• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
no ja som dnes skonstatovala, ze surne potrebujem dalsie dieta, aby mal kto nosit tie plienky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

@alusha dakujem emoticon
@kaktusik007 fuu to mi ani nehovor, ale mne normalne nepretiekli este ziadne, iba ked sme boli velmi velmi dlho prec a nemala som sancu ju prebalit, alebo ked lezi na bruchu tak vtedy mi pretecu hore nad pupkom, to mi dnes urobili BBH magic emoticon
12. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ja pouzivam instantny sliz, sa mi nechce babrat s tym slizovytym - v jednej nadobke soda, mam praskovu, v druhej nastruhane mydlo - davkujem z kazdej tak lyzicu - ked som to mala spolu, soda klesla ku dnu emoticon
12. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Novoska som prebalovala cez den cca kazdu hodku - tak casto pil, tak casto kakal.
@avila prstom mu nasmerujem, kam to ma striekat - po tyzdni praxe budes proficka emoticon
Miminko je momentalne cez den bez plienok, ked sa ochladi, plienky vratime. Pre mna to bolo tiez nieco nepredstavitelne, ale naozaj to funguje. Po tyzdni pochopil, na co je misticka a co od neho chcem, teraz hlasi uplne super, zatial emoticon
Katka:
http://www.mokosha.info/component/option,com_frontpage/Itemid,1/
12. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete prosim ci nie je v ostrave kamenna predajna plienociek? mozno tam budem mat cestu buduci tyzden tak by som sa stavila, vdaka
12. aug 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha tiez si myslim ze verejnu...
12. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka.carska
díky, veľmi zaujímavé, keďže máme pomaly 6 mes, ideme skúšať....
12. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henushka mam pocit, ze moj nebol kludny nikdy a tiez sa to zhorsuje... normalne si zo mna robi srandu, ked ho prebalujem...emoticon
12. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, vcera dosli plienky...Som sa nevedela na ne vinadivat. Oni su vsetky tak kraaaasne...Este sa chcem spytat.Je vobec nejaky rozdiel medzi BG Flip a BG 3.0? Ci len v tom ze pri flipkach mozem pouzit len samotne pulky a pri 3.0 nie? emoticon A inak tie vselijake vkladacky co boli k plienockam mozem pouzivat aj do inych plienok, ze? Napr. vkladacku z Bg mozem pouzit aj do kapsovky Wonderoo a tak podobne...A tie vselijake farebne pulky mam prat radsej prvy krat zvlast, ze? A este k tym Zaväzovacim disanam. Tie su tiez vlnene, ale tie netreba lanolinovat, ci? dakujem emoticon
12. aug 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko,buduci tyzden emoticon
12. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha , verejnu emoticon
12. aug 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky pozri teta ako mi latkovky pristanu emoticon
12. aug 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab ,jeeej, ake krasne babo emoticon daj aj foto vHH, nemas? emoticon mozes na sukromny mail emoticon
12. aug 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky mam aj v HH, ale len v telefone, tak musim pockat kym mi ich muz stiahne, potom poslem emoticon
12. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab ,nejak sa mu fotenie nepaci emoticon
12. aug 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky praveze na kazdej fotke co mame spi, tak som chcela nejaku kde sa certi. A vyslo to prave s plienockami emoticon
12. aug 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek vkladacky mozes pouzit aj s inymi plienkami, podla toho co sa ti bude hodit a co budes mat v skrini emoticon zavazovacie disany su bavlna, nelanolinuju sa... farebne nezvyknu pustat, ale zalezi co mas, mozes ich pre istotu vyprat zvlast alebo s ostatnym farebnym pradlom - mne pustila bg 3.0 ruzova zinnia... bg flip osamote su pul-ky, 3.0 je kapsovka, cize tam mas pul+stay dry vnutornu vrstvu, mozes pouzit aj 3.0 ako pul-ky, ale je tam moznost ze ti navlhne aj ta vrstva prisita a budes to musiet aj tak prat cele...
12. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonkab jaky fajny malicky.. emoticon ako hamsik emoticon emoticon
@ivanajelinek mne tiez pustili pulky z BG farbu, ja som ich zatial prala len v rukach, po poslednej super skusenosti, ked mi potlacene plienky ostatne zafarbili na ruzovo.. emoticon
12. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
damy akurat idem z rakuskeho metra a maju tam Frosch dvojlitrovy za 3,60 e uz aj s danou emoticon emoticon emoticon emoticon
som chcela kupit vsetky co mali, len neviem ci by tu bol zaujem o neho emoticon mozno ked bude skaredo skocim buduci tyzden ale neslubujem
12. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och no aka super cena.. emoticon mozno by baby z blavy kupili.. emoticon inak ja som ho este nevonala, ani nemala.. ako vonia? tak krasne ako ecover?
12. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och a to ten aloe vera frosch ? emoticon a to bola dajaká zlava?
12. aug 2010 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, strasne rada vas citam a popritom si robim zoznam veci co mi treba kupit ako zacinajucej "latkarke" emoticon mam trosku obmedzeny rozpocet, tak kupujem po troskach..tak dufam ze uz coskoro budem aj ja latkovat, ked sa mi to doma trosku nazbiera emoticon emoticon
12. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec no mne voni velmi, nie je taky prenikavy hrozne, priznavam, ze na normalne veci davam aj Frosch avivaz, tak dufam, ze ma tu za to neukamenujete emoticon

@izabelkak ano to aloe vera frosch, take v plastikovom sacku, tiez som kukala ako puk, som si zobrala dva kusy, tela, som mohla zobrat viac emoticon hlava dubova, neviem ci zlava ale cenovka bola v takom papieriku ze Raus mit ihm! tak asi dopredavaju stare zasoby
12. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och to je super cena! a ako perie? ja som ho este neskusala, ja mam zatial frosh len na riad a na podlahuemoticon
12. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ecover vonia krasne, ten pouzivam aj jaemoticon
12. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka ved to, v DM stoji 7,4 a v Bipa nieco vyse 6e emoticon a perie fajn aspon ja som velmi spokojna
12. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@och tak to si vymakla super akciu!!! ja kupujem 1,5l Ecover za vyse 7E v DM. A v Rakuskej DM je lacnejsi ako na Slovensku emoticon
12. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka , daj pozor, je to navykove emoticon
12. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka ,ved skus kombinovat zatial co mas, jednorazovky s latkovkami, aby si zistila co vam najviac sedi.
12. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka
ahojky, aj my latame pomaly nejake kusy, zatial , kym dojdu, som malej zacala na den davat klasicke socik stvorce a tie postulky ci ako sa to vola, a ked pride tych par kusov co som si objednala na skusku, tak to skusim aj na noc a na vonku.
zatial sme mali jeden den socik stvorce a celkom fajn, dnes bude druhy den a vecer perieme, lebo vikend tu nie sme.
kamoska to robi tak, ze kaki preperie v umyvadle a plienky dava do vedra s vodou a prasom a raz za dva dni to cele da do pracky. tak skusame aj my, vobec v kupelke necitit plienocky
13. aug 2010 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 na tie poštolky bacha je tam klasický igelit z toho sa Ti može malá zapariť jedna radosť... radšej si kúh hoc aj cez bazárik nejaké vrchné gate PUL alebo vlnené či fleesové....
13. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš