• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
no ja som dnes skonstatovala, ze surne potrebujem dalsie dieta, aby mal kto nosit tie plienky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@alusha dakujem :wink:
@kaktusik007 fuu to mi ani nehovor, ale mne normalne nepretiekli este ziadne, iba ked sme boli velmi velmi dlho prec a nemala som sancu ju prebalit, alebo ked lezi na bruchu tak vtedy mi pretecu hore nad pupkom, to mi dnes urobili BBH magic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ja pouzivam instantny sliz, sa mi nechce babrat s tym slizovytym - v jednej nadobke soda, mam praskovu, v druhej nastruhane mydlo - davkujem z kazdej tak lyzicu - ked som to mala spolu, soda klesla ku dnu :confounded:
12. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Novoska som prebalovala cez den cca kazdu hodku - tak casto pil, tak casto kakal.
@avila prstom mu nasmerujem, kam to ma striekat - po tyzdni praxe budes proficka :sunglasses:
Miminko je momentalne cez den bez plienok, ked sa ochladi, plienky vratime. Pre mna to bolo tiez nieco nepredstavitelne, ale naozaj to funguje. Po tyzdni pochopil, na co je misticka a co od neho chcem, teraz hlasi uplne super, zatial :grinning:
Katka:
http://www.mokosha.info/component/option,com_frontpage/Itemid,1/
12. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete prosim ci nie je v ostrave kamenna predajna plienociek? mozno tam budem mat cestu buduci tyzden tak by som sa stavila, vdaka
12. aug 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha tiez si myslim ze verejnu...
12. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka.carska
díky, veľmi zaujímavé, keďže máme pomaly 6 mes, ideme skúšať....
12. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henushka mam pocit, ze moj nebol kludny nikdy a tiez sa to zhorsuje... normalne si zo mna robi srandu, ked ho prebalujem...:slight_smile:
12. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, vcera dosli plienky...Som sa nevedela na ne vinadivat. Oni su vsetky tak kraaaasne...Este sa chcem spytat.Je vobec nejaky rozdiel medzi BG Flip a BG 3.0? Ci len v tom ze pri flipkach mozem pouzit len samotne pulky a pri 3.0 nie? :confused: A inak tie vselijake vkladacky co boli k plienockam mozem pouzivat aj do inych plienok, ze? Napr. vkladacku z Bg mozem pouzit aj do kapsovky Wonderoo a tak podobne...A tie vselijake farebne pulky mam prat radsej prvy krat zvlast, ze? A este k tym Zaväzovacim disanam. Tie su tiez vlnene, ale tie netreba lanolinovat, ci? dakujem :wink:
12. aug 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko,buduci tyzden :slight_smile:
12. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha , verejnu :slight_smile:
12. aug 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky pozri teta ako mi latkovky pristanu :slight_smile:
12. aug 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab ,jeeej, ake krasne babo :slight_smile: daj aj foto vHH, nemas? :slight_smile: mozes na sukromny mail :sunglasses:
12. aug 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky mam aj v HH, ale len v telefone, tak musim pockat kym mi ich muz stiahne, potom poslem :slight_smile:
12. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab ,nejak sa mu fotenie nepaci :sweat_smile:
12. aug 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky praveze na kazdej fotke co mame spi, tak som chcela nejaku kde sa certi. A vyslo to prave s plienockami :slight_smile:
12. aug 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek vkladacky mozes pouzit aj s inymi plienkami, podla toho co sa ti bude hodit a co budes mat v skrini :wink: zavazovacie disany su bavlna, nelanolinuju sa... farebne nezvyknu pustat, ale zalezi co mas, mozes ich pre istotu vyprat zvlast alebo s ostatnym farebnym pradlom - mne pustila bg 3.0 ruzova zinnia... bg flip osamote su pul-ky, 3.0 je kapsovka, cize tam mas pul+stay dry vnutornu vrstvu, mozes pouzit aj 3.0 ako pul-ky, ale je tam moznost ze ti navlhne aj ta vrstva prisita a budes to musiet aj tak prat cele...
12. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab jaky fajny malicky.. :slight_smile: ako hamsik :grinning: :grinning:
@ivanajelinek mne tiez pustili pulky z BG farbu, ja som ich zatial prala len v rukach, po poslednej super skusenosti, ked mi potlacene plienky ostatne zafarbili na ruzovo.. :angry:
12. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
damy akurat idem z rakuskeho metra a maju tam Frosch dvojlitrovy za 3,60 e uz aj s danou :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
som chcela kupit vsetky co mali, len neviem ci by tu bol zaujem o neho :dizzy_face: mozno ked bude skaredo skocim buduci tyzden ale neslubujem
12. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och no aka super cena.. :slight_smile: mozno by baby z blavy kupili.. :wink: inak ja som ho este nevonala, ani nemala.. ako vonia? tak krasne ako ecover?
12. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och a to ten aloe vera frosch ? :confused: a to bola dajaká zlava?
12. aug 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, strasne rada vas citam a popritom si robim zoznam veci co mi treba kupit ako zacinajucej "latkarke" :wink: mam trosku obmedzeny rozpocet, tak kupujem po troskach..tak dufam ze uz coskoro budem aj ja latkovat, ked sa mi to doma trosku nazbiera :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec no mne voni velmi, nie je taky prenikavy hrozne, priznavam, ze na normalne veci davam aj Frosch avivaz, tak dufam, ze ma tu za to neukamenujete :grinning:

@izabelkak ano to aloe vera frosch, take v plastikovom sacku, tiez som kukala ako puk, som si zobrala dva kusy, tela, som mohla zobrat viac :confused: hlava dubova, neviem ci zlava ale cenovka bola v takom papieriku ze Raus mit ihm! tak asi dopredavaju stare zasoby
12. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och to je super cena! a ako perie? ja som ho este neskusala, ja mam zatial frosh len na riad a na podlahu:slight_smile:
12. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ecover vonia krasne, ten pouzivam aj ja:slight_smile:
12. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka ved to, v DM stoji 7,4 a v Bipa nieco vyse 6e :zipper_mouth: a perie fajn aspon ja som velmi spokojna
12. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och tak to si vymakla super akciu!!! ja kupujem 1,5l Ecover za vyse 7E v DM. A v Rakuskej DM je lacnejsi ako na Slovensku :unamused:
12. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka , daj pozor, je to navykove :slight_smile:
12. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka ,ved skus kombinovat zatial co mas, jednorazovky s latkovkami, aby si zistila co vam najviac sedi.
12. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka
ahojky, aj my latame pomaly nejake kusy, zatial , kym dojdu, som malej zacala na den davat klasicke socik stvorce a tie postulky ci ako sa to vola, a ked pride tych par kusov co som si objednala na skusku, tak to skusim aj na noc a na vonku.
zatial sme mali jeden den socik stvorce a celkom fajn, dnes bude druhy den a vecer perieme, lebo vikend tu nie sme.
kamoska to robi tak, ze kaki preperie v umyvadle a plienky dava do vedra s vodou a prasom a raz za dva dni to cele da do pracky. tak skusame aj my, vobec v kupelke necitit plienocky
13. aug 2010 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 na tie poštolky bacha je tam klasický igelit z toho sa Ti može malá zapariť jedna radosť... radšej si kúh hoc aj cez bazárik nejaké vrchné gate PUL alebo vlnené či fleesové....
13. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok