes malej pekne jej sadli ale maju jedne hacik a to tu uz ktosi spominal okolo noziciek su volne..rozhodla som sa ze tam nasijem gumicku
etuska ale ak vies ty alembo niekto z tvojej rodiny strikovat tak ti mozem poslat navod na strikovane vlniaky, mne babicka ustrikovala take 2ks a su super, urcite lacnejsie ako hociktore vlniaky a fakt su super, vlnu som kupila ovciu cez net
26. júl 2010 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dahlia23 a ty si o tom nevedela? ja si planujem u naj kupit latky na vkladacky emoticon emoticon emoticon
26. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna
dik-co-to som uz ustrikovala-takze navodu sa potesim emoticon Mozes aj do IP-dik emoticon
26. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska no takze vlniaky nepretiekli boli v pohodicke, myslim tie na ktore si sa pytala..len hovorim okolo noziciek su volne
ok navod skusim poslat ako IP
26. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky co nato hovorite? oplati sa kupit? su podla vas pekne alebo nie?
26. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda nooo pekne take ZOO emoticon
26. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, kde vy chodite na tie pekne plienky, aj ja cheeeem emoticon @och, pozerala si tu v bazariku jedna baba ponukala tie kvietkovane fuzzi bunz aj cervenu mala... neviem, ci je to este aktualne
26. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak tu je foto z blizka myslite ze budu kvalitne? ked ja stale vaham lebo podrobny popis k nim neni emoticon ale cenovo ma jedna vyjde na cca 7€ s postovnym mozno ani to nie emoticon a este som nasla pancusky
26. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas filipek ma dnes na sebe prvy krat vlniaky emoticon perfektny je v nich emoticon
26. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda a to odial take dobre ceny emoticon
26. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na e-bay kupis vsetko emoticon
@alusha
26. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,a aky popis k nim je?
26. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda už som o tom počula, ale nevedela emoticon len fakt rozmýšľam, či sa mi ešte chce šiť... keby boli také veľké patentky, čo sú na GB vkladkách, ušijem si vkladky do GB. trochu vylepšené oproti tým origoš emoticon
26. júl 2010 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky emoticon neviem emoticon no jedna maminka pisala ze su dobre len vkl. plienka je ako umelina emoticon ale kaslat nato ide o vr. gatky emoticon vkladacky dokupim kvalitne s tade emoticon
26. júl 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , no ale ide o to ci su to kapsovky, ze vkladacky sa vkladaju dovnutra (tu je dolezite z akeho materialu je vnutro plienky, kedze bude pri zadocku babatka), alebo SIO, ze vkladacky mas pri zadocku
26. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som videla iba video a tam sa vkladacka dava osobitne neni prisita k plienke inak sa v tom nevyznam no je to nieco ako BG flip emoticon myslim ten sistem
26. júl 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky-mam este 1ks-mate niektora zaujem?(ja mam doma take iste pre Šimiho-ale minule ich mala na ihrisku aj moja 6rocna dcerka emoticon

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ponozky-pancusky/fdjn/babylegs-nove-zlte-bodka/
26. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,aha, vidim. Tak to mas ako vrchne PULky. Za skusku nic nedas, lennekupuj vsetkych 9 emoticon
26. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska su krasne ja som si take objednala cez e-bay emoticon aka je to kvalita?
26. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky musim ono je to ako sada aj tie hviezdickove a zvieratkove co som hodial foto predtym su ako sada ved ak pridu odskusame a ked nebudu dobre na slovensku lahko predam emoticon cena aj s postovnym ma vijde lacno emoticon
26. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda
su fajn-ja mam 4 kusy(kuk albumcek)
a striedam podla farby plienociek a nalady emoticon
26. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja som si dala objednat take iste ako predavas ale zelene a + tie co som hodila foto emoticon uvidime ci ´budu dobre emoticon na skusku uz ked objednavam plienky tak az ma to vyjde za jedno postovne emoticon
26. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , ta znacka BL je celkom dobra, cena = kvalita. Len su trosku mensie, uzsie, nam neskor otlacali nozicky. Ale vy ste este mali takze ich vynosite.
26. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som ich pozerala aj u vas v obchodiku a brusila som si nane zuby ale kedze mam moznost kupit od tej pani co predava plienky tak ich odskusame a uvidime tak ci tak vkladacie plienocky si musim este dokupit emoticon a neviem ci nam plienocky nebudu pretekat tak sa necham prekvapit dufam ze ked maminky su s nimi spokojne ze aj ja budem emoticon
26. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prinajhorsom ich popredam a basta emoticon
26. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš