• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@crysmile naozaj si to karsne napisala!!!
10. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile
na to je najlepsi recept.... dalsie babätko a bude dôvod používať plienky nadalej emoticon emoticon
10. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, no dakujem, dakujem.. nie je tu cervenajuci smajlik..
ale emjee nas zglbe, ze sme dlho oftopikovali.. zisla by sa tema kde by sme si mohli tak pohodovo pokecat.. a ja sa pridavam k tomu projektu, neviem co k tomu sice treba, ale kaliskujem, latkovala som, nosila som sice iba v babyvaku, ale nosila.... dalsie budem nosit v satke a latkovat od malicka.. ak teda dalsie bude.. emoticon
10. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi si zalozime temu, ze latkarky - volna diskusia emoticon
10. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak dajme sukromnu emoticon
10. aug 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja by som sa do tej temy urcite pridala tiez emoticon - ja len z toho kojenia mam proste depky, kedze som maleho kojila presne 14 dni... emoticon emoticon emoticon ma to svte, mrzi, hneva... ako casom sa s tym zmierim, no teraz je to este cerstve... emoticon

a jo, menime temu... emjee sa bude hnevat emoticon emoticon emoticon
10. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som za, ale ci nebude potom tato diskusia chatrat..
10. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som tiez chcela kojit a to co najdlhsie, preto aj mne je smutno, ked pocujem mnohe baby, ze sami od seba to nechali tak len kvoli prsiam, postave, troske bolesti a uplne rozumiem kaktusik, ze ako to boli ked to nejde a potom taketo maju kopu mlieka a nechcu... a tych reklam na umele mlieko ani nehovorim :(((((
10. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile nebude chatrat.. iba bude o tom, o com ma byt - o latkovani emoticon emoticon emoticon
10. aug 2010 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile potom bude diskusia o tom, ze budete radit nadejnym latkarkam, co maju zakupit emoticon
10. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaktusik007 ved ja som za.. emoticon aspon sa vycleni cisto len to, co bude o latkovani..
10. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zalozme novu temu, nie sukromnu, a budeme tam preberat aj ten projekt emoticon
10. aug 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky tak zaloz, tesim sa..
10. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaktusik007 viem ze ta to trapi emoticon ale ake nadherne plienocky s laskou svojmu drobcekovi usijes emoticon neviem sa vynadivat emoticon
10. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@crysmile prvy krat latkarky - volna diskusia spomenula @alusha emoticon emoticon
10. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha, tak zaloz ty.. emoticon a veru, @kaktusik007 ty si inak sikovna.. krasne plienocky sijes..
10. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nech sa este vyjadria aj ostatne baby, aby sme tam potom neboli 3 emoticon
@kaktusik007 nas o chvilu bude zasobovat svojimi vyrobkami emoticon
10. aug 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki, ja mam cas, aj tak sa mam ucit na statnice co mam v septembri.. tak sa lucim s vami zatial a dajte mi potom vediet, ze ste tu temu uz otvorili, pokeciame emoticon
10. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj ale ste tu toho dnes popisali... nakolko sa nemozem este zapojit..kalistek som chcela objednat, ale hned na to som zostala tehu...o kojeni nemam este skusenosti, ale tiez by som chcela kojit co najdlhsie...Co sa tyka nosenia satky, tak to akurat studujem.Dostala som nejaku od kamosky, len neviem aku.To sa budem musiet este s vami poradit. No a latkovat budem...Uz je vsetko objednane, zajtra dorazia baliky ku mne.Sa tesim jak male dieta z tych plienok...A ked vidim ze su stale nove a nove emoticon Vcera mi mamina zhanala este klasicke stvorce a potom mi volala, a ze co vsetko zazila, ked niekomu povedala aj predavackam, ze jej dcera(ako ja emoticon ) budem pouzivat latkove plienky...No ze tie hlasky..
10. aug 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby , tak späť k látkovaniu,
odobrí mi niektorá testovaciu verziu pre 6 mesacne babo? chcem na skusku, aby som vedela, co asi dokupit:
katka888 – baby, aky je vas nazor na moju testovaciu verziu:
1x zvyhodn sada Bg stay dry / 2x nohavick, 6x vklad vlozka /
1x zvyh sada BG organic / 1x noh , 3 x vklad vlozka /
2x BBH bambus nohavickove jednovelkostne
10. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 su to dobre plienky, len ti to nebude stacit, budes este musiet dokupit emoticon
10. aug 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha
jasne, ja to chcem len vyskusat, ak sa mi to zapaci, dokupim
diky
10. aug 2010 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 , ako som ti pisala do IP, ak chces na skusku otestovat, tak jednu BBH by som vymenila za Anavy.Obe su super, a jna noc.BBH sa vsak trochu zraza.
10. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky
aha, jasne, tak este nahucat do manzelika a mozme na nakupy emoticon

potom dam vediet co a ako emoticon
a kde skladujete tie plienocky ak napr este nemam to specialne vedro?
10. aug 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
p.s.
a ten mens kalistek ste baby kde kupili? ja som to hodila do googlu a naslo mi to len clanky
10. aug 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 aj sulky ho ma
10. aug 2010 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky som prvorodička nemam skusenosti s novymi latkovimy plienkamy ake su a či len tie stači použiť alebo ktomu aj jednorazovky?ake mate s nimi skusenosti vopred dakujem
10. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chrenkovae , vacsina mamiciek latkuje aj cez den, aj v noci. Niektore na noc pouzivaju jednorazovky. Zalezi na tebe emoticon
Ale dnes existuje mnozstvo dobre savych plienok, ktore ti vydrzia celu noc emoticon
10. aug 2010 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vyskušame
10. aug 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš