• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
25. júl 2010 o 23:06 • etuska
@emjee -dakujeeem-uz mam zapisane v mojom "plienkovacom zošitku" :slight_smile:
25. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. júl 2010 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna -no este nemam ziadne-chcela som objednat vlniaky Disany-ale potom som narazila na tie zavezovacie tak som bola zvedava ake su
25. júl 2010 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska no takze dala som ich dnes malej pekne jej sadli ale maju jedne hacik a to tu uz ktosi spominal okolo noziciek su volne..rozhodla som sa ze tam nasijem gumicku
etuska ale ak vies ty alembo niekto z tvojej rodiny strikovat tak ti mozem poslat navod na strikovane vlniaky, mne babicka ustrikovala take 2ks a su super, urcite lacnejsie ako hociktore vlniaky a fakt su super, vlnu som kupila ovciu cez net
26. júl 2010 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dahlia23 a ty si o tom nevedela? ja si planujem u naj kupit latky na vkladacky :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna
dik-co-to som uz ustrikovala-takze navodu sa potesim :slight_smile: Mozes aj do IP-dik :slight_smile:
26. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska no takze vlniaky nepretiekli boli v pohodicke, myslim tie na ktore si sa pytala..len hovorim okolo noziciek su volne
ok navod skusim poslat ako IP
26. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky co nato hovorite? oplati sa kupit? su podla vas pekne alebo nie?
26. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda nooo pekne take ZOO :grinning:
26. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, kde vy chodite na tie pekne plienky, aj ja cheeeem :grinning: @och, pozerala si tu v bazariku jedna baba ponukala tie kvietkovane fuzzi bunz aj cervenu mala... neviem, ci je to este aktualne
26. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak tu je foto z blizka myslite ze budu kvalitne? ked ja stale vaham lebo podrobny popis k nim neni :confounded: ale cenovo ma jedna vyjde na cca 7€ s postovnym mozno ani to nie :grinning: a este som nasla pancusky
26. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas filipek ma dnes na sebe prvy krat vlniaky :grinning: perfektny je v nich :grinning:
26. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda a to odial take dobre ceny :slight_smile:
26. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na e-bay kupis vsetko :grinning:
@alusha
26. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,a aky popis k nim je?
26. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda už som o tom počula, ale nevedela :slight_smile: len fakt rozmýšľam, či sa mi ešte chce šiť... keby boli také veľké patentky, čo sú na GB vkladkách, ušijem si vkladky do GB. trochu vylepšené oproti tým origoš :grinning:
26. júl 2010 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky :frowning2: neviem :grinning: no jedna maminka pisala ze su dobre len vkl. plienka je ako umelina :angry: ale kaslat nato ide o vr. gatky :grinning: vkladacky dokupim kvalitne s tade :slight_smile:
26. júl 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , no ale ide o to ci su to kapsovky, ze vkladacky sa vkladaju dovnutra (tu je dolezite z akeho materialu je vnutro plienky, kedze bude pri zadocku babatka), alebo SIO, ze vkladacky mas pri zadocku
26. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som videla iba video a tam sa vkladacka dava osobitne neni prisita k plienke inak sa v tom nevyznam no je to nieco ako BG flip :wink: myslim ten sistem
26. júl 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky-mam este 1ks-mate niektora zaujem?(ja mam doma take iste pre Šimiho-ale minule ich mala na ihrisku aj moja 6rocna dcerka :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ponozky-pancusky/fdjn/babylegs-nove-zlte-bodka/
26. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,aha, vidim. Tak to mas ako vrchne PULky. Za skusku nic nedas, lennekupuj vsetkych 9 :grinning:
26. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska su krasne ja som si take objednala cez e-bay :wink: aka je to kvalita?
26. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky musim ono je to ako sada aj tie hviezdickove a zvieratkove co som hodial foto predtym su ako sada ved ak pridu odskusame a ked nebudu dobre na slovensku lahko predam :grinning: cena aj s postovnym ma vijde lacno :slight_smile:
26. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda
su fajn-ja mam 4 kusy(kuk albumcek)
a striedam podla farby plienociek a nalady :slight_smile:
26. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja som si dala objednat take iste ako predavas ale zelene a + tie co som hodila foto :grinning: uvidime ci ´budu dobre :slight_smile: na skusku uz ked objednavam plienky tak az ma to vyjde za jedno postovne :grinning:
26. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , ta znacka BL je celkom dobra, cena = kvalita. Len su trosku mensie, uzsie, nam neskor otlacali nozicky. Ale vy ste este mali takze ich vynosite.
26. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som ich pozerala aj u vas v obchodiku a brusila som si nane zuby ale kedze mam moznost kupit od tej pani co predava plienky tak ich odskusame a uvidime tak ci tak vkladacie plienocky si musim este dokupit :slight_smile: a neviem ci nam plienocky nebudu pretekat tak sa necham prekvapit dufam ze ked maminky su s nimi spokojne ze aj ja budem :wink:
26. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prinajhorsom ich popredam a basta :grinning:
26. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok