• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
no ja periem v orechoch alebo gely z orechov, ocot a PUER na 60 obca zide obcas nie :wink: az teraz zacali byt citi ked sa pocika ale to bude asi tymi prikrmami :grinning: :grinning: :grinning: inak plienky nesmrdia :wink:

sulky ma poprosila o referencie na Happy Heinys :grinning: takze mam jednovelkostnu AIO ktora sa uz hodku susi (prala som ju na 60 s ostatnymi a farby ostali ani nic ine nezafarbili) vytiahla som ju skoro suchu aj vkladky :grinning: :grinning: :grinning: takze zajtra odfotim mojho potomka a podam dalsie referencie :wink: myslim ale ze bude rychlo schnuca (to nemam balkon a susim v kuchyni :grinning: )
28. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och , ale myslela som referencie mne, nie do fora :slight_smile: kedze som ju sama este neskusala
28. júl 2010 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och , ak budu referencie dobre, tak do fora, ak zle, takiba men do IP :grinning:
Ale nie, srandujem :dizzy_face:
28. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky jaaaaaj som myslela ze verejne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zatial sa plienka nema za co hanbit, ci skryta reklama? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och a ty mas tu plienocku ziarive ci ake kvety? ja sa tesim na svoju kravicku :grinning:
28. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ano ziarive kvety mam :wink: zajtra poobede, ked prideme z plavania, hodim foto, ale velmi prijemny material je vnutri a je velmi podobna Fuzzi Bunz ale zmensovanie je ako na GB alebo BL ci flipke
28. júl 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prosim vas viete mi povedat recept na sliz? alebo hodit link, nejak to neviem najst...

od dnes skusame latkovky a som velmi spokojna :wink: gro baby sa mi zda lepsia strihovo a flip zase savejsia. paradne su obe! vdaka za pomoc pri vybere :slight_smile:
28. júl 2010 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova ahoj aj ja som si doobjednavala gro baby shell uvidime ci budem spokojna ale asi ano kedze plienky nepatria medzi lacne :grinning: ozaj da sa gro baby dovypchavat aj inymi vkladackami? pasuju tam flip vkladacky?
28. júl 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda nie Gro Baby sa neda vypchat nie je to kapsovka a vkladka sa tam pripina v predu aj v zadu na cvocok :wink: to ta extra vkladacka inak normal sa len polozi ale vydrzi jedno cikanie, flipka je v tom uzasna ze ma len na koncoch "zalozky" a tam das vsetko, snad aj nastrihany uterak :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda co ja viem, v najhorsom pripade by sa tam mohlo dat daco napchat :grinning: ci to bude drzat netusim, este to skusam len 1 den a vkladky sa mi neminuli este (poobede som sla mimo dom tak som musela nasadit "hnusku" ci ako to tu volate :grinning:)

periete plienocky normalne v slize?
28. júl 2010 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. júl 2010 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ja dávam do gro baby "obalu" aj flip sty dry. a dneska tam zapadli aj BL bambusové štvorce :slight_smile:
28. júl 2010 o 23:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky prosim vas... ten recepis na ten sliz :slight_smile: dakujem vopred :slight_smile:
28. júl 2010 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre slizu chtive nech sa paci slizova tema http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sliz-na-prani/ :wink:
28. júl 2010 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa dnes pridali medzi latkarov, mame moc pekne plienocky a chystam sa usit si v najblizsich dnoch vlastne :grinning: i treningove nohavicky na nocnik...
28. júl 2010 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik kocky ja viem ze gro baby su na cvoky no myslela som ze nato hodim este aj flipku alebo sty dry vkladacku :grinning: inak mam bambus latky na vkladacky tak si posijem ake budu pasovat :wink: :grinning: ozaj ten zliz si idem mrknut aj ja :slight_smile: dakujem
28. júl 2010 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky tiez objemne, ale akurat chcem dokupit tak neviem ake budu :slight_smile:
28. júl 2010 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ktoru latku si presne vzala, frote silne ci stredne? ci ten flis? ja som to tiez kukala joj ty budes mat zachvilu najviac plienok :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2010 o 00:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,kto mate disany natahovacie pre male babo?
29. júl 2010 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko , ked sme boli mali,nenosili sme disany takze netrufam si radit, ja by som vzala tie vacsie. Ale spytala som sa ostatnych bab, snad niekto odpovie :sunglasses:
29. júl 2010 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko mna si nevsimaj ja som zavyslak je ked nieco chcem tak poriadne :grinning: ale zase nechcem mat milion druhov plienok preto si posijem vkladacky presne ako ma BG organic :wink: a nejake podobne flipkam len bambusove nato dam flis. separacku a bude to ok inak kupovala som bambusovy flis silny ,bambusove frote french terry a aksamit biely :wink: uvidime ci sa velmi zrazi lebo ma porazi :grinning:
29. júl 2010 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda joj tak sa tesim na novinky ze ako sa darilo sit :slight_smile:
29. júl 2010 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko no ako asi vystrihla som to podla flipiek a organic vkladaciek a teraz to spolu iba obnitkujem a je po robote :grinning: som zvedava ako sa zrazia ked ich vyperiem :grinning: :grinning: :grinning: sakra no strihala som o 1 cm vacsie :grinning: :wink:
29. júl 2010 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda tak to by si sa mala trafit, zrazenie bude podla mojho skromneho odhadu do tych 10% a ak vkladka ma 10cm a ty si strihla 11, tak to si presne v tej tolerancii :grinning:
a konopny flis si si na vkladky nekupila? ten je predsa len savejsi... a vo viacerych znackovych dobre savych plienkach je vnutorne jadro prave z neho :wink:
29. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaktusik007 nie konope som nekupovala lebo ste pisali ze smrdi :grinning: tak ci tak ja budem ajtak prebalovat po kazdom pocikani prave som to posila a hodila do pracky :wink: aj katka pisala ze maximalne 10% sa zrazi no uvidime lebo na jednu som dala aksamit neviem co to spravi ked sa bambusove frote zrazi a aksamit nie :grinning: :grinning: :grinning: dam vam vediet ked to vytiahnem s pracky cca o 2 hodky :wink:
29. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,ty toho stihas pri dvoch detoch.. :wink:
Ja som prveho pol roka po porode nemala kedy ist na internet, alebo do tesca, nie este sit vkladky :slight_smile:
29. júl 2010 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja som si privstala uz od 7 rano buntosim spavat chodim o pol 2 az 2 rano co narobim ked nemozem spat? kebyze nesijem vkladacky ver tomu ze spim do 11:00 a inak cakam postarku :grinning: dufam ze ak nepride dnes tak zajtra naisto :wink:
29. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda tak ta diskusia o smrdeni mi nejako unikla :grinning: - moja osobna skusenost je ze to nesmrdi viac ako ostatne pocikane plienky.... ono, konope sa dava na najma na noc, a ako nocna plienka drzi aj tych fakt neuveritelnych 12hodin.... no a ked 12hodin cikas do jednej plienky, jasne ze toho vycikas moc a samozrejme potom ten moc je citit.... ale to je myslim klasika :grinning: - periem na 40 v persile sensitive a po vyprati su vsetky plienky vonave rovnako, bez ohladu ci sa jedna o konope ci bambus....
ja na tvojom mieste by som do toho konopneho flisu sla - teraz ti staci bambus, ale ako bude maly rast, velmi rada prejdes na konope :grinning:
29. júl 2010 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš