Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

quika
11. dec 2008

sjuzi, to sme potom nemtave dve, novosklad u nas nula bodov, a on dokazal prekakat aj disana viazacku - ako je to pletene, tak sa to pretlacilo cez tie oka 😀 pritom z nohavickovej plienky sa neprekakal snad nikdy. ja preto nepovazujem za dobry napad zacinat so stvorcami, aj ked sa to vacsinou odporuca, to vecne pranie vsetkeho v okoli plienky vie prilis rychlo odradit. teraz mam skor pocit ze stvorce a viacvrstvaky su optimalne plienky od zacatia prikrmov, dovtedy nieeee 😀

verulka
11. dec 2008

bammbi, vlniaky nepachnu, po prebaleni ich bachnem na balkon ataj sa prevetraju..niekedy ich davam vetrat az po pol dni 😅 nejako zabudam...ale periem ich v podstate az ked ich okadi..cca raz za mesiac mi to vychadza, potom aj lanolinujem aje to
sjuzi, pisnem ti ip, ak pojdes do avionu 😉

taanak
11. dec 2008

sjuzi, ty sa tesis na prikrmy? Ja som ich neznasala - mala mi ich nechcela jest, tak som z toho bola nestastna a spominala som na zlate casy, ked strava bola permanentne ready a dieta bolo ochotne papat 😒

sjuzocka
11. dec 2008

taana ved ja kvoli tomu kakosu, ze bude tuhsi, aspon tu baby tvrdili ze to potom bude jednoduchsie 🙂 inak sa prikrmov desim, ze co dat jest a taaak...

bambusko
11. dec 2008

sju, ako vravi tana, uzivaj zlate kojacie casy - jednoduche, rychle a ciste. ani tie hovienka za to nestoja 😝

quika
11. dec 2008

to je pravda, ciste kojenie je uplne pohoda, ale na manipulaciu s hovienkami zlate prikrmy 😎 akurat sa to tazsie vyperie 😔

verulka
11. dec 2008

Sju, tak ja ta potesim, moje ditko prikrmy po pociatocnych asi 3t rozpakoch miluje..ked ho dam do stolicky uz nervi, ze rychlo rychlo...to je radost ho krmit 😉 a zje toho pozehnane..ja sa prave vytesujem, ze nkojim kazdu 1,5h ale niekedy cez den aj 5-6 nekojim 😉 proste parada...a hovienka aj ked nedam separacku, tak len supnem do WC a preplachnem plienku a je to 😎

taanak
11. dec 2008

tak to mozem iba ticho zavidiet, aj ked teraz to je uz v pohode. 😎 Ja som to casto riesila kupovanymi prikrmami, lebo varit iba kvoli tomu, aby mala urobila "mlejnek" ma strasne hnevalo. Jeden prikrm sme mali na 2 dni a este mal z neho aj pes do granul. 😀

verulka
11. dec 2008

taanak, takto som to mala pri dcerke...tam sme sa natrapili 😝 ale chalani jedia super 😀

bambusko
11. dec 2008

taanak, taky tak 🙄 nas zachod uz okostoval vselijake bio aj nebio prichute. ale od vikendu kojim uz len rano a vecer a v noci, tak sa vytesujem 🙂 drobec zacina chapat, ze sa jedia aj ine veci, ale je hrozne priebercivy

verulka
11. dec 2008

bambu, ja kojim cca 3x cez den a 3x v noci + este vecer ma kasu z mojho mlieka...etse tak dosiahnut 1x v noci a som v pohode

bihan
11. dec 2008

No pozerám, že ma tu veľmi netreba 😀 Len som chcela ešte toľko, že na zahr. stránkach (neviem, odkiaľ si Bammbi) je výber možno iný... napr. vo fr. fičia na fr. značkách, ktoré absolútne nepoznám ( a nekupujem, lebo sú príšerne drahé 😉)
Vlňáky nesmrdia, keď sa nechajú vyvetrať - denné aj tak prebaľujem pomerne často, nočné to občas schytajú s poriadne mokrou plienkou ale večer už zase nesmrdia. Pollar Bummies po silnejšom pocikaní cítiť močom.. a dosť.. ale zase sú suché prakticky hneď, ako ich vytiahnem z práčky, takže výsledný efekt super.
Ja separačky nepoužívam vôbec 😅 Rolky som pri kapsách nepotrebovala a potom som na ne akosi vždy zabudla 😅 Na noc máme velúrové plienky a tie udržujú relatívne v suchu.. tie je to sucho sucho, ale dá sa.. Sári má ráno krásnu prdku, po fleese je celá červená, tak som zvedavá, čo bude s burgerom 😝 (inak ešte furt mi nedorazila zásielka tak poriadne nadávam, lebo už som mala dáááávno testovať bitky!!!).

luciabah
11. dec 2008

ahojte

takze dnes som este doobjednala BG a aj stvorce a aj vlozky, ako pisete kezdemu vyhovuje nieco ine, takze vyskusame. no a samozrejme vrchne nohavicky, lebo od popolina su sice na 5 kg a to nasa gretka ma, ale ona dlha a tak vyzera na menej a vrchna plienka je nam velka... a moja maminka si zalubila BG, pozerali sme aj SW, ale kedze som nakupovala aj ine veci, tak sme ostali pri BG.
papa

kkaattkkaa
12. dec 2008

Neviete aky je rozdiel medzi vlnou superwash a "normalnou" ? Mam dve klbka tel istej Exclusive, lenze jedna je superwash a druha nie. A chcela by som ich "zmiesat"... Nezrazi sa niektora viac ?
Je to ale moja chyba, lebo v obchode som si to nevsimla... inak kupila som ju v Ba v galanterke pri dvoch levoch-mali tam este par v skatuli -jedna na vlnaky stacila, bola po 110,-.

taanak
12. dec 2008

Bambusko ti poradi, myslim ze pisala, ze superwash nefunguje. Dobra galanterka je aj pri Justicaku - Motyl.

bambusko
12. dec 2008

ach jaj, katka, ozaj, mne vlniaky zo superwash nefungovali ☹ uz boli az lepkave od lanolinovania a aj tak som ich vyparala. este mam jedny biele, tie funguju, ale nic extra. no to je mozno tym, ze su prilis tenucke.

quika
12. dec 2008

bambusko, a tie vlnaky zo svetra ti funguju? ja som teraz objavila nieco taketo: http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/2... ale vlastne mam to v predstave uz dlho...a z nejakeho tensieho svetra by to slo lahko spravit 😵

inac som pozerala dnesny kurz libry, tak teraz nadavam na tych z EH este viac...konopka za 300, hamburger za cca 340 😠 hamburgery nemozem, ale konopku by som si hned objednala za taku cenu 😝 a hlavne ma laka jeden obchod s bambusovym flausom v GB, uz mu odolavam dlho... ak bude kurz pokracovat takto dobre, tak v januari asi nieco objednam 😎

verulka
12. dec 2008

quika, ja sa tiez chystam objednat vselico z GB, 😉

indy
12. dec 2008

verulka naaaadherne az ma to za srdiecko chytilo ake uzasne prianie To je najvacsie stastie takato krasna rodinka 😵

bambusko
12. dec 2008

quika, svetrove su super 😅 ale vpredu mam 3 vrstvy. ta "salicka" ma teda neberie 😒

quika
12. dec 2008

bambusko, tak to je fajn, skusim nejaky sveter vyhrabat. ja som nad niecim takymto uz dlhsie uvazovala, ale neviem ci je to dobry napad, tak radsej zlikvidujem nejaku handru nez kupovat, keby som to potom nemala pouzivat 😀
verulka krasny pozdrav. a co pekne ides kupovat?

bihan
13. dec 2008

Kočne nám dorazila Bitka a Hamburger cez polku sveta 😀 a IB okamzite zabiehame a vkuse chodím Sáre omackávať prdku 😵 a musím uznať, že aj burger ma príjemne prekvapil (na prvý pohľad).. uvidíme, ako to bude v praxi.

mouse
13. dec 2008

Kocky, kde sa da kupit na slovensku cinsky nocnik? Google mi nasiel iba cesky obchod

lilly
13. dec 2008

miska, tu kupis aj cinsky nocnik aj kadeco na bezplienkovanie
http://www.mokoshop.eu/index.php?language=cz&os...

olinka6226
13. dec 2008

mouse, mokoshop ma medzisklad aj na sk, cize by nemal byt problem 😉

sjuzocka
14. dec 2008

ahojte, tak baby, bola som aj v HM v avione a dokonca sme boli na nakupy v rakusku a tam som samozrejme tiez bola v HM, ale vlnene oblecko je nedostatkovy tovar. v rakusku nula bodov, u nas bodynka len do velkosti 68, nohavice vlnene mali aj väcsie ale to zase ste nechceli... 🙂 takze nic z toho :(
ked zase spominate mokoshop, uz X-ty raz som skusala objednat z tej stranky ale stale mi to nejde. menu mam SK, v kosiku mam tovar a ked dam ze k pokladne tak error, maju tam nejaku chybu na stranke asi. asi urcite. :(

quika
14. dec 2008

sjuzi, to site robi aj mne, ale som im napisala mail a hned odpovedali, v pohode sa da cez mail objednat.

olinka6226
14. dec 2008

sjuzi napis bore mail... ako pise quika da sa v pohode aj cez mail...

miracle
14. dec 2008

Mam jednu otazku... vynovujem zasobu pleinok a zvrskov... aky je rozdiel medzo vlniakmi imsevimse a sckoon (tusim s L velkosti maju obe cvocky...)

D